ایجاد یک کانال در تلگرام کار بسیار ساده ای است و هر شخص میتواند حداکثر تا تعداد چهار کانال در تلگرام ایجاد کند. گذاشتن پست در کانال و تدارک محتوا برای کانال هم کار سختی نیست و هرکسی از عهدۀ آن برمیاید. کار دشوار ازجایی شروع میشود که بخواهیم ممبرها کانال تلگرام خود را افزایش دهیم و مهمترین سئوال هر ادمین کانالِ تلگرام این هست: چگونه اعضا یا ممبر کانال های خود را افزایش دهیم؟ حتما میدانید وقتی شما کانال خود را ایجاد میکنید و هیچ عضوی ندارد تلگرام به شما اجازه میدهد که 200 نفر اولِ کانال را با شماره های دوستان و آشنایان که درگوشی دارید به کانالتان اضافه کنید. روش های افزایش ممبر و عضو واقعی و ایرانی کانال تلگرام راهکارهای ساده ای دارد که بسیاری از آنها نیز رایگان هستند.

 

پس باید اعتراف کرد که بعداز ایجاد یک کانال تلگرام نخستین و مهمترین دغدغه ی مدیران کانالها افزایش تعداد اعضا و ممبرهای واقعی کانالشان است. نیاز به گفتن نیست که اساساً هرچقدر تعداد اعضای یک کانال تلگرام بالاتر باشد نشانگر اعتبار، محبوبیت و موفقیت آن کانال و استقبال بیشتر کاربران تلگرام است. بعنوان مثال یک کانال با هدف تجاری، (مثلاً فروش محصولات در تلگرام) را درنظر بگیرید. به هر میزان که تعداد اعضای این کانال بیشتر باشد قطعاً کار فروش و بازاریابی برای مدیر این کانال ساده تر و با صرف انرژی کمتر صورت میگیرد. پس میتوان نتیجه گرفت که برای  کانالهای تلگرامی هم مانند دیگر رسانه ها، تعداد اعضا و ممبرهای کانال بسیار مهم است و اساسا در کسب و کار تلگرامی حرف اول را میزند.

 

البته این نکته هم مهم هست که گاهی هم به دلایل مختلف ممکن است کاهش اعضا یا ریزش برای کانالها اتفاق بیفتد که یقیناً برای مدیران با تجربه و کانالهایی که محتوای با ارزش منتشر میکنند کاملاً قابل پیشگیری است. پس علاوه بر جذب عضو برای کانالها، حفظ و نگهداشتن اعضا و درواقع ایجاد وفاداری ممبرها هم چالش مهمی است که باید موردتوجه قرارگیرد و ترک کردن یا اصطلاحاً لفت دادن اعضای کانال میتواند هزینه، انرژی و زمان زیادی از مدیر کانال را تلف کند. در این مقاله تلاش ما براین است که مهمترین و عمومی ترین روش های افزایش اعضا و ممبر کانالهای تلگرام  را برای شما بازگو کنیم.

افزایش ممبر یا عضو کانال تلگرام

 

 افزایش ممبر تلگرام چگونه میتوان ممبر وعضو کانال تلگرام را بطور رایگان افزایش داد؟

لازم به ذکر است که افزایش اعضای کانال تلگرام با روشهای غیرمعمول نظیر رباتها و نرم افزارهایی که در این روزها در اینترنت بسیار فراوان هستند (افزایش ممبر فیک یا مجازی) نه تنها موثر نیست بلکه دراکثرموارد باعث هدررفتن انرژی، وقت و پول شما میشود. علاوه بر این درحال حاضر تلگرام چند وقت یکبار تمام شماره های غیرواقعی را یکجا حذف میکند. همانطور که اشاره شد و میدانید مالک و سازنده کانال بعنوان ادمین اصلیِ کانال میتواند در ابتدای ساخت کانال تا ۲۰۰ نفر از مخاطبین دوجانبه یا Mutual Contacts (مخاطبینی که شما شماره آنها را دارید وآنها نیز شماره شما را در گوشی خود دارند) موجود در گوشی خود را به کانال اضافه کند. این عمل برای استارت کار و شروع فعالیت کانال بعنوان یک محرک مناسب از طرف تلگرام به سازنده کانال داده شده است تا کار رشد کانال در ابتدای راه، سرعت بیشتری پیدا بکند. اما مشکل بزرگ این روش این هست که عضویت افراد بدون اطلاع و جلب رضایت آنها صورت میگیرد و ممکن است باعث ناراحتی و ترک کانال توسط آنها شود.

 

این نکته موقعی اهمیت بیشتری پیدا میکند که بدانید یک مدیر کانال درافزودن تعداد مخاطب به این روش محدودیت دارد و بیشتر از200 عضو را نمیتواند با استفاده از شماره تلفن مخاطبین خود، عضو کند بشرطی که مخاطب شماره شما را درگوشی خود ثبت کرده باشد درغیراینصورت با اخطار: Sorry, you can only send messages to mutual contacts at the moment مواجه میشوید.

 

برای اینکار ابتدا وارد کانالی که ساخته اید شوید. سپس بالای صفحه برروی عنوان یا همان لوگو ، تصویر یا نام کانال ثبت شده در تلگرام کلیک کنید. هنگامیکه پنجره تنظیمات بازشد برروی گزینه Members کلیک کنید. دراین صفحه با کلیک کردن لینک Add Members  میتوانید تا ۲۰۰ نفر را بصورت مستقیم وارد کانال کنید. بعد از ۲۰۰ نفر باید لینک دعوت یا جوین ارسال کنید.

 

 

افزایش ممبر تلگرام ایجاد محتوای مناسب ، مفید و جدید برای افزایش تعداد اعضای کانال تلگرام

نخستین چیزی را که قبل از ایجاد کانال باید برای خودتان روشن کنید جواب به این سئوال است: «هدف من از ایجاد کانال تلگرامی چیست؟» وقتی هدف خودرا از ساختن کانال مشخص کردید بطورخودکار موضوع کانال هم مشخص میشود که باید آنرا در قسمت تنظیمات یا setting کانال دربخش info بطوردقیق و خلاصه تعیین کنید. اما بخاطر داشته باشید هرگز نباید موضوع و لینک کانال را تغییردهید.

نیاز به یادآوری است که مطالبی که در کانالتان منتشر میکنید باید موضوع و نام کانال و مطالبی که قبلاً نشر شده سازگاری داشته باشد. مثلاً در کانالی با موضوع سرگرمی و جوک، انتشار مباحث و محتوای علمی چندان جالب و جایز بنظر نمیرسد. چراکه میتواند باعث ایجاد سردرگمی یا نارضایتی برای بسیاری از اعضا شود و این امر درنهایت موجب میشود که آنان کانال شما را ترک کنند. بیاد داشته باشید که حتماً درهنگام انتشار عکس یا مطلبی درکانال، لینک کانال را در زیر مطلب یا عکس قراردهید تا اگر مطالب و محتوای کانال برای اعضا جالب بود و توسط اعضای کانال برای دیگران Forward شد لینک کانال هم همراهش باشد تا دیگران در صورت تمایل بتوانند عضو کانال شما شوند. درصورتیکه در گروههایی عضو هستید و محتوای کانالتان ارزشمند هست حتماً مطالب کانال خودرا با لینکِ join در گروهها منتشر (Forward) کنید تا درصورت مطلوبیت، توسط اعضاء گروه ها دست به دست در سایر گروه ها به اشتراک گذاشته شده و Forward شود. این عمل یکی از موثرترین و درعین حال ساده ترین روشهای جذب عضو می باشد (انتشار محتوای جالب یا باارزش همراه با لینک کانال).

 

 

افزایش ممبر تلگرام حفظ و ایجاد جذابیت در کانال برای نگه داشتن اعضای کانال تلگرام

بدیهی است که برای اینکه اعضایتان انگیزۀ لازم برای مراجعه به کانال را داشته باشند و بطورمنظم به کانال شما سربزنند شما باید محتوای جذاب و مفید در کانال ایجاد کنید. اینکار مستلزم مصرف انرژی و زمان زیادی برای شما بعنوان مدیر کانال هست و باعث میشود وقتی عضو جدیدی به کانال اضافه شد بجای ترک کانال (پس از انتخاب لینک join یا فعالیت های مانند خرید عضو) بیشتر مشتاق باشد به نگهداشتن و ماندن در کانال شما.

 

حتی المکان از ارسال مطالب تکراری ویا بی محتوا در کانال خودداری کنید چراکه باعث کاهش جذابیت کانال و درنهایت ریزش اعضایتان میشود. برای ایجاد جذابیت از عکس-نوشته و انیمشن گیفها و ویدیوهای کم حجم کمک بگیرید و همیشه با استفاده از نرم افزارهای گرافیکی حجم آنها را تا جای ممکن کم کنید تا مخاطبین و اعضای کانالِ شما سریعتر بتوانند محتوایتان را ببینند و حجم اینترنت کمتری مصرف کنند.

 

علاوه برآنچه گفته شد سعی کنید از گذاشتن پست های طولانی خودداری کنید. چرا که مخاطب شما غالباً از طریق موبایل که صفحۀ کوچکی دارد اقدام به بازدید از کانال شما میکند. معمولاً کاربرانِ موبایل در اوقاتی که معطل هستند مانند جابجایی در مترو و انواع و اقسام صف ها اقدام به بازدید از کانال ها میکنند. پس اگر حجم متن شما بیشتر از دو یا سه پاراگراف باشد مخاطبین شما خیلی سریع، و براحتی از خیر خواندن آن میگذرند. پس این نکته را باید بشدت رعایت کنید و هر پست متنی نباید از 50 الی 60 کلمه بیشتر باشد.

 

همانطورکه اشاره شد از تصاویر و عکسهای جذاب و مربوط به محتوا، تا جای ممکن استفاده کنید. گاهی اوقات یک مفهوم را میتوان براحتی با یک عکس کوچک بیان کرد درحالیکه همان پیام را شاید با 100 کلمه هم نتوان بیان کرد. علاوه براین مخاطبان شبکه های اجتماعی و تلگرام علاقۀ ویژه ای به تصویر دارند و کلاً به پست هایی که عکس داشته باشند، علاقۀ بیشتری نشان میدهند.

 

اگر ادمین کانالِ آموزشی هستید که نمیتوان با نمایش محتوای کانالتان توسط عکس بخوبی حق مطلب را ادا نمایید، سعی کنید که فیلم آموزشی مناسب تهیه کنید و متن توضیحی در پایین آن بگذارید. علاوه براین دقت کنید که کاربران نباید با مشکل عدم نمایش یا لود شدن فیلم هایتان مواجه شوند. این اتفاق باعث دلسردی اعضا و در نهایت ترک کانالتان میشود. پس بجای استفاده از لینکِ فیلم سعی کنید آنرا در تلگرام آپلود کنید.

 

 

افزایش ممبر تلگرام تبادل لینک با کانال های پرمخاطب برای فزایش ممبر کانال تلگرام

میرسیم به بحث اصلی. اصولاً دو نوع روش برای جذب ممبر تلگرام و تبلیغ کانال وجود دارد: تبلیغ تبادلی یا متقابل و تبلیغات پولی. تبلیغ تبادلی یعنی اینکه: شما از مدیر کانالی بخواهید تا پست تبلیغاتی (لوگوی تبلیغاتی + لینک کانال) شما را در کانال خودش قراردهد و متقابلاً شماهم تبلیغ و لینک آن کانال را در کانالتان قراردهید. اینکار را معمولاً کانالهایی انجام میدهند که تعداد اعضای یکسان دارند و علاوه براین تعداد اعضای فعال کانالها بیش از پنج هزار ممبر هست. ولی در تبلیغات پولی مدیران کانالهای دیگر از شما مبلغی میگیرند تا تبلیغات و لینک کانال شما را در کانالشان قراردهند. اینکار را شما با کانالهایی باید انجام دهید که تعداد اعضای واقعی و فعال آنها بیش از پنجاه هزارتا باشد.

 

نکته: باید بدانید که اگر تبادلات و تبلیغات کانال بیش از حد باشد بطوریکه باعث آزار و اذیت اعضا شود نتیجۀ معکوس میدهد و باعث ریزش میشود. پس اگر تبلیغ یا تبادل لینک، بیجا باشد و از حد و اندازه بگذرد باعث افت کیفیت کانال میشود که درنهایت اعضای کانال ریزش کرده و آنرا ترک میکنند. پس بیش از یکبار در روز تبادل لینک نکنید و حتماً کانالهایی را برای اینکار انتخاب کنید که تا حدودی با موضوع کانالِ شما مربوط و مرتبط باشند.

افزایش اعضای کانال تلگرام

 

افزایش ممبر تلگرام یک راه ساده برای افزایش تعداد ممبرهای کانال تلگرام

یکی از ساده ترین راه های افزایش و بالابردن اعضاء کانال تلگرام، تبلیغ رایگان در سوپرگروههای تلگرام است. برای اینکار باید یک لوگو یا بنر تاثیرگذار و جذاب طراحی کنید و آدرس کانال خود را در پایین مطلب و یا بنر (لینک join) قرار دهید. این روش تبلیغات همیشه موثر بوده و بازده خوبی دارد.

 

متاسفانه اکثر کانالهایی که دارای اعضا چند ده هزار نفری هستند از تعداد زیادی ممبر فیک استفاده کرده اند که این باعث کم شدن اعتبار آنها برای کسب درآمد از طریق گرفتن تبلیغات میشود. ممبر فیک (تقلبی) هیچ ارزشی نداشته و تنها برای بیشتر نشان دادن تعداد ممبرهای یک کانال و از جانب ادمین های آماتور بکار میرود. البته افراد حرفه ای با یک نگاه به کانال، میتوانند حدوداً تعداد اعضای فیک یک کانال را تخمین بزنند. همیشه رابطه مستقیمی میان تعداد بازدیدهای مطالب و تعداد ممبرِ واقعی آن کانال برقرار است. چراکه ممبرتقلبی یا فیک هیچگونه فعالیتی ندارد و نمیتواند برروی بازدید پست ها اثری بگذارد (البته view یا بازدید تقلبی یا فیک هم وجود دارد. ولی غالباً فقط برای پست آخر).

 

پس با مقایسه تعداد بازدید مطالب کانالها با تعداد اعضای آن میتوانید براحتی حدود ممبرهای تقلبی آنرا حدس بزنید. درصورتی که برای افزایش ممبر و تبلیغ کانالتان نیاز به تبلیغات در کانلهای بزرگتر درتلگرام داشتید سعی کنید در ابتدا بصورت آزمایشی یک الی دو ساعت از آنها تبلیغ خریداری کنید و درصورتی که بازدهی مناسب داشت ساعات بیشتری را از آن کانال تبلیغات خریداری نمایید در غیر اینصورت بکلی تبلیغ سپردن به آن کانال را فراموش کنید و بسراغ کانال دیگری بروید.

 

تذکر: اکیدا توصیه میشود که تحت هیچ شرایطی سراغ خرید ممبرفیک نروید! قطعاً با اینکار، هرشخصی با ورود به کانال شما و دیدن میزان بازدید مطالب کانال شما و مقایسۀ آن با تعداد اعضای کانال متوجه ممبرهای فیک کانال شما خواهد شد با اینکار امکان تجارت آنلاین و کسب درآمد از فروش تبلیغات را ازدست خواهید داد.

 

 

افزایش ممبر تلگرام تبلیغ کانال تلگرام در سایر رسانه ها و شبکه های اجتماعی و سایت ها

گاهی بدیهی ترین و دم دستی ترین کارها را از فرط سادگی و سهولتشان فراموش میکنیم. شما با یک جستجوی ساده میتوانید سایتهایی را که لیست کانالهای تلگرام را به اشتراک میگذارند را پیداکنید و نام یا آدرس و لینک کانال خودرا درآنها قراردهید. این سایت ها کم نیستند و اینکار تاثیر بسزایی در معرفی کانال تلگرامی شما به دیگران دارد. اگر خدمات خاصی دارید میتوانید با پیشنهاد تخفیف، اشتراک و... در عوض قراردادن و معرفی لینک شما به کاربران، رسانه موردنظر را بخوبی برای همراهی و همکاری تحریک کنید. اینکار برای شما تقریباً هزینه ای نخواهد داشت اما نتیجه آن افزایش اعضای کانالِ شما با حداقلِ هزینۀ ممکن است.

 

بیاد داشته باشید که اگر از سایر شبکه های اجتماعی استفاده میکنید حتماً لینک کانال خودرا در سایر شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، گوگل پلاس، فیسبوک، یوتیوب و حتی وبلاگ و وبسایتتان (اگردارید) بگذارید. پس یکی از روشهای موثر درافزایش اعضای کانال، انتشار اطلاعات و نشانی URL کانال در وبلاگ ها و وبسایت های اینترنتی است. برای اینکار میتوانید با جستجو در گوگل و پیداکردن وبسایتهایی که لیست کانالهای تلگرام را به اشتراک میگذارند اطلاعات کانال خودرا به اشتراک بگذارید ویا درسایت هایی که امکان ارسال نظر یا Comment  گذاری را میدهند با نظردهی، کانالتان را هم معرفی کنید.

 

 

افزایش ممبر تلگرام افزایش اعضای کانال تلگرام با کارگروهی برای انتشار محتوای بیشتر و مفیدتر

شما میتوانید تا چهار ادمین یا مدیر برای هر کانال تلگرم داشته باشید. پس از این امکان استفاده کنید و دوستان مورد اعتماد و کسانی که میشناسید دعوت به همکاری کنید. درصورتیکه آنها نیز تمایل داشته باشند میتوانید به عنوان مدیر آنها را به کانال اضافه کنید تا مستقلاً در تولید محتوا و انتشار آن به شما کمک کنند. با استفاده از دیگران قطعاً کیفیت مطالب کانال تلگرامِ شما بیشتر خواهد شد و درنتیجه احتمال به اشتراک گذاشته شدن و انتشار مطالب شما در گروه های دیگر بالا رفته و در نهایت اعضا بیشتری جذب کانال شما میشوند. البته نباید با انتشار بیش از حد مطالب باعث اذیت و آزار اعضا شوید. سعی کنید بطور منظم و بصورت زمانبندی شده مطالب را انتشار دهید. حتی المکان از بعد ساعت 11 شب تا ۹ صبح چیزی منتشر نکنید تا باعث مزاحمت و ترک اعضای کانال تلگرامتان نشود.

 

 

افزایش ممبر تلگرام چند نکته مهم در ارتباط با افزایش اعضای کانل تلگرام

ایجاد کانال های عمومی: در هنگام ایجاد کانال، حتما نوع کانال خود را عمومی انتخاب کنید زیرا کانال های عمومی در نتایج جستجوی کاربران نمایش داده میشوند.

 

انتخاب لینک کوتاه و نام مناسب: نام مناسب و همچنین لینک کانال خودرا کوتاه و مختصر انتخاب کنید تا کاربران بتوانند آنرا به حافظه بسپارند.

 

استفاده از افزونه های سیستم های مدیریت محتوا برای اشتراک اتوماتیک مطالب در کانال تلگرام: مثلاً Telegram for WP یکی از افزونه های سیستم مدیریت محتوای وردپرس است که از طریق آن میتوانید سایت وردپرسی خودرا به کانال تلگرامتان وصل کنید. از طریق این افزونه میتوان اطلاعاتی را از سایت خود وارد کانال تلگرام کنید. اطلاعاتی مثل: ثبت نام کاربر، بازیابی رمز توسط کاربر و… امکان ارسال نوشته ها در کانال تلگرام نیز وجود دارد. حتی اگر کسی از طریق فرم تماس برای شما ایمیلی ارسال کند شما برروی تلفن همراه خود، در برنامۀ تلگرام میتوانید آنرا مشاهده کنید.

 

ایجاد مسابقات، تخفیف های مناسبت دار یا ویژه و بخش درخواستیها برای اعضای کانال: هرچند وقت یکبار با استفاده از ربات vote نظرسنجی یا مسابقه و امکانات جالبِ دیگر نظیر اینها را کانال خود بگذارید. یکی از مشهورترین مسابقات کانالی مسابقۀ عکس بود که هر چند وقت یکبار هم سروصدای زیادی در تلگرام راه می اندازد! مثلاً شما با ارسال عکس فرزند خود میتوانید در مسابقه شرکت کنید و اگر تعداد بازدید از عکس شما بیشتر از سایرین باشد شما برنده خواهیدشد. یا مثلاً مسابقه ای که برای صنایع مختلف برگزار میشود و اشخاص میتوانند با ارسال عکس یکی از محصولات یا کارهای خود در مسابقه شرکت کنند. اگر شما مدیر یک کانال فروش هستید میتوانید هرچندوقت یکبار برای جذب خریداران تخفیف های ویژه بگذارید. یا اگر مثلاً کانال موزیک دارید میتوانید با استفاده از ربات های تلگرام، یک بخش درخواستی نیز درنظر بگیرید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد میشود حتماً مقالۀ چگونه برای کانال تلگرام خودم ممبر واقعی جذب کنم؟ را مطالعه فرمایید.

 

درصورتیکه به کسب درآمد از تلگرام علاقه مند هستید میتوانید آموزش کسب درآمد از تلگرام را هم مطالعه بفرمایید.


موفق و پیروز باشید.


دیدگاه‌ها  

+1 # امید 1397-05-17 02:01
با سلام خدمت دوستان گرامی من یه کانال واسه کسب درامد از اینترنت دارم کاملا واقعی و رایگان برای اعضای کانال اموزش ها هم کاملا رایگان میباشد

https://t.me/daramadmelionimotabar
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+1 # LOVE_SHOPPING 1397-11-08 10:07
یک کانال بهتون معرفی میکنم که شما رو وصل میکنه به تمام حراجی های انور آب :-* ;-)
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # رحیم خزایی 1397-12-25 01:20
سلام یه سر به این کانال (روستای )ما بزنید ممنون میشیم
http://t.me/gardian1000
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # نازی 1397-05-19 21:04
ب کانالم بیاین کار در منزله با نصب یه نرم افزار و در آمد میلیونی
@resnoooodaramad
@resnoooodaramad
این لینک کانالمه بیاید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-1 # محمدرضا 1397-05-23 08:02
آموزش رایگان در زمینه پرورش مرغ بومی
عرضه محصولات ارگانیک
مطالب جدید و جذاب درمورد مرغ و خروس
همه در کانال تلگرامی ما
https://t.me/morghack
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+1 # محسن سروي 1397-05-25 19:24
بهترين شغل در استارتآپ جديدي كه زير مجموعه مخابرات هم هست
T.me/iNotiacadamy
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-1 # abolfazl 1397-06-14 11:15
کسب درامد با تلگرام
ما مطالب دروغین رو قرار نمیدیم هر مطلبی که قرار داده میشه با اثبات هست
https://t.me/joinchat/AAAAAFMqchLJoHVlOfOD5g
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-1 # دانش بنیان 1397-06-29 20:53
برای آشنایی برای محصولات دانش بنیان
https://t.me/TPR_innovative
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-3 # Crazy 1397-07-06 09:20
پاتوق دیوونه ها
https://t.me/TheOlds
دیوونه نیستی نیا
https://t.me/TheOlds
https://t.me/TheOlds
@TheOlds
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-1 # هادی 1397-07-11 11:45
☀️ معرفی طرح ها و روش های رایگان اینترنت
☀️ انواع اموزش های اینترنت
☀️ کد های هدیه و اختصاصی اشتراک فیلیمو رو به صورت رایگان
☀️معرفی نرم افزار های پولی که 100 در 100 تخفیف خوردن
☀️ اخبارهای مهم و روزانه مربوط به اینترنت

https://t.me/freenetok
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # ترمه 1397-07-13 12:08
با سلام و تشکر برای ارایه مطالب مفید
دوستانی که دنبال کانال تلگرام برای کسب درآمد هستند به به این آدرس مراجعه کنند ، فوق العاده است و با مطالعه آموزش اون و استفاده شگفت زده خواهید شد.
iranminingbtc@
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # Goli 1397-07-13 14:26
دوستان من یک کانال دارم که داخل اون به شما یاد میدم چ طور بدون سرمایه و فقط با روزانه ۳۰دقیقه وقتگذاشتن پول دربیارید.
حتما سربزنید به کانال و این روش کسب درآمد رو از دست ندید
کانال من:https://t.me/poolbamobail
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-4 # علی آقا 1397-07-13 15:02
سلم لطفا به کانال عطر دوستی بپیوندید ;-)

آیدیه کانال عطر دوستی:atrdoosti@
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-1 # منتظر 1397-07-13 17:38
ashaar_Mahdavia@
ناب ترین اشعار مهدویت
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # stm 1397-07-13 18:03
~STM•ATX Official
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+2 # افشین فرزادی 1397-07-13 19:17
https://t.me/BTC_Faucet_robot?start=184876337
سلام بچه ها اين ربات تلگرامي، هر 30 ثانيه ساتوشي ميده مقدارش مشخص نيس
يه بار مثلا 100 تا ميده يه بار 1000 تا
فقط کافيه روي گزينه
Faucte
پايين صفحه ربات کليک کنيد تا بهتون ساتوشي بده
با آرزوي موفقيت شما ..
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # f 1397-07-14 08:20
https://t.me/lovestory5555
https://t.me/english_with_soroush2018
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # Sepideh 1397-07-14 09:31
سلام دوستان
دوستان کامپیوتر خودتون رو روزی ۵ ساعت روشن کنید و دلار
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-1 # zahrab 1397-07-14 22:46
لباس زیرزنانه ومردانه باقیمت مناسب به کانال ما سربزنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # مهراب 1397-07-15 08:51
https://t.me/joinchat/AAAAAEq3bCvySTxRQYRmLg
کانال کرک و هک
اکانت های رایگان سایت های مختلف
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # الی 1397-07-15 14:09
سلام کانال جوین بده خیلی عالیه..
کاکائویی میشی
@kakaooe :lol:
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # ج ع 1397-07-16 06:46
سلام
کانالی از تک بیت های شاهکار و ماندگار
https://t.me/joinchat/AAAAAFlplfZQDllobDrUNA

یا نغز و مغز:NAGHZMAGHZ
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # سعید 1397-07-16 08:56
سلام لینک کانال پتروتجهیزمرکز
تامین کننده انواع شیرالات و لوله و اتصالات
https://t.me/petrotajhizat
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # lmirw 1397-07-16 20:39
مطالبتون مفیدبودن:)
#ساعت از25:00شَب که میگذره،
آدماتویه دنیایه دیگه ای میرن،
فکراشون ناخداگاه پروازمیکنه..
اینجاهمون دنیاست..:)
به کانال مابیاین وتجربه ی جدیدی آغازکنین^_^
#فوق العادس
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # میلادل 1397-07-17 10:28
آدرس کانال شارژ رایگان
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # محمد73 1397-07-17 15:34
سلام دوستان.
مایه کانال تلگرام ساختیم به اسم دیوونه خونه،که پراز جوک و عکس و فیلم های خنده دار هست.
دوستانی که مایل هستن بیان تو کانال دیوونه خونه لینک زیر رو تو تلگرام بزنن و وارد کانال خودتون بشید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # abbas moghimnezhad 1397-07-18 06:01
محصولات آرایشی و بهداشتی مادوا
عرضه کننده انواع ماسک و کرم و ژل های مبتنی بر آلل ژن گروه های خونی مختلف
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # سهیل!! 1397-07-18 06:29
سلام
نمي دانم تا الان اسم استخراج بيت کوين شنيده ايد يا نه
ولي اگر نشنيده ايد بايد بگم مي توانيد فقط با روشن گذاشتن کامپيوترتون پول به دسن بياريد
ولي لازمه بدست اوردن پول کافي پيدا کردن زيرمجموعه و شبکه است که حتما به پول خوبي مي رسيد
خوبي بيت کويت اين است که نياز به استفاده حتي 1 تمان هم نيست
اگر به بيت کوين و اين روش علاقه داريد يا مي خوايد بيشتر بدونيد مي توانم کمک کنم
چون در اين روش نيازي به پول نيست و در خانه فقط با روشن بودن کامپيوتر و استفاده 50% از cpu مي توانيد به پول برسيد
مي توانيد حتي براي 1 هفته امتحان کنيد و ببينيد چيزي از دست نميديد
اگر علاقه مند هستيد مي توانم درباره بيت کوين و اين روش بيشتر توضيح بدهم
ایدی: @SoheilSh647
با تشکر از وقتتان
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # آگهی پردازان 1397-07-18 15:08
@agahipardazan
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+1 # saeed 1397-07-18 21:51
باسلام
همراهان و دوستان عزیز...
ورود شما را به دنیای معجزه سلامتی خوش آمد میگویم...
هدف ما ازگردآوری این کانال کمک به سلامتی شما عزیزان و معرفی یک محصول منحصربه فرد که دردنیا فقط ۳شرکت هستند که تولید می کنند و ایران جزو سه تولیدکننده این محصول می باشد..

محصول:۵ نوع کافه با قارچ گونودرما

کافه لاته
کافه موکا
کافه سوپریم
هات چاکلت "شکلات داغ"
کافی میکس
که حاوی پودر قارچ گانودرما میباشد...

اطلاعات بیشتر محصول درکانال در اختیار شما گذاشته شده است... shopera@
برای مشاوره رایگان وثبت سفارش با آیدی زیر ارتباط برقرار کنید...fallen139@
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+1 # Amirali 1397-07-19 14:55
سلام کانالم خیلی خوبه چیز های جذابی توش گذاشتم عضو کانالم بشید روی منو زمین نندازید...ایدی:@amirfasm
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # روسری آبی 1397-07-19 22:30
سلام.ممنون از مطالب مفبدتون
دوستان به کانال فروش عمده شال و روسری ما هم سر برنید
@rusariaby20
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # ستاره 1397-07-19 22:34
سفارش انواع طراحی کاریکاتور کارتونی . تبدیل عکس شما به کاریکاتور کارتونی . طراحی چهره حرفه ای. کارهای گرافیکی . انیمیشن سازی . فتو مونتاژ را از ما بخواهید ...
لینک کانال https://t.me/joinchat/AAAAAEkuHgkQHpRakKkBhA

✅آیدی مدیر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # Roz 1397-07-20 22:56
اگه به طبیعت و زیبایی هاش علاقه دارین به کانال تلگرام طبیعت رنگارنگ بیاید: @ColorfulNature
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # پدرام رضایی 1397-07-21 09:40
دوستان به کانال تلگرام زیر مراجعه کنید وگرنه عمرتون بر فناست.
کسب درامدی کاملا واقعی و تست شده روزی ۱۵۰ الی ۲۰۰ دلار
حتما امتحان کنید خیلی سود می کنید.از ما گفتن بود.
لینک کانال تلگرام:

https://t.me/joinchat/AAAAAEbFgzIKa3mSX1-KEA
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+1 # پدرام رضایی 1397-07-21 09:45
انواع پکیج های حرفه ای برای میلیونر شدن
پکیج های کاملا واقعی و تست شده در کانال

لینک کانال داده شده در زیر

https://t.me/joinchat/AAAAAEjAy3d4uBPNFfMPcg
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # Castle 1397-07-21 14:44
سلام دوستان
اگه علاقه به کسب درآمد رایگان از اینترنت دارید
به کانال تلگرام کسب درآمد رایگان بیایید
t.me/Bitcoin_IRFree
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # فرزانه 1397-07-21 16:21
سلام دوستان برای جذب انرژی مثبت و نکات آموزشی از قبیل تربیت کودک ، اصول همسرداری،موسیقی ، اصول روانشناسی،نکات مثبت از قانون جذب از شما خوبان دعوت می کنم از کانال اسرار زندگی بهتر بازدید بفرمایید اگر مد نظر شما عزیزان بود عضو گردید
ادرس لینک
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # سوگل 1397-07-22 23:59
بزرگترین کانال تبلیغاتی در ایران ( رز آبی ) :-) :D
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # کسب درامد اینترنتی 1397-07-23 10:22
خیلی عالی بود مطالبتون تشکر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # مینا 1397-07-23 10:51
يه كانال با عكساي خيلي زيبا براي مامانا


telegram.me/namadkadehabasi
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-1 # نسرين 1397-07-23 10:52
كانالي پر از عکسهای نمدی سفارشات نمدی پذیرفته میشود


telegram.me/namadkadehabasi
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # مهربانی 1397-07-23 11:38
لطفا به کانال ما هم سر بزنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # مهربانی 1397-07-23 11:39
به کانال ماهم سربزنید
@mehrabaniii96
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # ش 1397-07-24 15:58
https://t.me/lovestory5555
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # عباس 1397-07-25 08:41
سلام
ممنون از مطالب خیلی مفیدی که ارایه کردین . منکه خیلی استفاده کردم.
با تشکر
ضمنا دوستان از کانال ما هم میتونین بازدید کنین یه فرصت خیلی خوبه برای پولدار شدن و پشیمون نمیشین....
https://t.me/Exirbitcoin
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # علی اصغرعزیزی 1397-07-25 10:41
افزایش واقعی ممبرتلگرام 09387884325
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+1 # هیچکاک 1397-07-25 11:39
هیچکاکیسم!
هیچکاک یکی از بزرگترین هنرمندانی بود که تاریخ به خودش دید ، برای آشنایی با ذهن نابغه او کانال هیچکاکیسم! به وجود آمده تا بتواند مرجعی برای آشنایی با این هنرمند بزرگ باشد. شما را دعوت میکنم برای ورود به کانال هیچکاکیسم!
کانال تلگرام: https://t.me/HitcHcockisM
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # ستاره 1397-07-25 12:28
سفارش انواع طراحی کاریکاتور کارتونی . تبدیل عکس شما به کاریکاتور کارتونی . طراحی چهره حرفه ای. کارهای گرافیکی . انیمیشن سازی . فتو مونتاژ را از ما بخواهید ...
لینک کانال @photo_Cartoon0

✅آیدی مدیر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # حامد 1397-07-26 09:18
به کانال منم سر بزنید.مطالب آموزنده درباره دیابت


https://t.me/ManooDiabet
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # پدرام رضایی 1397-07-26 10:16
کسب درآمد از اینترنت ماهیانه 8 میلیون تومان واقعی و تست شده
درامدی کاملا واقعی و تست شده
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # maryam 1397-07-27 00:35
Mehdi AGhaei:
لازم نیست شما کار کنید
رایانه برای شما کار خواهد کرد.
یکی از پر درآمد ترین و راحت ترین راه های کسب درآمد اینترنتی استخراج بیت کوین است
وسایل مورد نیاز
یک عدد رایانه
اشتراک اینترنت با قطعی کم
سرمایه ی اولیه
صفر
برای کسب اطلاعت بیشتر
@bcoinsemi
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # Mahtab 1397-07-28 10:30
بسیار عالی و مفید :-)
کانال دنیای نمدی. انواع دست سازه های نمدی
لینک کانال تلگرام:doniaynamady@ ;-)
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # Mohammadeyd 1397-07-28 20:32
خیلی خوب بود
خوشحال میشم کانال من رو هم دنبال کنید
اولین کانال ترسناک ایرانی
@NoTars
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # erfan 1397-07-29 06:04
دوستان ب ای افزایش اعضای کانالتون عضو رباتی معرفی میکنم شوید اینم لینک پستش که داخل کانالم گذاشتم
https://t.me/bitcoinbazsho/131
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+1 # ali 1397-07-29 09:53
به کانال ما بپیوندید و کسب درامد کنید.
https://t.me/bitcoin_bitcoin_bitcoin20
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # عزیزی 1397-07-29 13:59
سلام
کانال روانشناسی در خصوص کودک . اردواج خانواده. لطفا جوین بشد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # گروه طراحی ارغوان 1397-07-30 12:18
طراحی امضا و لوگو
https://t.me/subjectad

https://www.instagram.com/subject.ad/
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # کاملی 1397-07-30 13:49
@badroodresaneh کانال خبری "بادرود رسانه"
شما مخاطب گرامی می توانید با عضو شدن در این کانال آخرین اخبار شهرستان نطنز و بادرود را مشاهده کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # باران 1397-07-30 14:20
t.me/Caktoooos عض شید لطفا
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # آگهی پردازان 1397-07-30 15:14
این کانال جهت ثبت آگهی های استخدام و عناوین روزنامه ها می باشد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # کسب درآمد واقعی 1397-08-01 06:29
تمامی راههای کسب درآمد با موبایل ، تلگرام ، اینترنت و فضای مجازی را با ما تجربه کنید

https://t.me/daramaadnew
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # علیرضا 1397-08-02 10:36
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # کسب درآمد با تلاش 1397-08-02 18:24
کسب درآمد تضمینی با تلاش و بدون نیاز به هزینه فقط شما نیاز به یک اینترنت و کامپیوتر یا لپ تاپ دارید. تلاش کنید یقینا به نتیجه میرسید:
https://t.me/FreeBTC_Money
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # امیر 1397-08-07 15:23
راه درآمد زایی ساده فقط با یک رایانه و اینترنت به راحتی برای اطلاعات بیشتر به کانال زیر مراجعه کنید
bitcoen98@
bitcoen98@
bitcoen98 @
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # Rahmani64 1397-08-07 19:46
نکات جااب و کاربردی اشاره شده
کانال خرید و فروش حبوبات
@hubobat
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # کسب بیتکوین رایگان 1397-08-07 21:21
@freearz_co

درامد ارز های دیجیتالی در کمترین زمان ممکن
میلیونر شوید

بدون هیچ گونه سرمایه گزاری
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+1 # دانشپاد 1397-08-08 07:30
:roll: سلام.کانال ما پر از اپلیکیشن های مفیل.مقاله های انگلیسی برای روان شناسی و...
daneshpad4kiair@
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # ناصر یوسقی 1397-08-08 13:48
آهنگهای جدید و بروز بصورت اورجینال و کم حجم - آهنگهای قدیمی و کمیاب بصورت کم حجم - لازم بذکر است آهنگهای ارسالی به کانالمون از سایت معتبر میباشد . با عضویت در کانالمون مایه ی دلگرمی ماست .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # زهرا 1397-08-08 17:50
سلام من یک کانال نمدی دارم لطفا عضو بشید. :lol:
پراز کارهای شیک و جذاب
]t.me/DonyaiiNamadii
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # Farimah 1397-08-08 21:37
كانال آرايشي ارائه خدمات انواع شينيون و ميكاپ عروس، شينيون و ميكاپ محفلي، كوتاهي، رنگ، لايت و ...

Https://t.me/shokouh_zibai
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # متین 1397-08-09 14:46
کانال فروشگاه تخفیف با گارانتی
https://t.me/dayandiscount
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # Sahar 1397-08-10 16:25
کسب درآمد از کامپیوتر و گوشی
کانال تلگرامی بیت کوین @bitcoin_4062934
https://get.cryptobrowser.site/4062934
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # الهام 1397-08-11 00:02
سلام دوستای گلم
بزن بریم دنیای رنگا رنگ ها
کلی سبدای خوشگل
Abrang_sabad
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+2 # زهرا 1397-08-11 06:17
سلام دوستان
من از به دخت گالري روسري و سربند گرفتم ،
هم قيمتهاش عاليه هم كيفيتش
ارسال رايگان هم داره
اينم آدرسشه
https://t.me/Behdokht_Gallery
اينستاگرام هم داره : behdokht_gallery
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # ahmad 1397-08-11 09:17
کانال لوگو
میتونید لوگو سفارش بدید
لوگو بسیار خفن و زیبا برا پروفایل خودتون
حتما جوین شید
@ahmad0_0designer
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # king1400 1397-08-11 22:10
لام به کاربران عزیزم ☺️بنده تصمیم گرفتم دوره بینظیر کوین ترودو مولتی میلیاردر واستاد بزرگ موفقیت را با بیش از 70%درصد تخفیف قرار بدم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # مجتبی 1397-08-12 03:23
سلام
کسب و درآمد اینترنتی بصورت رایگان
با معرفی بیش از 7نوع ارز دیجیتالی بدون نیاز
به پرداخت پول و داشتن سرمایه آموزش از صفر تا صد
به زبان ساده همراه با آموزش ویدئویی با ما درتماس باشید

https://t.me/dobitttt
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # لیلا 1397-08-12 06:09
کانال زدم حتما عضو شین
@kafeh_khas :sad: :P
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # Mohammad ranjbar 1397-08-12 11:20
سلام

از شما دعوت میکنم یه سه به لینک زیر بزنید :
@kh_eram
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # کاظم 1397-08-12 12:19
ممبر فیک کانال یک کا 3500 تومان
بازدید پست 1000 تا 3500 تومان
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # ehsan asari 1397-08-12 17:46
http://juke.ir
ajabbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # زینلی 1397-08-13 07:59
گالری هنری
هنروزیبایی
آدرس کانال:zeinalart@
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # sama 1397-08-13 10:47
گروه پرسش و پاسخ مشاوده و روانشناسی
https://t.me/joinchat/DSk5rUvAdJbGerM8owKnVQ
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # R 1397-08-13 13:42
سلام کانال زبان عالی zabanamooz7@
تشریف بیارید از پایه کارمیشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # سورنا 1397-08-13 17:51
کانال رسمی نیازمندی های زنجان.

#فروش محصولات خود
#نیازمند کار هستی
#دنبال شاگرد میگردی
برای ثبت نیازمندی های خود به ایدی زیر مراجعه کنید:
@Sorenair1
#لینک نیازمندی های زنجان
@niyazmandihayezanjan
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # بازرگانی ناظریان 1397-08-14 19:14
بازرگانی و هایپرپلاست ناظریان(ایستگاه کاملترین جهیزیه در استان البرز) تلگرام:https://t.me/joinchat/AAAAAEDUSwwAchoXMvl-V Q
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # AR@SH 1397-08-14 19:15
فیلم های سینمایی خارجی______کلیپ های فان/ورزشی/عاشقانه
و آهنگ در کانال ما گذاشته میشه در صورت تمایل خوشحال میشیم عضو بشین...باتشکر
آدرس کانال ما
https://t.me/FILMkharji2018
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # محمد136925 1397-08-15 19:14
نورپردازی هوشمند
قابلیت کنترل تا ۱۶ میلیون رنگ
کنترل از طریق نرم افزارهای فارسی انگلیسی و....
قابلیت اسم گذاری رمز گذاری
هماهنگ با موزیک
https://t.me/lighting2017
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # فاطمه 1397-08-16 02:56
سلام خیلی خوب و آموزنده بود خدا کنه بتونم استفاده کنم‌و موفق بشم .
کانال ما بدای خرید وفروش اجناس خونگی هستش نو ودست دوم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # حامد 1397-08-16 11:28
@Tejarat_dolari_2019
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # محمد صادقی 1397-08-17 00:18
اولین کانال فروش دریم کچر در ایران
https://t.me/IRA_deramchatcher
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # Buy telegram member 1397-08-17 06:05
سلام

ممنون مطلب خیلی خوبی بود

پاسخ چهارراه آنلاین: قربان شما. خوبی از خودتونه دوست عزیز. موفق و پیروز باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # نازی 1397-08-17 15:19
سلام بسیار عااالی بود ممنونم
کانال راز سلامتی
سلامتی ، تناسب اندام، دمنوش های گیاهی خوشمزه و مفید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # Behzad yaghoobi 1397-08-17 16:53
کسب کار اینترنتی 100%تضمینی تا سقف 2 میلیون
Www.jozve2.blogsky.com
برو تو سایت ضرر نمیکنی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # amin 1397-08-17 23:17
اگه باهات قهره و pm نميده با يه جمله كوتاه دلتنگش كن
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # آرش زربند 1397-08-18 07:01
با درود و عرض ادب و سپاس بابت مطالب جامع و کامل شما منم یزدی تبارم و در زمینه خدمات سفر و گردشگری و اجاره واحدهای مبله یزد و سایر شهر های ایران فعالم و در شهر جدید هشتگرد (کرج) نیز ی کانال خبری راه اندازی کردم برای معرفی فرصت های سرمایه گذاری یا زندگی در این شهر نوساز
@shahrjadid

اینم آدرس کانالم
www.yazdmobleh.com
اینم وبلاگم
www.yazdgpg.blogfa.com
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # Amir.gh 1397-08-18 10:05
لینک کانال electroneum_miningPool@ امورش های استخراج ارز دیجیتالی electroneum به صورت رایگان
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # Pha 1397-08-19 11:18
@del_artist

جوین شو :-)
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # راحيل 1397-08-21 05:44
Tفروش به صورت آنلاين در سراسر ايران

براي كساني كه زمان كافي براي خريد حضوري را ندارند در ٢٤ساعت شبانه روز و حتي روزهاي تعطيل
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # آراس 1397-08-21 08:05
تشکر از مطلب خوبتون
لطفاً سری به کانال قاصدک بزنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # 4rahonline.ir 1397-08-21 17:52
کانال تلگرامی روز نویس:
نقد زرتشت و باستان. پاسخ به شبهات اسلام ستیزان. کتاب های نایاب. اخبار مهم روز سیاسی فرهنگی اقتصادی مذهبی اجتماعی. نقد دولت. فرمایشات رهبری و امام. اهل بیت در منابع برادران اهل سنت. اهل بیت در انجیل و تورات. مداحی و مولودی های مناسبتی. کلیپ های استاد رائفی پور استاد حسن عباسی استاد رحیم پور ازغدی و...
لینک: @Ali21_channel
@Ali21_channel
@Ali21_channel

آیدی توییتر Ali 21
@Ali21_channel
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # چارترز 1397-08-22 17:48
مطلب جالبی بود
مرجع چارتر ایران و اطلاع رسانی بلیط های روز چارتری و سیستمی داخلی و خارجی و رزرو آنلاین بلیط

chartersir@
chartersir@
chartersir@
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # saeid 1397-08-22 19:24
کنکوری ها
ی روش کامل برای زیست شناسی شامل برنامه ریزی. تست زنی . مطالعه و مرور. برای تهیه محصول میتوانید ب ایدی کانال ززر مراجعه کنید:
@biology_channel_telegram
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # Farzane 1397-08-24 07:13
موبایل وحید. واقع در کرج،با قیمت های باور نکردنی
لطفا مقایسه کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # ناشناس 1397-08-24 12:22
به یه کانال دخترونه نیاز دارین؟ بدویین تا از دست نرفته..
استایل پسرونه هم داریم
شکست عشقی و ترفند و ....
بدویییییننن

اسم کانال
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # ناشناس 1397-08-24 12:23
@Dokhtarooneh86


دخترونه پسرونه ترفند شکست عشقی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # عاطی 1397-08-25 07:31
تازه یه کانال زدم پر از کلیپهای خوب لطفا سربزنید
clip_milip20@
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # hamid 1397-08-25 15:42
نوشت افزار حمید
لوازم تحریر 2 ساله دارم اینم لینک کانال تلگرام @NVAFhamidreza
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # سرمایه ظلایی 1397-08-27 21:20
کانالی برای معرفی کار برای درآمد دلار به روش آسان
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # BryanJuicy 1397-08-27 22:17
Hello. I see that you don't update your site too often. I know that writing articles
is boring and time consuming. But did you know that there is a tool that allows you to
create new articles using existing content (from article
directories or other websites from your niche)?
And it does it very well. The new articles are unique and pass the copyscape test.
Search in google and try: miftolo's tools
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+1 # پویا 1397-08-28 08:55
کانال آقای ایده
پر از ایده های ناب برای شروع یک کسب و کار
با آقای ایده آقای کسب و کار خود باشید.
@Aghaye_idea
:lol:
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # کلینیک تخصصی چشم 1397-08-29 14:21
اگه حواستون به بیماری های خاموش چشمی نیست یا نبوده پس حتما مارو دنبال کنید ، حواسمون به چشماتون هست!
@sedaghateyeclinic
@sedaghateyeclinic
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # بیبی استور 1397-08-29 21:44
بیبی استور فروشگاهی از بهترین برند های روز دنیا با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت برای کودکان ایرانی ارسال به سراسر ایران
babystore1397@
لطفا کانال ما را دنبال کنید ده درصد تخفیف مناسبت هفته وحدت
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # Tabi 1397-08-30 18:12
https://t.me/Fitnessclub11/19
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # متین 1397-08-30 19:24
پوشاک مردانه و زنانه
کفش شلوار عینک مانتو دارای تخفیف روزانه حراجی
ضمانت تعویض
ارسال به سراسر ایران
پشتیبانی قوی
درب منزل حساب کنید
هزینه پست پایین
دارای نماد اعتماد
با یکبار خرید مشتری دائمی کانال میشوید
فقط برای خرید کانال زیر در تلگرام خود باز کنید

https://t.me/dayandiscount
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # Ali 1397-09-01 10:12
بهترین و سریع ترین پروکسی های تلگرام و تویتر در کانال ما @proxylink1
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # roki 1397-09-02 14:40
[هنوز هم برایت مینویسم...
مانند کودکی نابینا...
که هروز برای ماهی مرده اش غذا میبرد...(:✨
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # ehsan ghorbani 1397-09-02 22:50
https://t.me/Fitnessbodybuildinghealth
كانال بدن سازى
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # alireza 1397-09-03 09:43
سلام بسیار مفید بود
لطفا به کانال ماهم سر بزنید.کانال پولساز رایگان اینترنتی
https://t.me/daramad_internet_pool1
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # سجاد 1397-09-04 11:55
فروشگاه آنلاین پوشاک وانواع ست ها،ساعت،کفش،گردنبند
وبرای دیدن محصولات بیشتر سایت مارابازدید فرمایید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # مجله پیم پَم 1397-09-04 18:27
مجله پیم پَم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # نمکدون 1397-09-04 19:17
نمکدون کانال صرفا کرکره خنده برای شما
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # فردین 1397-09-04 22:00
کانالی با محتوای آموزشی کار با سایت های معتبر و مطمئن کسب درآمد از اینترنت در این کانال معتبرترین سایت های کسب درآمد ارزهای دیجیتال معرفی میشود

@freecoinbase
@freecoinbase
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # sajad 1397-09-05 16:33
https://t.me/nyrshop بهترین و جدیدترین مدل های لباس
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # pivot 1397-09-05 17:13
سلام یک راه بسیار عالی برای درآمد فقط کافیه به مطالب کانال رو بخونید متوجه میشید آیدی کانال اینه: pivot_e@
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # mostafa 1397-09-06 11:14
با تشکر از راهکار بسیار عالیتون
گروه تبلیغاتی گیف نیک در خدمت شما و دوستان عزیز می باشد
طراحی بنر گیف برای سایت ،کانال تلگرام و پست های اینستاگرام
طراحی پروفایل برای تلگرام و اینستاگرام
http://gifnic.ir/
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # kami 1397-09-06 14:14
بسیار مطلب مفید و آموزنده ای بود ....
https://t.me/tipka_store
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # حمید77777 1397-09-06 14:40
سلامت تغذیه خود و فرزندانتان را در کانال سلامت و تغذیه بیابید


@salamaTaghziyeh
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # امیر 1397-09-06 16:50
کانال سروش

@ayamidanestid2018

@ayamidanestid2018

@ayamidanestid2018
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # حسین 1397-09-08 08:44
@nagmehsara منحصر به فرداست
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # کسب درآمد رایگان 1397-09-09 06:56
سلام

بدون نیاز ب اندکی سرمایه پولدار بشین

تبلیغات ببینید و پولشو بگیرین

مشاهده و عضویت

بدون 1 ریال سرمایه...ارزش دیدن داره

t.me/pollfree
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-1 # فروشگاه زرین شاپ 1397-09-11 10:33
سلام
لذت یک خرید هیجان انگیز در فروشگاه بزرگ زرین شاپ
با 72 ساعت گارانتی تعویض
پرداخت درب منزل
@zarriin_shop
@zarriin_shop
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # ameniya 1397-09-11 21:40
خیلی عالی بود از راهنمایی خوبتون بسیار بسیار استفاده کردیم موفق و پایدار باشید مارا درگروه املاک یاری کنیدamlakkambiiz@ از حمایت شما سپاس گزارم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+1 # moslem 1397-09-12 03:56
❇️❇️❇️❇️❇️❇️❇️❇️❇️❇️❇️❇️
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # ممبر کانال 1397-09-12 12:40
سلام .ممنون از سایت خوبتون
چطوری یک مطلب تلگرام رو بدون پیوندهاش میشه به دیگران ارسال کرد؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+1 # ترانه 1397-09-12 19:29
میخوای تو مجالس و عروسی ها بدرخشی و موها و قشنگ باشه و استایل جذابی داشته باشی؟
پس بیا اینجا کلی گلسر و ریسه و شانه داره اونم با قیمتهای 2تا 15 هزار تومان
شعار ما کیفیت برتر رضایت مشتری

dokhtaruneh20@
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # امید تهرانی 1397-09-13 12:56
سلام دوستان کانال همه نوع فیلم و سریال ایرانی و خارجی
در کانال تلگرام FilmGoo@ حتما دیدن کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # هادی مشهدی 1397-09-13 16:06
کانال تکست حال خوب مخصوص دختر پسرای عاشق

@texthalekhub
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+1 # علیرضا 1397-09-13 17:56
سلام منم ی کانال در مورد خرید و فروش پرندگان زینتی زدم
@zibaaparvaz
خوشحال میشم تو کانالم ببینمتون.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+1 # محمد جاااااان 1397-09-13 18:43
بهترین کانال فروش
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+1 # صدف 1397-09-14 09:14
راحت ترین روش بدست آوردن بیت کویین رایگان با ربات تلگرام
عدد شانس خود را وارد کنین بیت کویین دریافت کنین.
https://t.me/DinoParkBot?start=130347345
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # زهرا 1397-09-18 07:47
یه کانال داریم پر از جوک و سرگرمی های باحال به ما سر بزنید
http://t.me/joinchat/AAAAAFDWJry56NUKMW-guw
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # 1397 mohammad 1397-09-18 12:13
https://t.me/jointechnology
کانالی برای لذت بردن از علم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # فروش ممبر 1397-09-19 05:56
بسیار عالی بود ممنون.
لطفا توضیح بدین چطور میشه دوتا تلگرام روی یک گوشی داشته باشم؟
یکی تلگرام طلایی و دومی نسخه اصلی telegram

پاسخ جهارراه آنلاین: مثل بقیۀ اپلیکیشن ها نصبش کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # reza.troye 1397-09-21 10:01
سلام مطالب خوب و عالی بود ممنونم

دوستان جهت درآمد بدونه هیچ سرمایه ای به بیتکوین ما بپیوندید

https://t.me/joinchat/AAAAAES0hBi4iKn8YKwsaA
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # m 1397-09-22 09:12
کانال رمان رحم اجاره ای

rahemroman@
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # کارشناس بیمه 1397-09-23 01:44
اگه پدرهستی برای بچه ات بیمه عمر بگیر تاتو اوج جوونیش لذت ببره
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # استودیو شاین 1397-09-25 18:02
سلام دوستان.

من یک برنامه نویس هستم و برای اندروید (گوشی های هوشمند) برنامه و بازی های خیلی خوبی میسازم. لطفا برای حمایت از ما بیاید به کانال تلگراممونه:
t.me/shinestd
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # ð_õ 1397-09-25 19:17
:-) کانال بهترین موزیک های جهان
رمیکس میکس دی جی جدید خارجی ایرانی و ...
@Aviiiiras
@Aviiiiras
@Aviiiiras
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # محسن 1397-09-27 10:29
پولدار که باشی ولگرد هم باشی
میگویند جهانگرد....
@ganoon_naneveshteh
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # Maag 1397-09-27 17:03
https://t.me/joinchat/AAAAAFWVS2ZDDO18DrgXRQ
سر بزنید پشیمون نمیشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # بهروز 1397-09-27 21:35
بسیار عالی
کانال تبلیعات و اطلاع رسانی عمومی
لینک:@tablighatetan
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # علی33 1397-10-01 18:14
پخش لباس زنانه عمده وارد کانال ما بشید و قیمت های باور نکردنی رو ببینید

lebasezire_mina@
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # حسین 1397-10-01 20:52
بدست آوردن پول رایگان از ایردراپ ها و کریپتوکارنسی های جدید، شامل ارز بیت کوین، اتریم و سایر ارزهای دیگر کانال ما:
@airdrops_tokens1
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+1 # امید 1397-10-03 21:19
خرید آنلاین جوراب های رنگی رنگی
https://t.me/pabpatm
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # محسن 1397-10-04 06:14
https://telegram.me/mokamelshop0344 لینک فروش مکملهای بدنسازی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # ریحانه 1397-10-04 13:05
سلام به سایت منم سر بزنید مرسی عه :P

http://www.p040.harajiha.ir/
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # bhrooz 1397-10-06 09:10
بازرگانی سیتی بانه
عرضه تمام لوازم خانگی {جهیزیه}
@CTBANEH
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # sam 1397-10-08 06:26
سلام. واقعا ممنون از سایت خوب و به روزتون
جریان بسته شدن اد کانال‌ها چیه و چرا نمیشه ممبر اجباری به کانال اد کرد؟
آیا مربوط به نسخه telegram میشه که غیر رسمیه؟!

پاسخ چهارراه آنلاین: با سلام و تشکر از شما همراه گرامی
حتماً میدونید که چندوقتی هست که تلگرام شماره های مجازی رو بصورت دسته جمعی حذف میکنه و ممبر مجازی دیگه منتفی هست.
اما درمورد add اجباری چون این کار ازنظر تلگرام بی احترامی به کاربران و تجاوز به حریم خصوصی دیگران محسوب میشه، تلگرام باهاش مبارزه میکنه و از نظر تلگرام غیرمجازه.
موفق و پیروز باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+1 # JanaBig 1397-10-08 20:57
Hi. I have checked your 4rahonline.ir and i see
you've got some duplicate content so probably it is the reason that you don't rank hi in google.
But you can fix this issue fast. There is a tool that generates articles like human, just search
in google: miftolo's tools

پاسخ چهارراه آنلاین:

i fixed it
thank you so much
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # Fry 1397-10-12 07:13
با سلام خدمت دوستان عزیز
شما رو به یه کسب و کار فوق العاده بی نظیر و پر درآمد دعوت می کنیم.
تنها با یه گوشی هوشمند یا کامپیوتر متصل به اینترنت میتوانید در عرض دو ساعت یا شایدم کمتر به درآمد 50 تا 300 دلار در روز دست یابید.
توضیحات بیشتر رو میتوانید در کانال تلگرامی ما مشاهده نمایید.

آیدی کانال تلگرامی @poolllsaz
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # javad 1397-10-25 08:01
ممنون بابت مطالب مفیدتون
کانال نقاشی و طراحی سیاه قلم :-)
ghalamoo.gallery@
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # علی امیری 1397-10-26 04:10
سـلام به دوستـان عزیز و گــرامی ،امــروز بنده قصد دارم به شما سایت عالی تخصصــی معرفـــــی کنـم لینکدونی کانالی برای افزایش ممبر
جهت تبلیغ گروه و کانال خود در کانال لینکدونی تلگرام
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # Foroozan 1397-10-30 05:13
تمامی محصولاتی ک دراین کانال معرفی میشود
دارای تأییده سلامت میباشند
جهت سفارش به آی دی زیرمراجعه شود:
Foroozan_1369@
Zendegie_salemati @
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # MPop 1397-10-30 13:00
Cryptocurrency Core
کانال رسمی خرید و فروش و سرمایه‌گذاری در حوزه ارزهای دیجیتال ، ایردراپ‌ها
https://t.meCCCore
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # یزدانی 1397-11-01 10:30
سلام
به کانال ما سر بزنید برگزار کننده دوره های مهارت مربیگری پیش دبستانی و دوره های مهارت تدریس مقطع ابتدایی با ارائه گواهینامه از آموزش و پرورش و نیز دانشگاه
@iaufars
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # رضا مولایی 1397-11-03 16:59
به کانال ما سربزنید با نظر سنجی های مختلف و چالش های هیجان اانگیز و جایزه های عالی و بعضی اوقات اموزش های کسب شارژ و برنامه های اموزشی
موضوع کانال:داستان های کوتاه

لینک@donyae_dastan_haye_Reza
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # رضوان آذرینوار 1397-11-05 07:47
کانال ترانه های فارسی و خاطره انگیز قدیمی
⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇
╭─┅═ঊঈঊঈ═┅─╮
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # amir70e 1397-11-05 14:51
سلام.
اگر به دنبال درامد میلیونی بدون نیاز به سرمایه اولیه هستین ، کانال مارو دنبال کنید:
t.me/e_daramadd
;-) ;-) ;-)
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # مانتوچی 1397-11-05 21:05
https://t.me/joinchat/AAAAAEvvxpJB4FDpuPLvDw
سلام.اینم لینک کانال من...فقط مانتو میفروشم...خوشحال میشم همراهی کنید....
سپاسگزارم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # سارا 1397-11-06 16:24
سلام بچه ها جواب ازمونای قلم چی و.....رو رایگان قبل از ازمون توکانال زیر داشته باشید:https://t.me/top_azmoon
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # btc faucets list 1397-11-06 19:56
Aw, this was an incredibly nice post. Taking a few minutes and actual effort
to generate a really good article… but what can I say… I hesitate a whole
lot and don't manage to get anything done.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # مجلسی.اسپرت 1397-11-07 15:01
سلام ی کانال لباس مجلسی و‌اسپرت دارم با قیمت زیر ۱۰۰ هزار تومان مخصوص خانم هایی که هر روز خرید میکنن و قیمت مناسب براشون مهمه زیر قیمت بازار
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # ابوالفضل 1397-11-07 16:15
کانال سفارشات فتوشاپ گلشن
طراحی لوگو و استیکر با نام یا عکس شما در کمترین زمان ممکن

https://t.me/PSCS62108
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # پوریا 1397-11-09 12:58
منم این‌کانالو تازه زدم جوین شید لطفا مطالب‌مفیید و‌خوب در باره ی محصولات پالس میزارم
@pulsar200
لطفا بیاین
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # علی lpln 1397-11-10 04:31
سلام کاربران گرامی کانال تلگرامی سایت استخدامی بلاک گ به آدرس "استخدامیها" estekhhdamiha@ افتتاح شده لطفا با پیگیری کانال اخبار و خدمات ما از طریق کانال دنبال کنید و سوالاتتون را در ز مینه استخدام و مصاحبه و گزینش استخدامی با ایدی rahisan@ (مشاور استخدام ) در میان بگذارید و آیدی کانال را میتوانید از طریق بخش جستجوی کانال جستجو کنید و بما ملحق شوید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # farhad 1397-11-11 08:19
کانال دلشکسته ها بهترین کانال برا حرف دل همه
@marge_maghzi3
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # Majid 1397-11-12 22:04
با سلام
لطفا بفرمائید گزینه آخر که ربات vote بود
چطور میشه به این ربات دسترسی داشت؟
ممنون میشم پاسخ دهید.

پاسخ چهارراه آنلاین: مثل تمام ربات ها در سرچ تلگرام اسمش رو تایپ کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+1 # سالار 1397-11-13 09:47
https://t.me/dastanehonargroup
عضوکانال ما بشید تولیدی و عمده فروشی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # مجید 1397-11-15 21:16
سلام
حتما نیاز دارم که یه ربات داخل کانال عضو کنم ولی اجازه کنید و و میگه ظرفیت تمام شده چیکار کنم

پاسخ چهارراه آنلاین: ببخشید "اجازه کنید" یعنی چه؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # Elahe 1397-11-16 08:08
https://t.me/joinchat/AAAAAEp0lyZ79miqTxzcOg
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # محمد8562 1397-11-16 09:57
https://t.me/edalateirani
edalateirani@

کانال حقوقی عدالت ایرانی
بیان مطالب حقوقی به زبان ساده
اخبار حقوقی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # مهدی999 1397-11-16 17:27
اگه دهه شصتی هستید و هنوز با خاطرات دوران بچگیتون زندگی می‌کنید یا این که دلتون واسه اون روزا تنگ شده به این کانال سربزنید
@nslesukhteh
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # Saeid 1397-11-16 23:46
سلام کانال من نقاشی های دیواری هستش خوشحال میشم سر بزنید
Mehrab_art_decor@
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # یونس موسوی 1397-11-17 13:45
وارد کانالم بشید ناموسن روانشناسی هست
https://t.me/ravanshenasy11
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # باقری 1397-11-18 09:37
سلام اگه دنبال لباس مجلسی و مانتوهای شیک با قیمت مناسب هستید (زیر قیمت بازار) به آدرس تلگرامی زیر مراجعه کنید
@ladymarket20
تصویر ژورنالی و قیمتا توش هست
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # سام 1397-11-18 21:29
کانال میزان کالری و تناسب اندام @calories84 حتما سر بزنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # مانی 1397-11-19 17:50
سلام ما در زمینه فروش گز و سوغات اصفهان فعالیت میکنیم آدرس کانال @habehnabat
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # محمدرضا 1397-11-20 11:47
فروش لوازم آرایشی برند.
ایدی کانال:
@arayeshigolsorkh
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+1 # iman.se 1397-11-22 08:02
به کانال ما سر بزنید پر از مطالب مفید برای سلامتی خودتان...زیبایی و سلامت ۱۰۰درصد گیاهی و تضمینی....انواع محصولات تقویتی و جنسی ۱۰۰درصد تضمینی

ایدی کانال ما:
tebatar@
tebatar@
tebatar@
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # mohammad t 1397-11-22 12:09
@sigheyaaabi
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # Mahdi 1397-11-22 14:28
سلام.دلتون میخواد از اخبار لحظه به لحظه ورزشی باخبر باشید؟فقط کافیه این آیدی رو بزنیدودر تلگرام عضو کانال شوید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # javadti 1397-11-22 14:41
این یک سورپرایز است
شما می توانید از طریق سایت من عضو رایگان تلگرام دریافت کنید
https://buytelegrammember24.com
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # شریفی 1397-11-22 17:39
کسایی که ماشین دارن این کانالوازدست ندن
https://t.me/tnmsharifi
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # زهرا 1397-11-23 21:52
https://t.me/joinchat/AAAAAFXbRQAPFcgNTevmAg
خرید و فروش اسان
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # خوشنویس 1397-11-26 11:52
https://t.me/joinchat/CS6Rv1L-tPjZYwecdCXxCg
لینک گروه خوشنویسی با خودکار استاد مهندس اکبر فتحی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # کافه پروژه 1397-11-27 21:01
بهترین کانال سفارش پروژه


✔مهارت تو انجام کاری داری ومیخوای کسب درآمد کنی؟

✔دنبال کسی میگردی که پروژهاتو برات انجام بده؟

پس بهترین گزینه برای شماکانال @cafeproject ماست
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # انلاین پخش 1397-11-28 07:43
انلاین پخش
مجموعه ی فروش عمده لوازم جانبی موبایل
از کانال دیدن فرمایید

@online_pakhsh
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # شارژ رایگان 1397-11-28 17:05
کانال شارژ و اینترنت رایگان
@shargemoft1
#شارژ
#ایرانسل
#همراه_اول
#رایتل
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # پریا 1397-11-29 11:05
کانال آموزش زبان به متد پریا
https://t.me/joinchat/AAAAAEzY8CHsLuJvRw-_hw
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # مهری 1397-11-29 14:54
فروش انواع دستبند ست دخترانه و پسرانه با قیمت باورنکردنی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # ترنج 1397-12-01 06:51
سلام دوستان کانالی دارم که مخصوص صنایع دستی هستش و تازه ( سفره هفت سین ، حوض ، دیوارکوب)شروع به کار کردم خوشحال میشم عضو کانال بشین
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # سیلور 1397-12-01 11:00
به کانال ما هم سر بزنین
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # Proline 1397-12-01 15:49
سلام. اگر به اخبا امنیتی و دنیای دیجیتال علاقه دارید از کانال ما بازدید کنید.
ممنون.
@prolineco_iran
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # mehdi 1397-12-01 20:21
هر کس دنبال به روزترین فیلم ها و سریالهای ایرانی و خارجی هست یه سری به سایت منم بزنه
http://roozdl.com
@roozdl
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # moham868 1397-12-02 08:45
کانال استخراج ارزهای دیجیتال
@freebitcoin_crytotabb
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # cidd 1397-12-02 15:31
موسیقی خوارجکی میخوای بیا تو https://t.me/hiphopnaabi
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # کانال ارایشی بانه 1397-12-02 17:43
ارایشی عمده و خرده بانه کانال
تگلرامی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # امین 1397-12-03 15:02
کانال متن و عکس کلیپ مناسبتی مخصوص مناسبتهای مختلف سال راه اندازی شد :lol: لطفا جوین بدید :roll:
آدرس t.me/mona3bati
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # mohamadmir 1397-12-03 15:10
کانال آموزش بورس مجازی
boursepluss@ ادرس کانال

@Pedram1282 ایدی تبادل کانال

https://t.me/boursepluss

http://bourseplus.blogfa.com/ وبلاگ بورس پلاس
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # سهیل یوسف زاده 1397-12-04 10:13
با سلام خدمت هم وطنان عزیزم
اگر مایل به دریافت اطلاعات بیمه ای و خرید بیمه نامه های عمر،ثالث،بدنه،مسئولیت،آتش سوزی و ... هستید
به کانال تلگرام یا صفحه اینستاگرام و یا سایت ما سربزنید و یا با شماره تلفن 09053640708 تماس حاصل بفرمایید.
خوشحال میشیم خدمات ویژه ای به شما عزیزان ارائه بدهیم
instagram/bimehkarafarin2752
https://t.me/karafarin2752
www.karafarin2752.com
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # حسین 1397-12-05 07:17
دوستان لطفا وارد کانال ما شوید و با ما همراه باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # صادق 1397-12-05 15:38
سلام یه کانال زدیم بسته های ایننرنت ارزان قیمت
بسته فعلا همراه اول موجوود است :
یک گیگ ماهانه همراه=8500
پنج گیک ماهانه همراه=16000
20گیگ هم بخوای سفارش بدین میاریم
بسته ها تمام روز هستن و بسته شبانه نیستن.
بصورت کارت کد عرضه میشه و میتونین بفروشین یا هدیه بدین.
@sharj_baste
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # محمدرضا 1397-12-06 06:13
سلام دوستان عزیز اگه میخواین کتونیهای درجه ۱ و اورجینال داشته باشین حتما یه سر به کانال ما بزنید بالاترین کیفیت در ایران
@katoni_number1
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # Nayer 1397-12-06 14:27
سلام دوستان اگه دنبال لباس با کیفیت و قیمت مناسب میگردین لطفا به کاانال ما حتما یه سری بزنید
t.me/ httppmoda_gallery
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # افزایش ممبر تلگرام 1397-12-07 08:02
دوستانی که تمایل به افزایش اعضای گروه و یا کانال تلگرامیشون دارن به آیدی
Membersale044
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # empressmeson 1397-12-07 17:49
کانال ما پر از لباسای شیک و لاکچریه
بگرد، پیدا کن، لذت ببر
t.me/empressmeson
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # m.rexa 1397-12-07 18:30
بهترین کانال ربات سازی لطفا عضو شید ممنون....

https://telegram.me/BotSaz_FrreeCH

:P :P :D :D :lol: :lol: :oops: :oops: :cry: :o :-x :-x
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # Sahar 1397-12-08 11:46
جنس‌‌‌من‌از آهن‌و ازسنگ‌نيست

من دلم تنگ است و يار

دلتنگ نيست

حال دل از من نميپرسي چرا

حال پرسيدن ....

كه ديگر ننگ نيست...
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # mahdi 1397-12-08 11:49
بیایید تو کانال ما از موزیک ها و متن ها و عکسها لذت ببرید
@topMusicmehdi
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # محسن 1397-12-09 08:49
سلام. به کانال جوک لبخند بپیوندید
@kanaljoklabkhand
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # MILAD195 1397-12-09 20:21
کانال ویرایش و ادیت عکس دارم اگه دوس داشتید نمونه کارام تو کانالم هست: SEFARESHEAX@
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # امید 1397-12-11 08:46
من اخیرا کانالی تو تلگرام دیدم که خیلی مرموز هست و پروفایل کانالش رو هیچ کسی نتونسته تا حالا دانلود کنه :-? و از همین روش خاص بودن پروفایلش نسبت به بقیه کانالا ممبر جمع کرده! این لینکشه @HACKGM اگه میشه به ماهم روشش رو بگید تا انجام بدیم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # علیرضا 1397-12-12 07:57
@arzanshop30 کانال ما برای اجناس و پوشاک ارزان قیمت می باشد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # علی نظام 1397-12-12 16:03
شایلین برند
پوشاک زنانه مجلسی
http://t.me/shailin_brand brand
http://instagram.com/shailin_brand
کیفیت اتفاقی نیست
وارد کانال بشید تخفیفات تو راهه..
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # سعید 1397-12-13 11:35
کسب و کار خود را اینجا ب نمایش بزارید و همچنین جستجوی کار کنید


لینک گروه :
https://t.me/joinchat/LXfGSksIqFePOliWs06G4w
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # مهری 1397-12-14 05:07
برای انتخاب یک سالن زیبایی با بهترین و تخصصی ترین خدمات
به کانال ما هم بپیوندید

@almase_gharb1
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # Ramin 1397-12-14 17:50
سلام بچه ها یه کانال توپ سراغ دارم که کسب سود از راه سرمایه گذاری ارز های دیجیتالی رو داره آموزش میده خواستین یه چکی بکنین اش. جون شما مطالب نو و جدیدی داره آموزش میده.
earnmoneyandprofit
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # signalmosbat 1397-12-17 09:35
کانال سیگنال مثبت بورس
https://t.me/signalmossbat
https://t.me/signalmossbat
https://t.me/signalmossbat
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # اسماعیل 1397-12-18 11:22
سلام دوستان بنده یک کانال اخبار تلگرام برای مددجویان بهزیستی و کمیته امداد دارم که حدود ۳ساله فعالیت میکنم ازتون خواهش میکنم کمکم کنید اعصاعضای بیشتری بگیرم ممبر فیک نمیخوام واقعی میخوام بدون هزینه چون خودمم معلولیتم شدیده و تنها درامدم ماهیانه ۱۶۰هزارتومانه، داداشها و ابجیا هرکی میتونه به بنده کمک کنه یاعلی، اینم ایمیلم

اینم لینک کانالم
https://t.me/joinchat/AAAAAEvMuDC2lSo3AmPiAw
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # محمد warrior 1397-12-18 16:53
سلام دوستان گلم میخوام یک کانال ترسناک رو برای شما پیشنهاد بدم لینک کانال ترسناک تلگرامی
@dastantarsnak2
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # میترا 1397-12-18 23:25
اگر کانال دارین پس به احتمال زیاد به دنبال روش های افزایش اعضای کانال خود هستین.
چگونه اعضای کانال ها رو بطور اتوماتیک و خودکار افزایش دهیم؟
در فیلم آموزشی افزایش اعضای کانال ها در سایت منبع آموزشی گفته شده.

http://manbaeamozeshi.com

https://goo.gl/FDbaju
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+1 # tohid 1397-12-19 12:54
سلام،دوستان،،نام کانال اطلاعات عمومی بیمه هست با لینک online_bimeh@
منتظر شما عزیزان هستیم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # سعید باقری 1397-12-20 08:47
سلام دوستان خواهش میکنم اگه به ماوراالطبیعه و سحر طلسم اعتقاد دارید و مشکلی دارید به این کانال حتما سری بزنید دست خالی بر نمیگردید
https://t.me/joinchat/AAAAAE1v91lbZN0cCNuMhQ
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # پارسا فراهانی 1397-12-20 11:23
با سلام خدمته دوستانه عزیزم در کشورم ایران.
ما یه کاناله کتونی داریم که این یکی دیگه از کانالای جدیدمونه که براتون میذارم بیاید طو کانال کناره ما باشید تا بهترین و قشنگترین و به روز ترین و تک ترین کتونی های روز دنیارو به شما با ۴۰۰ تا ۵۰۰ تومان زیره قیمته نمایندگی به شما عرضه کنیم...
منتظرتون هستیم..
ادرسه کاناله ما
Katooni_amazon
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # الی 1397-12-22 15:06
به کانالم یه سر بزن پر از عوس ها جذای و متنوع
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # محمود سهولی 1397-12-26 13:16
فروش انواع صندلی اتومبیل لکسوز بنز بی ام دبلیو و غیره ارسال به سرتاسر کشور برای اطلاع از اجناس زنگ بزنید ۰۹۳۸۰۸۴۷۴۸۴
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # لقمان 1397-12-29 22:59
سلام به کانال ما خرید و فروش برد گوشی حتما سر بزنید و هرچه که به مشکلات گوشی هست پیدا کنید و برد گوشی خرابتون رو بخرید و یا بفروشید
@kharidufrooshburd
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # بهزاد 1398-01-01 19:38
بزرگترین معتبر ترین لینکدونی ایرانیان

https://t.me/joinchat/AAAAAFFbWinUlEqRHSt4kQ
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید