ریپورت در تلگرام چیست؟ ریپورت در تلگرام به دو طریق برای شما میتواند رخ میدهد. در حالت نخست: موقعی اتفاق می افتد که مزاحم شخصی شوید که شماره شما را در لیست مخاطبینش ندارد دراینصورت خیلی راحت میتواند شما را ریپورت کند. درحالت دوم: شما در تلگرام روزانه تنها میتوانید با ۱۹ نفر ارتباط برقرار کنید بطوریکه شروع کننده مکالمه باشید و اگر تعداد نفراتی که شما دریکروز با آنها مکالمه را آغاز میکنید بیش از ۱۹ نفر بشود، تلگرام بطور خودکار اکانت شما را ریپورت میکند.

ریپورت در تلگرام

بعنوان مثال اگر شما به تک تک اعضای یک گروه پیام دهید موقعی که به نفر بیستم برسید، تلگرام شما را ریپورت خواهد کرد. اساساً موقعیکه شما ریپورت میشوید تنها میتوانید به کسانی پیامهای شخصی بفرستید که شماره شما را در تلفن همراه خود ذخیره کرده اند و فقط میتوانید در گروه ها فعالیت کنید.

 

غالباً در اوایلِ کار، موقعیکه کانال خودرا ایجاد میکنید برای افزایش تعداد اعضای خود اقدام به فرستادن پیام های تبلیغاتی به دیگران میکنید و آنها نیز بدون شک، شما را «ریپورت اسپم» میکنند. معمولاً بار اول اکانت شما تا یکروز ریپورت میشود و موقعیکه بیش از یک مرتبه شما را «ریپورت اسپم» کنند در دفعات بعدی، اکانت شما حتی تا یکسال هم ممکن است ریپورت شود. درنتیجه شما  نمیتوانید به هیچ شخص دیگری، تا زمانیکه آن فرد بشما پیام ندهد پیام بدهید.

 

اگر برای نخستین بار ریپورت شوید، مدت زمان ریپورت شدن برای شما فقط یک هفته طول میکشد. اما در دفعات بعدی اکانت شما مدت بیشتری ریپورت خواهدشد. اگر بیشتر از چند دفعه ریپورت شوید تلگرام شما را یک فرد مزاحم تلقی میکند و اکانت شما بطور دائم و برای همیشه ریپورت باقی میماند. بنابراین تا وقتی در تلگرام حرفه ای نشده اید سعی کنید با شمارۀ مجازیِ موقت اقدام به تبلیغات و یا دعوت افراد ناشناس کنید و کلاً خیلی با احتیاط رفتار کنید تا مشکلی برایتان در کسب درآمد از تلگرام پیش نیاید.

 ریپورت در تلگرام
البته ریپورت شدن در تلگرام موضوعی عادی و کاملاً تکراری است که برای هرشخصی اتفاق می افتد. تمام اشخاصی که بطور جدی فعالیت خودرا در تلگرام شروع میکنند و یک کانال در تلگرام راه اندازی میکنند و میخواهند از تلگرام کسب درآمد کنند پس از اندکی با تبلیغ و معرفی کانال خود به دیگران ریپورت میشوند.

 

معمولاً  برای اکثر افرادی که در تلگرام فعالیت میکنند خیلی سریع این اتفاق مشترک رخ میدهد. یا اینکه تلگرام آنها را ریپورت میکند و یا آنها پس از اندکی فعالیت در تلگرام (مخصوصا اگر ادمین کانال باشند) ریپورت خواهند شد. شاید شما با افرادی برخورد کرده باشید که مثلاً هنگام چت با آنها در گروه ها، بشما میگویند: "من ریپورت هستم و اگر میخواهی با من بطور خصوصی چت کنی ابتدا چندتا استیکر بده تا بتونم بهت پیام بدم". اما هنوز به این سئوال جواب داده نشده:


اگر ریپورت شدید چکار کنید؟

ساده ترین و عمومی ترین راه حل این هست که به ربات spambot@ بروید برای اینکه زودتر از ریپورت خارج شوید یا بفهمید چه وقت شما از ریپورت بیرون خواهید آمد. پس از رفتن به ربات spambot@ خود این ربات شما را راهنمایی میکند. اما شاید بپرسید اگر برای همیشه ریپورت شدید چکار کنید؟

 

ترفندی که میتوانید بکار ببرید اینست که ابتدا یکی از اپلیکیشن های ایرانی و قلابی یا غیررسمی تلگرام همچون موبوگرام، تلگراف، و یا نظایر آن که کم هم نیستند را نصب کنید. سپس با شماره ی دیگری که تاکنون در تلگرام از آن استفاده نکرده اید وارد آن اپلیکشن شوید. از این پس میتوانید تبلیغات یا چت های خودرا با آن شمارۀ جدیدتان انجام دهید و همچنان با همان شماره ریپورت شدۀ قبلی تان به مدیریت کانال تالگرام خود طبق روال گذشته بپردازید.


اما آیا میدانید در دورۀ آموزشی: «کسب درآمد از تلگرام» چه رازهایی گفته شده؟ دورۀ منحصربفرد «کسب درآمد از تلگرام» کاملترین آموزشی است که در زمینۀ روشهای افزایش ممبر کانال تلگرام و درآمدزایی از تلگرام تاکنون منتشر شده است و تنها پکیج تضمینیِ کسب درآمد از تلگرام می باشد. شما با مطالعۀ این دوره به هیچ چیز بیشتری، برای کسب درآمد از تلگرام نیاز نخواهید داشت. برای کسب اطلاعات بیشتر لینک پایین را کلیک کنید. توصیه میشود حتماً آنرا بخوانید.

دورۀ آموزشی افزایش اعضای کانالهای تلگرام و کسب درآمد از تلگرام

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید