یکی از روشهای افزایش ممبر برای کانال، تبلیغات گسترده است. برای اینکه بتوانید کسب درآمد از تلگرام را شروع کنید، داشتن یک کانال با تعداد اعضای زیاد مهمترین و نخستین نیاز شماست. بهترین راه برای عضوگیری کانال، قراردادن تبلیغ و بنر کانال در کانالها یا گروه های دیگر می باشد و هرچه تعداد کانالها یا گروه های تبلیغاتی که جهت تبلیغات گسترده مورد استفاده قرارمیگیرند بیشتر باشند، این روش عضوگیری سریعتر بوده و بازدهی بالاتری دارد.

 

اگر چنین گروه هایی را نمی شناسید ، میتوانید با کانالهای تبلیغاتی نظیر "لینک کده" شروع کنید و از طریق کانالهای تبلیغاتی شما میتوانید لینک گروه های دلخواهتان را پیدا کنید. البته با یک جستجوی ساده در گوگل میتوانید تعداد زیادی از این کانالها و گروه های تبلیغاتی را پیدا کنید. همچنین شما با جستجو در گروه های تبلیغاتی مختلف میتوانید لینک گروه های مرتبط را پیداکنید با ادامه دادن اینکار هر روز تعداد گروه های مرتبط با فعالیت خود را افزایش دهید.


نکته مهمی که باید دراینجا به آن اشاره کرد این هست که در گذاشتن تبلیغات در گروه ها زیاده روی نکنید. زیرا باعث خشم و عصبانیت اعضای گروه میشود و شاید شما را ریپورت کنند و یا از گروه حذف شوید. بهتر است که بجای تبلیغ پشت سرهم و رگباری در یک گروه سعی کنید در تعداد گروه بیشتری تبلیغ کنید و با جستجو و گشتن در کانالها و گروه های تبلیغاتی، تعداد گروه های مرتبط با کانالتان را افزایش دهید تا با انتشار تبلیغ و بنر کانالتان در تعداد گروه های بیشتری دیده شوید.

افزایش ممبر کانال تلگرام

 افزایش ممبر برای کانال تلگرام

برای انجام تبلیغات گسترده در کانالهای دیگر، باید ابتدا بعنوان نخستین اصل، ابتدا به تعرفه های آن کانال دقت کنید و حتماً هزینه های تبلیغاتی و تعرفه های آنرا با چند کانال هم ممبر آن کانال مقایسه کنید تا احیاناً هزینۀ بیشتری نکنید. 

 

نکتۀ دیگر این هست که در هر فعالیت اقتصادی (فرقی نمیکند از چه نوعی باشد) همواره باید عملکرد شما توجیه اقتصادی داشته باشد. بعنوان مثال قبل از سپردن تبلیغات به کانال موردنظرتان باید به ویو یا همان بازدید از پست های کانال توجه کنید تا ببینید که یکساعت ماندن در کانال موردنظرتان، بازدهی بیشتری در عضوگیری دارد و یا مثلاً ۵۰۰۰ بازدید خوردن پست شما درآن کانال. معمولا اکثر کانال هایی که تبلیغات می پذیرند دو نوع تبلیغات دارند: تایمی و بازدیدی. بهتر است همه جوانب را درنظر بگیرید و ببینید که کدامیک برای شما بصرفه تر هست.

 

همانطور که اشاره شد تحقیق دربارۀ این موضوع بسیار ساده هست. شما با زیرنظر گرفتن بازدیدهایی که در یک دورۀ زمانی مشخص از پستهای آن کانال میشود میتوانید تشخیص دهید که کدامیک موثرتر هست. تبلیغات تایمی یا بازدیدی. سپس اقدام به صرف هزینه برای تبلیغات در کانال کنید. البته به روزهای هفته نیز باید توجه داشته باشید. پس زمان و روز گذاشتن تبلیغ هم مهم است. معمولاً آخر هفته بازدهی بیشتری دارد. البته با آزمون و خطا هم میتوانید زمان مناسب و روز مطلوب را تشخیص دهید.


در دورۀ آموزشی کسب درآمد از تلگرام تمام جزئیاتِ تبلیغاتِ گسترده که یکی از موثرترین روشهای عضوگیری برای کانال هست توضیح داده شده. اینکه چه چیزی در این دورۀ آموزشی کسب درآمد از تلگرام گفته شده؟ را بطور دقیق میتوانید با کلیک بر این لینک مطلع شوید. با این دورۀ آموزشی شما براحتی میتوانید اعضای کانال خودتان را افزایش دهید و از تلگرام به انواع روشهای کاربردی و عملی و جدید کسب درآمد کنید. تمام چیزی که برای کسب درآمد از تلگرام لازم دارید در این بستۀ آموزشی توضیح داده شده است. توضیحات کامل این محصول را میتوانید از لینک پایین بخوانید. توصیه میشود حتماً بخوانید.

دورۀ آموزش منحصربفرد «کسب درآمد از تلگرام»

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید