چگونه میتوانم اعضای کانالم را در تلگرام افزایش دهم؟ این نخستین و مهمترین سئوالی است که افرادی که به تازگی یک کانال تلگرامی ایجاد میکنند و قصد کسب درآمد از تلگرام را دارند از خود می پرسند. برای اینکار باید کانال خودتان را به دیگران معرفی کنید و آنرا به دیگران پیشنهاد دهید یا به اصطلاح برای کانالتان تبلیغ کنید. اما چگونه؟ ساده ترین و کم هزینه ترین و موثرترین راه برای اینکار چیست؟

بهترین و مهمترین و موثرترین راه حل برای افزایش اعضای کانال تلگرام، انجام تبادل می باشد. دراینجا قصد داریم شما را با انواع تبادلهای رایجی آشنا کنیم که تمامی کانالهای معروف و بزرگ برای افزایش اعضای کانال خود بکار میبرند.

 افزایش ممبر واقعی کانالهای تلگرام

 افزایش ممبر و عضو واقعی کانالهای تلگرام

 

  تبادلات تلگرامی رایج ترین روش افزایش عضو کانال

اساساً شما برای افزایش اعضای کانال خود میتوانید از پنج نوع روشِ تبادل استفاده کنید:

⬅️ تبادل تکی

⬅️ تب روی تب

⬅️ تب شبانه

⬅️ تب سنتری و چرخشی

در ادامه هریک از این تبادلات را معرفی و تعریف میکنیم.

 

 تبادل تکی(ساده ترین روش افزایش ممبر کانال تلگرام):

تبادل تکی از ساده ترین، موثرترین و قدیمی ترین روش افزایش ممبر و اعضای کانال تلگرام هست. دراین روش دو کانال باهم قرارمیگذارند که بنر تبلیغاتی یکدیگر را در کانالهای خود بگذارند. اتفاقی که می افتد این هست که اعضای هر کانال با دیدن بنر کانال دیگر، درصورت تمایل عضو کانال دیگر میشود و به این ترتیب اعضای کانالها از طریق تبادل افزایش می یابد. تبادل تکی، خود به دو روش می باشد:

تبادل یا تب تایمی: در این تبادل، دو کانال با یکدیگر موافقت میکنند که تا یک تایم مشخص و در طی دورۀ زمانی یکسان، بنرهایشان را درکانالشان قراردهند.

تبادل یا تب بازدیدی: این نوع از تبادل تکی نسبت به تب تایمی بسیار منطقی تر و موثرتر است چراکه هر کانالی که بنر قویتر و جذابتری داشته باشد، بیشتر عضو جذب میکند و حق هیچکدام از طرفین ضایع نخواهد شد. دراین روشِ تبادل، طرفین برروی یک تعداد view یا بازدید از قبل با یکدیگر توافق میکنند. بعنوان مثال توافق میکنند که پس از 2000 بازدید، بنرهایشان را از روی کانال برمیدارند. ادمین هر کانال پس از آنکه، بنر تبلیغاتی کانال دیگر را در کانال خود، به تعداد تعیین شده ویوو داد، آنرا از کانالش حذف میکند.

لینک پایین یکی از چندین گروهی است که کانالهایی که قصد انجام تبادل تکی دارند را به هم میرساند:

سوپر گروه تب رو تب الماس:

 https://telegram.me/joinchat/A3NY5z2x2ZDIMxth1qeSfQ

 

 تب رو تب(دومین روش افزایش ممبر کانال تلگرام):

این نوع از تبادل درواقع همان تبادل تکی است اما بجای یک کانال بطور همزمان تبادل با چند کانال در تلگرام صورت میگیرد. در تبادل تب روتب شما بطور همزمان با چند کانال تبادل میکنید و این نوع تبادل همواره بصورت تایمی خواهد بود و بنرهای کانالها در زیر هم قرار میگیرند.
حتماً میدانید که همیشه در تبادلات و تبلیغات، پستهای آخر اهمیت بیشتری برخوردار هستند. بنابراین در این نوع تبادل کانال های بزرگتر، کانالهای کوچکتر را در بالای پستهای تبادلات خود میگذارند و کانالهای با ممبر کمتر، پست های آخر تبادلات خود را با کانالهایی که ممبر بیشتری دارند میدهند. لینک پایین یک نمونه از گروه هایی که تب روی تب انجام میدهد:

تبادلات تب رو تب / تب شبانه:

https://telegram.me/joinchat/BIOMpzygAvSmumc53gTGcA

 


 تب شبانه(سومین روش افزایش ممبر کانال تلگرام):

تب شبانه درواقع نوع دیگری از انواع تب رو تب می باشد که درهنگام شب، مثلاً از ساعت 8 شب تا 10 صبح انجام میشود. دلیل بوجود آمدن و استفاده از تب شبانه، بهرۀ بهینه از زمانی است که اصطلاحاً به آن زمان استراحت کانال میگویند.

 


تب چرخشی(روش چهارم برای افزایش اعضای کانال تلگرام):

این نوع تبادل نیز مانند تب شبانه، یک نوع دیگر از تب رو تب محسوب میشود. در تب چرخشی غالباً یک نفر تحت عنوان مسئول یا لیدر تبادل، ترتیب و چینش تبادلات را به عهده دارد. در این نوع تبادل باید همۀ کانالها براساس چیدمان لیدر، بنرها را در طول دورۀ زمانی که توسط لیدر با مشورت ادمینهای کانالها تعیین شده، در کانالهای خود منتشر کنند.

روش کار هم در این نوع تبادل به این طریق است که شما در ابتدا باید عضو گروهی شوید که مخصوص جمع آوری بنر کانال هایی است که میخواهند درتبادل چرخشی شرکت کنند. سپس مسئول یا لیدر تبادل، بنر هریک از کانالها را بترتیب تعداد اعضای آنها پشت سر هم مرتب میکند و در گروه یا کانال تبادلی قرار میدهد تا هر یک از کانالهای شرکت کنند در زمان تعیین شده آنرا در کانالشان منتشر کنند.

گروهی که در پایین آدرس آنرا مشاهده میکنید یکی از گروه هایی است که تب چرخشی درآن صورت میگیرد:

https://telegram.me/joinchat/A3NY5z9_yErsr47bN1h3Dg0تب سنتری(آخرین روش برای افزایش اعضای کانال تلگرام):

حتماً شما لیست های تبادلی که فقط شامل آدرس و توضیحات مختصری در مورد کانالها هستند را در برخی از کانالهای تلگرام دیده اید. این لیست در یک سنتر و یا مرکز تبادل جمع آوری و تنظیم میشود. به این طریق که کانالی که نقش مرکز تبادل را دارد، لیستی که میبایست کانالهای شرکت کننده در تبادل، آنرا در ساعت مقرر در کانالشان قراردهند را منتشر میکند و خود مدیر آن کانال تبادلی پیگیری میکند که آیا این لیست در زمان تعیین شده در هریک از کانالهای شرکت کننده در تبادل قرار میگیرد و یا خیر. در پایان هم دریک زمان توافق شده که در کانالِ تبادلِ سنتری به اطلاع میرسد، می بایست لیستِ تبادل از کانالها حذف شود. به این نوع تبادل که یک کانال بعنوان سنتر یا مرکز تبادل آنرا مدیریت میکند، اصطلاحاً «تب سنتری» میگویند. کانال تبادل سنتری جهش را یکی از قدیمی ترین کانالهای تبادل سنتری است.

افزایش ممبر واقعی کانال تلگرام

روش پیوستن به گروه های تبادلی و درخواست تبادل برای افزایش اعضای کانال

پس از عضو شدن در گروه های تبادلی، نیاز نیست که شما در ابتدا کاری انجام بدهید و فقط پیامهایی که بین اعضا ردوبدل میشوند را بخوانید تا همه چیز را خودتان متوجه شوید. اما شاید لازم باشد در اینجا اندکی این موضوع توضیح داده شود:

انجام تبادل تکی بسیار ساده است. اگر میخواهید تب تکی بزنید میتوانید یک کانال هم موضوع و هم ممبر پیدا کنید و پیامی برای درخواست تبادل تکی با او بنویسید و در گروه های تبادلی ویا به ID ادمین کانال ارسال کنید. پس از ارسال به گروه ادمینهای اینچنین کانال هایی بشما پیام میدهند و از پیشنهاد شما استقبال کرده و با شما هماهنگ میکنند.

اما اگر میخواهید برای تبادل تب رو تب اقدام کنید، باید یک لیست از قبل آماده کنید و آنرا در گروه های تبادلی منتشر کنید تا مدیران سایر کانالها بفهمند که شما قصد انجام تب رو تب را دارید.

فعلاً تب رو تب شبانه بسیار رایج شده. البته باید بدانید که برای تبادل هیچ نیازی نیست که حتماً به گروه یا کانالهای تبادلی مراجعه کنید بلکه شما هم میتوانید با فرستادن پیام خصوصی به مدیران سایر کانالها، تب های شبانه خود را پرکرده و اصطلاحاً ببندید. پس شما میتوانید چندین کانال هم ممبر پیدا کنید، و با فرستادن پیامی به مدیر آنها درخواست تبادل کنید و در نهایت پس از جلب موافقت مدیران کانالها تبادلات خود را ببندید و خودتان بعنوان مرکز تبادلات آنرا اجرا کنید.


در دورۀ آموزشی «کسب درآمد از تلگرام» چه مطالب آموزش داده شده است؟ دراین دورۀ  منحصر بفرد علاوه بر کسب درآمد از تلگرام، انواع روشهای افزایش ممبر کانال تلگرام که کانالهای چندصدهزار ممبری استفاده کرده اند را فاش کرده ایم. تمامی دانش و اطلاعاتی که شما برای کسب درآمد میلیونی و موفقیت در تلگرام نیاز دارید را ما یکجا در یک دورۀ آموزشی جمع کرده ایم تا شما دیگر به هیچ چیز بیشتری نیاز نداشته باشید. توضیحات این محصول را میتوانید از این لینک مطالعه بفرمایید. اکیداً توصیه میشود این توضیحات را بخوانید.

اطلاعات درمورد بستۀ آموزشی «کسب درآمد از تلگرام»

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید