ایجاد یک کانال در تلگرام کار بسیار ساده ای است و پر کردن محتوای کانال هم کار سختی نیست و هرکسی از عهدۀ آن برمیاید. کار دشوار از اینجا شروع میشود که چگونه اعضا یا ممبر کانالهای خود را افزایش دهیم؟ حتما میدانید وقتی شما کانال خود را ایجاد میکنید و هیچ عضوی ندارد تلگرام به شما اجازه میدهد که 200 نفر اولِ کانالتان را با شماره هایی که درگوشی دارید اضافه کنید.

روش های افزایش ممبر و عضو واقعی و ایرانی کانال تلگرام راهکارهای ساده ای دارد که بسیاری از آنها نیز رایگان هستند. باید اعتراف کرد که پس از ایجاد یک کانال تلگرام نخستین و مهمترین دغدغه ی مدیران کانالها افزایش تعداد اعضا و ممبرهای واقعی کانالشان است. نیاز به گفتن نیست که اساساً هرچقدر تعداد اعضای یک کانال تلگرام بالاتر باشد نشانگر اعتبار و موفقیت آن کانال و استقبال بیشتر کاربرانش است. بعنوان مثال یک کانال باهدف تجاری ، مثلاً فروش محصولات را درنظر بگیرید. هرقدرکه تعداد اعضای این کانال بیشتر باشد قطعاً کار فروش و بازاریابی برای مدیر این کانال ساده تر و با انژی کمتر صورت میگیرد و یقیناً فروش آن بیشتر است. پس میتوان نتیجه گرفت که برای  کانالهای تلگرامی هم مانند دیگر رسانه ها ، تعداد اعضا بسیار مهم است و حرف اول را میزند.ضمناً گاهی هم به دلایل مختلف ممکن است کاهش اعضا یا ریزش برای کانالها اتفاق بیفتد که البته برای مدیران با تجربه کاملاً قابل پیشگیری است. پس علاوه بر جذب عضو برای کانالها ، حفظ و نگهداشتن اعضا ، و درواقع ایجاد وفاداری ممبرها هم چالش مهمی است که باید مورد توجه قرار گیرد و اینکار هزینه ، انرژی وزمان زیادی از مدیر کانال را صرف میکند. در این مقاله تلاش ما براین است که مهمترین و عمومی ترین روش های افزایش اعضا و ممبر  را برای شما بازگو کنیم.

افزایش اعضای کانال تلگرام

 چگونه میتوان ممبر وعضو کانال تلگرام را بطور رایگان افزایش داد؟

لازم به ذکر است که افزایش اعضای کانال تلگرام با روشهای غیرمعمول نظیر رباتها و نرم افزارهایی که در این روزها در اینترنت بسیار فراوان هستند نه تنها موثر نیست بلکه دراکثرموارد باعث هدررفتن انرژی ، وقت و پول شما میشود. میدانید که مالک و سازنده کانال به عنوان مدیر اصلی میتواند در ابتدای ساخت کانال تا ۲۰۰ نفر از مخاطبین دوجانبه یا Mutual Contacts (یعنی مخاطبینی که شما شماره آنها را دارید وآنها نیز شماره شما را دارند) خود را به کانال اضافه کند. این عمل برای استارت کار و شروع فعالیت کانال بعنوان یک محرک مناسب از طرف تلگرام به سازنده کانال داده شده است تا کار رشد کانال سرعت بیشتری پیدا بکند. اما مشکل بزرگ این روش این هست که عضویت افراد بدون اطلاع و جلب رضایت آنها صورت میگیرد و ممکن است باعث ناراحتی و ترک کانال توسط آنها شود.
این نکته موقعی اهمیت پیدا میکند که بدانید یک مدیر کانال درافزودن تعداد مخاطب به این روش محدودیت دارد و بیشتر از200 عضو را نمیتواند با استفاده از شماره تلفن مخاطبین خود عضو کند بشرطی که مخاطب شماره شما را درگوشی خود ثبت کرده باشد درغیراینصورت با اخطار: Sorry, you can only send messages to mutual contacts at the moment مواجه میشوید.
برای اینکار ابتدا وارد کانالی که ساخته اید شوید. سپس بالای صفحه برروی عنوان یا همان لوگو ، تصویر یا نام کانال ثبت شده در تلگرام کلیک کنید. هنگامیکه پنجره تنظیمات باز شد برروی گزینه Members کلیک کنید. دراین صفحه با کلیک کردن لینک Add Members  میتوانید تا ۲۰۰ نفر را بصورت مستقیم وارد کانال کنید. بعد از ۲۰۰ نفر باید لینک دعوت ارسال کنید. همانطورکه مشاهده میکنید مخاطب موردنظر به کانال اضافه شد.

 

ایجاد محتوای مناسب ، مفید و جدید برای افزایش تعداد اعضای کانال تلگرام

نخستین چیزی را که قبل از ایجاد کانال باید برای خودتان روشن کنید جواب به این سئوال است: «هدف من از ایجاد کانال تلگرامی چیست؟» وقتی هدف خودرا از ساختن کانال مشخص کردید بطورخودکار موضوع کانال هم مشخص میشود که باید آنرا در قسمت تنظیمات یا setting کانال دربخش info بطوردقیق و خلاصه تعیین کنید. اما بخاطر داشته باشید هرگز نباید موضوع و لینک کانال را تغییردهید. نیاز به یادآوری است که مطالبی که در کانالتان منتشر میکنید باید موضوع و نام کانال و مطالبی که قبلا نشر شده انطباق و سازگاری داشته باشد. مثلا در کانالی با موضوع سرگرمی و جوک انتشار مباحث و محتوای علمی چندان جایز بنظر نمیرسد. چراکه میتواند باعث ایجاد سردرگمی یا نارضایتی برای بسیاری از اعضا شود و این امر درنهایت موجب میشود که آنان کانال شما را ترک کنند. بیاد داشته باشید که حتماً درهنگام انتشار عکس یا مطلبی درکانال، لینک کانال را در زیر مطلب یا عکس قراردهید تا اگر مطالب و محتوای کانال توسط اعضا Forward شد لینک کانال هم همراهش باشد. درصورتیکه در گروههایی عضو هستید و محتوای کانالتان ارزشمند هست مطالب کانال خودرا با لینکِ join  در گروهها منتشر (Forward) کنید تا درصورت مطلوبیت، توسط اعضاء گروه ها دست به دست در سایر گروه ها Forward شود. این عمل یکی از موثرترین ودر عین حال ساده ترین روشهای جذب عضو می باشد.

 

حفظ و ایجاد جذابیت در کانال برای نگه داشتن اعضای کانال تلگرام

بدیهی است که برای اینکه اعضایتان انگیزۀ لازم برای مراجعه به کانال را داشته باشند و بطورمنظم به کانال شما سربزنند شما باید محتوای جذاب و مفید در کانال ایجاد کنید. اینکار هم مستلزم مصرف انرژی و زمان زیادی برای شما بعنوان مدیر کانال هست و باعث میشود وقتی عضو جدیدی به کانال اضافه شد بجای ترک کانال را ترک کند، لینک join را انتخاب کند و مشتاق به نگهداشتن و ماندن در کانال شما شود. از ارسال مطالب تکراری ویا بی محتوا در کانال خودداری کنید چراکه باعث کاهش جذابیت کانال و درنهایت ریزش اعضایتان میشود. برای ایجاد جذابیت از عکس-نوشته و انیمشن گیفها و ویدیوهای کم حجم کمک بگیرید و همیشه با استفاده از نرم افزارهای گرافیکی حجم آنها را تا جای ممکن کم کنید تا مخاطبین و اعضای کانالِ شما سریعتر بتوانند محتوایتان را ببینند و اینترنت کمتری مصرف کنند.
علاوه برآنچه گفته شد سعی کنید از گذاشتن پست های طولانی خودداری کنید. چرا که مخاطب شما غالباً از طریق موبایل که صفحۀ کوچکی دارد اقدام به بازدید از کانال شما میکند. معمولاً کاربرانِ موبایل در اوقاتی که معطل هستند مانند جابجایی در مترو و انواع و اقسام صف ها اقدام به بازدید از کانال ها میکنند. پس اگر حجم متن شما بیشتر از دو یا سه پاراگراف باشد مخاطبین شما خیلی سریع براحتی ازخیر خواندن آن میگذرند. پس این نکته را باید بشدت رعایت کنید و هر پست متنی نباید از 50 الی 60 کلمه بیشتر باشد.
همانطورکه اشاره شد از تصاویر و عکسهای جذاب و مربوط به محتوا تا آنجاکه امکان دارد استفاده کنید. گاهی اوقات یک مفهوم را میتوان براحتی با یک عکس کوچک بیان کرد. درحالیکه همان کار راشاید با 100 کلمه هم نتوان رساند. علاوه براین مخاطبان شبکه های اجتماعی و تلگرام علاقۀ ویژه ای به تصویر دارند و کلاً به پست هایی که عکس داشته باشند، علاقۀ بیشتری دارند
اگر ادمین کانالِ آموزشی هستید که نمیتوان با نمایش محتوای کانالتان توسط عکس بخوبی حق مطلب را ادا کرد سعی کنید که فیلم آموزشی مناسب تهیه کنید  و زیرنویس برای فیلم بگذارید. علاوه براین دقت کنید که کاربران نباید با مشکل عدم نمایش یا لود شدن فیلمهایتان مواجه شوند. این اتفاق باعث دلسردی اعضا و در نهایت ترک کانالتان میشود.

 

تبادل لینک با کانال های پرمخاطب برای فزایش ممبر کانال تلگرام

اصولاً دو نوع روش تبلیغ کانال وجود دارد: تبلیغ تبادلی یا متقابل  و تبلیغ پولی. تبلیغ تبادلی یعنی اینکه شما بخواهید از مدیر کانالی تا لینک کانال شمارا در کانال خودش قراردهد و متقابلاً شماهم لینک آن کانال را در کانالتان قراردهید. اینکار را معمولاً کانالهایی انجام میدهند که تعداد اعضای یکسان دارند. ولی در تبلیغات پولی مدیران کانالهای دیگر از شما مبلغی میگیرند تا لینک کانال شما را در کانالشان قراردهند. اینکار را معمولاً کانالهایی انجام میدهند که تعداد اعضای چندصدهزارتایی دارند. باید گفت اگر استفاده از تبادل لینک ، بیجا باشد و از حدی بگذرد باعث افت کیفیت کانال میشود که درنهایت اعضای  کانال ریزش کرده و آنرا ترک میکنند. پس بیش از یکبار در روز تبادل لینک نکنید و حتماً کانالهایی را برای اینکار انتخاب کنید که باموضوع کانالِ شما مربوط باشند.

