کالایی در سبد نیست

لطفاً قبل از خرید به این موارد توجه فرمایید:


 در صورتی که در این صفحه در باکسِ تعداد، بیش از عدد ۱ را مشاهده میفرمایید آنرا به عدد ۱ تغییر داده و دکمۀ بروز رسانی را کلیک کنید تا قیمت، بروز یا اصلاح شود.

 در صفحه بعد، از شما یک ثبت نام سریع قبل از خرید بعمل می آید تا درصورت نیاز در آینده با ورود به اکانت خود بتوانید به فایلهای خریداری شدۀ خودتان یا آپدیت های آن، دسترسی داشته باشید (از طریق منوی: فایلهای خریداری شده).

 حتماً نشانی پست الکترونیک و رمز ورود خود را یادداشت فرمایید تا در دفعات بعد بتوانید وارد اکانت خود بشوید. توجه داشته باشید که در هنگام ورود به اکانت خود، نام کاربری شما درواقع همان نشانی ایمیلِ شما محسوب میشود.

 آدرس ایمیل شما نزد ما محفوظ است و ما از آن فقط بابت اطلاع رسانی آپدیت های این بستۀ آموزشی استفاده خواهیم کرد. اما ایمیل هایی که اشتباه وارد شوند یا معتبر نباشند امکان اطلاع رسانی نخواهند داشت.

بلافاصله پس از پرداخت شما با صفحه ای که در پایین نشان داده شده، روبرو میشوید. دکمۀ مشاهدۀ تاریخچه سفارشات را کلیک کنید تا به صفحۀ دانلود بروید.

 کسب درآمد از تلگرام

پس از کلیک کردن دکمۀ مشاهده تاریخچه سفارشات، در صفحه ای که به شما نمایش داده میشود، در برگۀ دانلودها، میتوانید فایلهای خریداری شده را دانلود فرمایید. ضمناً اگر صفحه را بسته اید میتوانید به منوی فایلهای خریداری شده بروید و با اکانتی که خودتان موقع خرید ایجاد کرده اید وارد شوید و فایلهای خریداری شده را دانلود نمایید.

 کسب درآمد از تلگرام


اگر سئوالی داشتید یا احیاناً درصورت هرگونه مشکلی با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید: 09191531850 پشتیبانی 24 ساعته درخدمت شماست.

موفق باشید