شما قطعاً میدانید که راز ثبات و ماندگاری در کسب و کار اینترنتی توانایی در فروش محصولات و خدمات و کسب درآمد هست. تا وقتیکه سایت شما فروش نداشته باشید تمام کارهایی که برای کسب و کارتان انجام میدهید اتلاف وقت و هزینه هست. هرچه برای تولید محتوای عالی و سئوی سایتتان وقت و هزینه کنید ولی اگر نتوانید بازدید کنندگان را به مشتریانِ محصولاتِ خود تبدیل کنید فقط وقت و سرمایه خود را هدر داده اید.

کسب درآمد از تلگرام رویاست یا توهم؟ کسب درآمد از تلگرام ، رویا و توهم نیست. بلکه کاملاً برای همه ثابت شده و خیلی ها را به درآمد میلیونی رسانده است.

آیا میدونستید برخی از صاحبان کانالهایی شما مطالبشان را پیگیری میکنید، درآمد ماهیانه چند ده میلیون تا چندصد میلیون تومانی دارند؟

خبر خوش برای شما: تلگرام قویترین پیام رسانی هست که در ایران تبدیل به بزرگترین بازار شده و با آن میتونید بطورنامحدود کسب درآمد کنید…

خبر بد اینکه بیش از ۹۰ درصد کاربران تلگرام، هنوز اونو جدی نگرفتن و هیچ درآمدی از تلگرام  ندارند!!!

طراحی سایت با وردپرس بدون یک ریال هزینه!

وردپرس بهترین انتخاب برای طراحی هر نوع سایتی است. کسانی که نمیخواهند یا نمیتوانند برای طراحی سایت هزینه کنند با استفاده از وردپرس میتوانند صاحب یک سایت حرفه ای با تمام ویژگیها و امکانات دلخواه خود شوند. یادگیری و استفاده از سیستم سایت ساز وردپرس بسیار ساده است و علاوه براین نیاز به هیچ پیش زمینه یا دانستۀ قبلی ندارد.بسیاری از اشخاص فکر میکنند برای داشتن یک وبسایت جامع و ایمن باید با برنامه نویسی آنرا بسازند. اما چنین تفکری فقط باعث اتلاف هزینۀ شما میشود و امروز دیگر نیازی به اینکار نیست.

دانلود رایگان کتاب جدیدترین روش های کسب درآمد از اینترنت

کتاب ۳+۳۰ روش برای کسب درآمد از اینترنت آنقدر ساده است که از خودتان می پرسید"چرا قبلا به فکرم نرسیده بود؟!!!" شما در این کتاب با انواع روشهای کسب درآمد از اینترنت آشنا میشوید.

حل مسائل ++C عنوانی است که برای این کتاب آموزشی درنظر گرفته شده. انگیزۀ اصلی تدوین و تالیف این کتاب از اینجا شروع شد که در مدتی که در آموزشگاه ها مشغول به تدریس و آموزش برنامه نویسی بودم گاهی دیده میشد که دانشجویان با چهل یا پنجاه تا مسئلۀ ++C حل نشده به آموزشگاه مراجعه میکردند و هدف آنها از اینکار حل مسائلی بود که استادشان به آنها سپرده بود و در اکثر موارد به آنها گفته بود:" این مسائل ++C را حل کنید چراکه مسائل امتحان پایان ترم شما از میان همین هاست".