افزایش اعضای کانال تلگرام

 یک راه ساده برای افزایش تعداد ممبرهای کانال تلگرام

یکی از ساده ترین راه های افزایش و بالابردن اعضاء کانال تلگرام، تبلیغ رایگان در سوپرگروههای تلگرام است. برای اینکار باید یک لوگو یا بنر تاثیرگذار و جذاب طراحی کنید و آدرس کانال خود در پایین مطلب و یا بنر (لینکjoin) قرار دهید. این روش تبلیغات همیشه موثر بوده و بازده خوبی دارد. متاسفانه بسیاری از کانالهایی که دارای اعضا چند ده هزار نفری هستند، از تعداد زیادی ممبر فیک استفاده کرده اند. ممبر فیک (تقلبی) هیچ ارزشی نداشته و تنها برای بیشتر نشان دادن تعداد ممبرهای یک کانال و از جانب آماتورها بکار میرود. البته افراد حرفه ای با یک نگاه به کانال، میتوانند حدوداً تعداد اعضای فیک یک کانال را تخمین بزنند. همیشه رابطه مستقیمی میان تعداد بازدیدهای مطالب و تعداد ممبرِ واقعی آن کانال برقرار است. چراکه فیک ممبر هیچگونه فعالیتی ندارد و نمیتواند برروی بازدید پست ها اثری بگذارد. پس با مقایسه تعداد بازدید مطالب این کانال با تعداد اعضای آن میتوانید بصورت آزمایشی یک ساعت از آنها تبلیغ خریداری کنید و درصورتی که بازدهی مناسب داشت میتوانید ساعات بیشتری را از آن کانال تبلیغات خریداری نمایید.
تذکر: اکیدا توصیه میشود که تحت هیچ شرایطی سراغ خرید ممبرفیک نروید! قطعاً با اینکار ، هرشخصی با ورود به کانال شما و دیدن میزان بازدید مطالب کانال شما و مقایسۀ آن با تعداد اعضای کانال متوجه ممبرهای فیک شما خواهد شد با اینکار امکان تجارت آنلاین و کسب درآمد از فروش تبلیغات را ازدست خواهید داد.

 

تبلیغ کانال تلگرام در سایر رسانه ها و شبکه های اجتماعی و سایت ها

گاهی بدیهی ترین و دم دستی ترین کارها را از فرط سادگی و سهولتشان فراموش میکنیم. میتوانید سایتهایی را که لیست کانالهای تلگرام را به اشتراک میگذارند با یک جستجوی ساده پیداکنید و لینک کانال خود را درآنها قراردهید. این سایت ها کم نیستند و اینکار تاثیر بسزایی در معرفی کانال تلگرامی شما به دیگران دارد. اگر خدمات خاصی دارید میتوانید با پیشنهاد تخفیف ، اشتراک و... در عوض قراردادن و معرفی لینک شما به کاربران، رسانه موردنظر را بخوبی برای همراهی و همکاری تحریک کنید. . اینکار برای شما تقریباًهزینه ای نخواهد داشت اما نتیجه آن افزایش اعضای کانالِ شما با حداقلِ هزینۀ ممکن است.
بیاد داشته باشید که اگر از سایر شبکه های اجتماعی استفاده میکنید حتماً لینک کانال خود را در سایر کانالهایتان نظیر اینستاگرام، گوگل پلاس، فیسبوک، لاین و حتی وبلاگ و وبسایتتان (اگردارید) بگذارید.
پس یکی از روش های موثر درافزایش اعضای کانال، انتشار اطلاعات و نشانی URL کانال در وبلگ ها و وبسایت های اینترنتی است. برای اینکار میتوانید با جستجو در گوگل و پیداکردن وبسایتهایی که لیست کانالهای تلگرام را به اشتراک اطلاعات کانال خودرا به اشتراک بگذارید ویا درسایت هایی که امکان ارسال نظر یاComment  گذاری را میدهند با نظردهی کانالتان را هم معرفی کنید.

 

افزایش اعضای کانال تلگرام با کارگروهی برای انتشار محتوای بیشتر و مفیدتر

شما میتوانید تا چهار ادمین یا مدیر برای هر کانال تلگرم داشته باشید. پس از این امکان استفاده کنید و دوستان مورد اعتماد و کسانی که میشناسید دعوت به همکاری کنید. درصورتی که آنها نیز تمایل داشته باشند میتوانید به عنوان مدید آنها را به کانال اضافه کنید تا مستقلا در تولید محتوا و انتشار آن به شما کمک کنند. با استفاده از دیگران قطعاً کیفیت مطالب کانال تلگرامِ شما بیشتر خواهد شد و درنتیجه  احتمال انتشار مطالب شما در گروه های دیگر بالا رفته و در نهایت اعضا بیشتری جذب کانال میشوند. البته نباید با انتشار بیش از حد مطالب باعث اذیت و آزار اعضا شوید. سعی کنید بطور منظم و بصورت زمانبندی شده مطالب را انتشار دهید. حتیالمکان ازدساعت 11 شب تا ۹ صبح چیزی منتشر نکنید تا باعث مزاحمت و ترک اعضای کانال تلگرامتان شود. میتوانید از تکنیک ارسال مطلب خاموش در کانال تلگرام برای اینکار استفاده کنید.

 

چند نکته مهم در ارتباط با افزایش اعضای کانل تلگرام

ایجاد کانال های عمومی: در هنگام ایجاد کانال ، حتما نوع کانال خود را عمومی انتخاب کنید زیرا کانال های عمومی در نتایج جستجوی کاربران نمایش داده میشوند.

انتخاب لینک کوتاه و نام مناسب: نام مناسب و همچنین لینک کانال خود را کوتاه و مختصر انتخاب کنید تا کاربران بتوانند آنرا به حافظه بسپارند.

استفاده از افزونه های سیستم های مدیریت محتوا برای اشتراک اتوماتیک مطالب در کانال تلگرام: مثلاً Telegram for WP یکی از افزونه های سیستم مدیریت محتوای وردپرس است که از طریق آن میتوانید سایت وردپرسی خود را به کانال تلگرامتان وصل کنید. از طریق این افزونه میتوان اطلاعاتی را از سایت خود وارد کانال تلگرام کنید. اطلاعاتی مثل: ثبت نام کاربر، بازیابی رمز توسط کاربر، ثبت شدن کامنتی جدید و …امکان ارسال نوشته ها در کانال تلگرام نیز وجود دارد. حتی اگر کسی از طریق فرم تماس برای شما ایمیلی ارسال کند شما برروی تلفن همراه خود، در برنامۀ تلگرام میتوانید آنرا مشاهده کنید.

ایجاد مسابقات ، تخفیف های مناسبت دار یا ویژه و بخش درخواستیها برای اعضای کانال: هرچند وقت یکبار نظرسنجی یا مسابقه و امکانات جالبِ دیگر نظیر اینها را کانال خود بگذارید. یکی از مشهورترین مسابقات کانالی مسابقۀ عکس بچه بود که چندوقت پیش سروصدای زیادی هم راه انداخت! شما با ارسال عکس فرزند خود میتوانستید در مسابقه شرکت کنید و اگر تعداد بازدید از عکس شما بیشتر از سایرین باشد شما برنده این مسابقه خواهید بود. یا مثلاً مسابقه ای که برای صنایع مختلف برگزار میشود و اشخاص میتوانند با ارسال عکس یکی از کارهای خود در مسابقه شرکت کنند. اگر شما مدیر یک کانال فروش هستید میتوانید هرچندوقت یکبار برای جذب خریداران تخفیف های ویژه بگذارید. یا اگر مثلاً کانال موزیک دارید میتوانید با استفاده از ربات های تلگرام، یک بخش درخواستی نیز درنظر بگیرید.

همچنین میتوانید برای خرید ممبر فیک تلگرام کلیک کنید.  این سایت تخصصش افزایش ممبر هست و توضیحات کاملی درباره روش کارش داده که حتما ابتدا مطالعه بفرمایید.

برای مطالعه بیشتر لطفا صفحۀ کسب درآمد از تلگرام را هم بخوانید


موفق باشید.

 


 

***

دیدگاه‌ها  

0 #88 بهنام 1397-05-25 14:47
کانال سرگرمی و پر از مطالب خواندنی و جالب
https://t.me/isva97
نقل قول کردن
0 #87 پیمان 1397-05-24 15:32
درامد سازترین کانال تلگرام زیر

https://t.me/joinchat/AAAAAEjAy3d4uBPNFfMPcg
نقل قول کردن
0 #86 پیمان 1397-05-24 15:31
کسب درامد با اپلیکیشن رسنو

لینک کانال زیر

https://t.me/joinchat/AAAAAD7wzEhZqy2SQGszHg
نقل قول کردن
0 #85 Setare 1397-05-24 08:08
بیاین کانال. Ketabnick@
نقل قول کردن
0 #84 عاطفه 1397-05-23 11:10
كانال كاريابي و نيازمندي ها، وارد شو و نيازتو برطرف كن
نياز مسكن، شغل ، خريد و... https://t.me/ffhjyyhghhjjjjjjjddddgg
نقل قول کردن
0 #83 محمدرضا 1397-05-23 08:02
آموزش رایگان در زمینه پرورش مرغ بومی
عرضه محصولات ارگانیک
مطالب جدید و جذاب درمورد مرغ و خروس
همه در کانال تلگرامی ما
https://t.me/morghack
نقل قول کردن
0 #82 ابوالفضل عباسی 1397-05-22 11:14
کانال تلگرام،فروش اکانت ترکیبی ps4
t.me/psn_game_account
در کانال ما اکانت های کرک شده بدون کوچکترین تغییری و با ایمیل اصلی به فروش میرسد.
نقل قول کردن
0 #81 k1 1397-05-22 08:21
سلام
یه کانال باحال و جذاب و کمدی برای شکار لحظه ها درست شده و مطالبش هم سراسر خنده با عکسهای با کیفیته ، لینک زیرو باز کنید حال میده:
https://t.me/capturing_moments
نقل قول کردن
0 #80 امیر 1397-05-21 12:05
سلام یک کانال برای کسای که فوتبالی هستند
@shleg1
عضؤ شوید لطفا
نقل قول کردن
0 #79 _hosseinam 1397-05-20 17:01
چنل تلگرام من
خوشحال میشم یه سر بزنید :)

https://t.me/coffe_hichism
نقل قول کردن
0 #78 علیرضا 1397-05-20 09:22
ممنون از مطالبتون
لطفا به کانال من هم سر بزنید
@depressedFF
نقل قول کردن
+1 #77 نازی 1397-05-19 21:04
ب کانالم بیاین کار در منزله با نصب یه نرم افزار و در آمد میلیونی
@resnoooodaramad
@resnoooodaramad
این لینک کانالمه بیاید
نقل قول کردن
+1 #76 Ashkan 1397-05-19 20:14
کانال دانلود آهنگ خارجی
@Dj_ashkan81
نقل قول کردن
+1 #75 O.n.p 1397-05-19 17:57
نقل قول کردن
+1 #74 pmc music 1397-05-19 08:30
نقل قول کردن
+1 #73 amirking 1397-05-19 04:07
کانال کسب درامد و شارژ رایگان کاملا واقعی@shajeraygan2018
نقل قول کردن
+1 #72 Lovely 1397-05-17 11:32
هرهفته جدیدترین اهنگها و موزیک ویدیوهای ایرانی و خارجی بدوبیا ببین چخبره :-)


https://t.me/joinchat/AAAAAEgsRWB4gR0vPPHstg
نقل قول کردن
+1 #71 لیلا 1397-05-17 05:20
سلام .
کانال تلگرام استخدامی و گزینش وزارت بهداشت
@gozineshiha
نقل قول کردن
+1 #70 امید 1397-05-17 02:01
با سلام خدمت دوستان گرامی من یه کانال واسه کسب درامد از اینترنت دارم کاملا واقعی و رایگان برای اعضای کانال اموزش ها هم کاملا رایگان میباشد

https://t.me/daramadmelionimotabar
نقل قول کردن
+1 #69 ماهگل 1397-05-16 20:54
سلام
خانومای عزیز خوشحال میشم به کانالمون سر بزنید.کلی فانتزی و سوپرایز داریم واستون.این آیدیمو نه >
نقل قول کردن
0 #68 reyhan 1397-05-16 11:09
سلام اگه میخواین حرفای دلتونو از زبون کسه دیگه ای بشنوین به کانال من یه سر بزنین.
نقل قول کردن
+1 #67 ارشام 1397-05-14 18:27
سلام دوستان اگر دوست دارید پوشاک رایگان دریافت کنید یک سری به کانال ما بزنید تمامی اجناس برند
https://t.me/joinchat/AAAAAEeloz02F6f2_1oRaA
https://t.me/joinchat/AAAAAEeloz02F6f2_1oRaA
نقل قول کردن
+2 #66 مینو 1397-05-13 21:22
ممنون بسیار عالی ومفید بود.
لینک کانال تایپ و ترجمه و پاورپوینت

https://t.me/landarch
نقل قول کردن
+1 #65 عمران 1397-05-13 19:15
عالی بود
دوستان این کانال فروشگاهی فیروزه نیشابور هست لطفا یه سر بزنید.
قیمت ها بسیار عالی و ارزان میباشد.
https://t.me/joinchat/AAAAAEpRjUGcf_fntbk3pw
نقل قول کردن
+3 #64 پیمان 1397-05-13 18:53
ایا دوست دارید وضع مالیتون خیلی خوب باشه و یه خونه رویایی داشته باشید!
ایا دوست دارید یه زندگی مدرن و پیشرفته داشته باشید.

به لینک کانال ماهم سر بزنید تا ببینید که چطور می شه به اینجاها و موفقیت رسید.

درامد روزی ۱/۵ الی ۲ میلیون

به لینک کانال تلگرام زیر مراجعه کنید.

https://t.me/joinchat/AAAAAEjAy3d4uBPNFfMPcg
نقل قول کردن
+1 #63 Me 1397-05-12 15:54
سلام شبتون به خیر دوستان
کانال تلگرامی #تکست_عاشقانه و پروفایل باز کردم
خوشحال میشم به کانال تلگرامی delgraamm@ سر بزنید و حرفهای دلتون و به دوستاتون و عشقتون از طریق کانال انتقال بدید
نقل قول کردن
0 #62 فرهاد 1397-05-12 13:59
با تشکر از راهنمایی شما.
کلینیک و پت شاپ آرا
گرگان بلوار مفتح روبروی دانشگاه پردیس لاین کندرو جنب پل عابر پیاده
جهت عضویت در کانال ما به آدرس زیر مراجعه کنید.
@cilinicara
نقل قول کردن
+1 #61 Soniya 1397-05-12 10:23
سلام دوستان عزیز کانال من در رابطه با پیشگیری تمام بیماریها ازجمله سرطان.تومور.دیابت . چاقی و اضافه وزن.وخیلی از بیماریهای که الان توایران بیداد می‌کنه هستش میخوان بدن سالمی داشته باشین واندامی خوشگلی و پوست وموی عالی به کانال من پادشاه گیاهان دارویی حتماً یکسری بزنید مطمئن باشیدپشیمان نخواهید شد لینک کانال تلگرام ما
@losidom
نقل قول کردن
0 #60 عباس 1397-05-11 08:28
سلام دوستداران نقاشی و طراحی سیاه قلم بفرمایید.....@art_chehrahhhhhh
نقل قول کردن
0 #59 Papillon 1397-05-10 23:20
بهترین تجربه خرید انلاین
با مزون آنلاین پاپیون

بهترین قیمتها

بهترین لباسها
نقل قول کردن
0 #58 احسان 1397-05-10 21:52
کسب درامد با اپلیکیشن رسنو بسیار ساده و بدون هزینه
ابتدا اپلیکیشن رسنو رو نصب میکنید سپس کد معرف 617298 رو وارد میکنید تا وارد اپلیکیشن شوید
سپس به قسمت صفحه من رفته و با زدن شماذتون ثبت نام کنید تا حسابتون فعال بشه
بعد از فعال شدن حسابتون شروع میکنید به کسب در امداز طریق دیدن ویدیو ها و پستر های تبلیغاتی از قسمت خانه
همچنین با کد کاربریه خود میتونید دوستاتونو دعوت کنید و با کسب امتیاز دوستاتون هم شما هم دوستان به در امد نامحدود برسیدبرای توضیحات کامل و دریافت اخرین اخبار رسنو به کانال تلگرام ما یسری بزنید هیچ هزینه و ضرری نداره
daramadbaresno@
نقل قول کردن
0 #57 Sari 1397-05-10 20:02
سلام من كانال رمان دارم رمانهای جالبی با موضوعات مختلف میزارم خوشحال میشم بازدید کنید :lol: :lol:
@mywords333
نقل قول کردن
0 #56 Fa 1397-05-10 12:34
آزمون قلم چی در کاناله ما اگ از ترازت خسته شدی بیا @ghalamchi_keliddd
نقل قول کردن
0 #55 Sm65 1397-05-10 07:10
کانالی پر از ایده های خوب کسب درآمد از طریق اینترنت و بدون هیچ سرمایه ای . جوین شین پشیمون نمیشی
Ptc_2@
نقل قول کردن
0 #54 نرگس حق جو 1397-05-09 20:58
جدیدترین مدل ها با بهترین کیفیت ومناسب ترین قیمت را از ما بخواهید
خانومای مشهدی دیدنش ضرر نداره شاید پسندتون شد
پس یه سری به کانال لباس مجلسی بزنید
ادرس کانال:kia_mashhadd
نقل قول کردن
0 #53 آرمین 1397-05-08 21:06
سلام دوستان من کانال طراحی گرافیک دارم و واستون طرح رو با ارزان ترین قیمت درست میکنم و حتی طرح های رایگان هم داریم
خوش حال میشم جوین بدید
Mester_Graphic@
نقل قول کردن
+1 #52 النا 1397-05-07 15:26
سلام دوستان
کانال تلگرامی لباس وآرایشی بهداشتیولوازم خونه وآشپزخونه و..باقیمتای خیلی مناسب دارم خوشحال میشم عضو کانال بشین
لینک کانالم
@arzzansarraa
نقل قول کردن
+1 #51 نینجا 1397-05-07 13:28
باسلام باعضو شدنتون دراین کانال سرگرمی و جوک خنده و چیزای مختلف جالب ماروخوشحال میکنید.باتشکر.chiz_miz24@
نقل قول کردن
+1 #50 سیده فاطمه رحیمی 1397-05-07 07:38
سلام ،کانالم درمورد آموزش زبان و ترجمه س ،لطفا جوین بدید.ممنون از لطفتون


T.me/@tarjome_online1
نقل قول کردن
-2 #49 Mhmd 1397-05-07 05:10
کانال کسب درآمد با اپلیکیشن
خیلی راحت و سریع و واقعی
کانال رو ببینید واقعا عالیه
daramadd1
نقل قول کردن
+1 #48 حسام 1397-05-06 10:49
به کانالم سری بزنید وجوین بدید لطفا

@bankjuk
نقل قول کردن
+1 #47 ارمان عزیزپور 1397-05-04 20:50
کسب درآمد ایده آل برای همه افراد حتی خانم های خانه دار
کسب درآمد از گوشی و فضای مجازی..پرداخت آنی پورسانت.دارای مجوز وکاملا قانونی.
شانس خودتو امتحان کن
برای اطلاعات بیشتر به کانال تلگرام ما بپویندید
@cantel_servis
نقل قول کردن
0 #46 soheil 1397-05-04 16:09
✳️کسب درآمد روزانه 500 تا 1/5 میلیون تومان کاملاً تضمینی و تست شده در ایران

◀️بدون کارهای کلیکی،تبلیغی،باینری، سرمایه‌ای و بازاریابی،رویای شما درلینک زیر با آموزش ویدیویی
نقل قول کردن
0 #45 تنن 1397-05-04 00:49
لتنننم
نقل قول کردن
0 #44 پوشاک کده 1397-05-02 17:54
ارزانکده پوشاک زنانه

تخفیف های ویژه

قیمت های استثنایی

لذت خرید انلاین را با ما تجربه کنید

@aryakhomein_omde
نقل قول کردن
+3 #43 سجاد 1397-05-01 22:50
۲ کا ممبر واقعی ۲۹ تومن جهت سفارش به آیدی
@sajjadtnkgod
مراجعه کنید.
نقل قول کردن
0 #42 آلما 1397-05-01 09:44
ارائه انواع دست سازه ها
❤آینه کاری
❤نقاشی و طرحواره روی سفال،
❤شیشه،
❤فلز،
❤ظروف وغیره

لینک کانال :
نقل قول کردن
0 #41 محمد شاه مردی 1397-05-01 08:15
سامانه جامع کسب و کار
اهداف اصلی مجموعه رونق بخشی به کسب و کار ، مدیریت مشتریان فعلی ، ارتباط موثر با مشتریان، کاهش هزینه تبلیغات، حذف کارت ویزیت، بروشور و کاتالوگ و در نهایت ایجاد سامانه جامع ویژه کسب و کارها در سراسر جهان معین شده است
کانال : @Inoticrm
نقل قول کردن
0 #40 سامی 1397-04-31 11:08
@nefleganرو سرچ کنید توتلگرام
عضوبشید
نقل قول کردن
0 #39 4mir 1397-04-31 09:57
سلام‌

از کانال اوای عشق دیدن کنید

مطاالب عاشقانه
کلیپ عاشقانه
اهنگ های خاص
ولی مطالب جالب دیگر
@jo0one
نقل قول کردن
0 #38 مولتی ویزا 1397-04-31 07:29
مولتی ویزا
مهاجرت به کانادا . پذیرش تحصیلی و ویزای توریستی
www.multivisa.ir
https://t.me/multivisa_ir
نقل قول کردن
0 #37 hasan 1397-04-31 04:50
یه کانال پر از کلیپ های فوق العاده
ch_anten@
نقل قول کردن
+1 #36 احسان 1397-04-30 10:27
به کانال منم سر بزنید مالب جالبی دارم
نقل قول کردن
+1 #35 Armaqan 1397-04-30 10:12
زیورآلات زیبا با قیمت مناسب.به کانال ما سری بزنید
نقل قول کردن
0 #34 محمود 1397-04-30 02:37
سلام
مطالب خوبی بود و استفاده کردم .
به کانال من بیاین .
اطلاع رسانی و مشاوره انواع بیمه ( درمان تکمیلی انفرادی و گروهی ، عمر و سرمایه گذاری ، بدنه ، مسولیت ، مهندسی ، ثالث ، آتش سوزی و ... )
@bimetakmili1397
شماره همراه : ۰۹۱۵۱۰۵۳۵۵۴
نقل قول کردن
+1 #33 بئاتریس 1397-04-29 21:07
سلام دوستان
کانالی برای افرادی با روحیه ی هنری و ادبی
آهنگ ها متنها و تصاویر کتاب ها و شعر های خاص
@beatriiss
نقل قول کردن
0 #32 دنیا 1397-04-29 11:40
سلام به همه
من یه کانال سرگرم کننده حسابی دارم پر از متنهای زیبا...موزیک...مد و لباس...دانستنی های سلامتی و زیبایی...ترفندهای جالب وعجیب و....
چیزایی که هیچ جا ندیدین...حتمـــــا عضو شین.مطمئن باشین پشیمون نمیشین :roll:
اینم آدرس کانالمه@mokhatabekhasedonya
نقل قول کردن
0 #31 همراز 1397-04-29 08:10
یه چنل از قهرمانان شرکت دی سی مثل بتمن.فلش.گرین لانتر.
هر روز یک ابر قهرمان به شما معرفی میشود.
ممنون میشم سر بزنید
@Dc_big_company ;-)
نقل قول کردن
0 #30 علی حسینی 1397-04-28 14:43
تربیت فرزندان
مسائل زناشویی
اصول درست استفاده کردن از رابطه ها
مطالبی ک در این کانال قرار میگیرن صرفآ جهت اطلاعات عمومی است. جهت درمان لطفا به پزشک مراجعه فرمائید

https://t.me/joinchat/AAAAAErIdWrA8K7loDrzBQ
نقل قول کردن
0 #29 pouya 1397-04-27 19:13
لینک کانال تلگرام:@takhfif_mahsolat
نقل قول کردن
0 #28 سالی 1397-04-27 12:50
سلام.
ممنون بابت مطلب خوبتون. به گروه تلگرامی خودتونم سر بزنید حتما
نقل قول کردن
0 #27 ادهم پایدار 1397-04-27 08:19
ب کانال شارژ رایگان منم بیاین
@chargerayganO
نقل قول کردن
0 #26 nzawngy 1397-04-26 17:25
https://t.me/joinchat/G9OJ6UdanadWdMcOj4HLjg


لینک را بادوستان خودتان به اشتراک بگذارید تا آنها هم از این فرصت استفاده کنند
نقل قول کردن
+1 #25 ابوذر 1397-04-25 13:18
فروش عسل و حشی کاملا ارگانیک
نقل قول کردن
0 #24 qasedak 1397-04-24 08:11
love_abism@
عشق یعنی حال دلت خوووب باشهههه ;-)
به کانال لاو آبیسم بیایین تا حرفای دلمون و بگیم
یه گروه دورهمیه دوستانه هم داریم بیایین با هم بگیم بخندیم :D :D
love_abism@
love_abism@
love_abism@
نقل قول کردن
0 #23 Aboalfazl 1397-04-23 06:19
خیلی باحال بود.
کانال نقاشی باموسیقی خیلی باحال است حتما عضو شوید
musicpaintofficiall@
ممنون
نقل قول کردن
0 #22 Maryam 1397-04-22 06:29
به کانال تلگرامی منم سر بزنید

@Fo0tballism
نقل قول کردن
0 #21 جواد 1397-04-21 20:18
با سلام
خرید زعفران بدون واسطه ، از تولید کننده(مدیر کانال)
عرضه ی مستقیم طلای سرخ سرزمین های خراسان رضوی...
لطفا به کانال ما عنایتی بفرمایید...
@saffron_gold_farm
نقل قول کردن
0 #20 اوا 1397-04-21 13:36
سلام از کانال من هم دیدن کنید ارزانسرای نفس
به ارزانسرای نفس خوش آمدید.


شیک ترین پوشاک و نازلترین قیمتها

لباسهای مجلسی
مانتو
تونیک ..1
ارتباط با مدیریت @Ava64571

شماره تماس ،09354431950

عمده: @poshakabolfazl


تک: @arzansarayenafas
نقل قول کردن
0 #19 pry 1397-04-21 12:55
t.me/sorat_ashki
نقل قول کردن
0 #18 سمانه 1397-04-21 10:55
خیلی ممنون ازتوضیحاتتون

گالری هنری: zeinaliart@
نقل قول کردن
0 #17 ونوس گالری 1397-04-20 22:01
سلااام سلااام
نقل قول کردن
0 #16 ناصر 1397-04-20 09:24
سلام و خسته نباشید خدمت مدیریت سایت
بنده ممبر به کانال میزنم با قیمت مناسب
فالو برا اینستاگرام میزنم با قیمت مناسب
کسانی که میخوان خودشون کارکنن با قیمت مناسب آموزش داده میشه.
به ایدی تلگرام بنده مراجعه کنین... naser4248@
سپاس از سایت خوبتون
نقل قول کردن
+1 #15 زهره 1397-04-19 18:16
سلام من کانال نمد دارم
خوشحال میشم عضو کانالم بشین
نقل قول کردن
0 #14 sogol 1397-04-18 17:05
@footballi_girl
@footballi_girl
ی چنل خیلی عالی برای دخترای فوتبالی :P اگه فوتبالی سریع جوین بده :-) @footballi_girl @footballi_girl @footballi_girl
@footballi_girl
نقل قول کردن
0 #13 حسین 1397-04-18 16:16
آخرین اخبار خط 5 مترو تهران
۩۩#@m€d۩۩:
https://t.me/joinchat/AAAAAFNmKZL3ZuS-vNN0fA
نقل قول کردن
+1 #12 سحر 1397-04-17 12:02
کانال پوشاک زنانه با قیمت عالی
نقل قول کردن
0 #11 Nilasoft 1397-04-17 11:42
شرکت توسعه هوشمند نرم افزار نیلا ارائه دهنده انواع خدمات نرم افزاری کانال تلگرام ما:nilasoft_com@
ما را دنبال کنید. ;-)
نقل قول کردن
0 #10 سعید ظاهری 1397-04-17 08:33
اگه میخوای اکانتت رو بقروشی اما مشتری پیدا نمیکنی یه سری به کانال ما بزنید
@accountshob
نقل قول کردن
0 #9 نورالدین 1397-04-16 16:13
سلام دوستان بیایین کانال ما خیلی خوبه چالش میذاریم همیشه با جوایز خوب منتظرتونیم پشیمون نمیشید

@karasevda12
@karasevda12
@karasevda12
نقل قول کردن
0 #8 میلاد 1397-04-14 10:30
کانالی پر از سامانه شارژ های رایگان ایرانسل که روزانه 10 الی 20 هزار تومن شارژ بگیرید. داخل کانال ما عضو بشید. @ charge_rayegan66
نقل قول کردن
+1 #7 Mina 1397-04-13 16:21
مطلبتون بسیار مفید بود.

کانال تلگرامی لباس دارم با قیمت هایی خیلی ارزان
لینک کانال
arzansaraye_shick
لینک بالا را در تلگرام جستجو کنید و در کانالم عضو بشید
نقل قول کردن
0 #6 نفس 1397-04-13 09:33
konkor_shimi@
نقل قول کردن
0 #5 proshat 1397-04-11 06:35
https://t.me/pakhshproshatco
پخش پروشات ( تولید و توزیع محصولات یکبارمصرف ارایشگاهی )
نقل قول کردن
0 #4 مهدی کیاشاد 1397-04-09 13:56
کانال کیاشاد
عرضه مستقیم چای طبیعی گیلان، بدون رنگ و اسانس شیمیایی

kiashad@
kiashad@
kiashad@
kiashad@
نقل قول کردن
0 #3 Mohammad 1397-04-08 20:01
https://t.me/joinchat/AAAAAEbeGi-yA2zUnNA7gQ
کانال جملات و تصاویر و عکس نوشته های الهام بخش❤❤
نقل قول کردن
0 #2 اراد 1397-04-08 18:48
چت ازاد چت ازاد
گره گیلانی هاااااااااااااااا

https://t.me/joinchat/DOiTPEFbbxKpsEW5KpvnXQ :-|
نقل قول کردن
0 #1 الهام 1397-04-06 12:27
بسیارعالی و مفید بود
لینک کانال تلگرام
https://t.me/joinchat/AAAAAE4XQc7UGLeLZlQaxw
لینک کانال ظروف گل پنبه ای

سفارش
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید