ایجاد یک کانال در تلگرام کار بسیار ساده ای است و پر کردن محتوای کانال هم کار سختی نیست و هرکسی از عهدۀ آن برمیاید. کار دشوار از اینجا شروع میشود که چگونه اعضا یا ممبر کانالهای خود را افزایش دهیم؟ حتما میدانید وقتی شما کانال خود را ایجاد میکنید و هیچ عضوی ندارد تلگرام به شما اجازه میدهد که 200 نفر اولِ کانالتان را با شماره هایی که درگوشی دارید اضافه کنید. روش های افزایش ممبر و عضو واقعی و ایرانی کانال تلگرام راهکارهای ساده ای دارد که بسیاری از آنها نیز رایگان هستند.

باید اعتراف کرد که پس از ایجاد یک کانال تلگرام نخستین و مهمترین دغدغه ی مدیران کانالها افزایش تعداد اعضا و ممبرهای واقعی کانالشان است. نیاز به گفتن نیست که اساساً هرچقدر تعداد اعضای یک کانال تلگرام بالاتر باشد نشانگر اعتبار و موفقیت آن کانال و استقبال بیشتر کاربرانش است. بعنوان مثال یک کانال باهدف تجاری ، مثلاً فروش محصولات را درنظر بگیرید. هرقدرکه تعداد اعضای این کانال بیشتر باشد قطعاً کار فروش و بازاریابی برای مدیر این کانال ساده تر و با انژی کمتر صورت میگیرد و یقیناً فروش آن بیشتر است. پس میتوان نتیجه گرفت که برای  کانالهای تلگرامی هم مانند دیگر رسانه ها ، تعداد اعضا بسیار مهم است و حرف اول را میزند.ضمناً گاهی هم به دلایل مختلف ممکن است کاهش اعضا یا ریزش برای کانالها اتفاق بیفتد که البته برای مدیران با تجربه کاملاً قابل پیشگیری است. پس علاوه بر جذب عضو برای کانالها ، حفظ و نگهداشتن اعضا ، و درواقع ایجاد وفاداری ممبرها هم چالش مهمی است که باید مورد توجه قرار گیرد و اینکار هزینه ، انرژی وزمان زیادی از مدیر کانال را صرف میکند. در این مقاله تلاش ما براین است که مهمترین و عمومی ترین روش های افزایش اعضا و ممبر  را برای شما بازگو کنیم.

افزایش اعضای کانال تلگرام

 چگونه میتوان ممبر وعضو کانال تلگرام را بطور رایگان افزایش داد؟

لازم به ذکر است که افزایش اعضای کانال تلگرام با روشهای غیرمعمول نظیر رباتها و نرم افزارهایی که در این روزها در اینترنت بسیار فراوان هستند نه تنها موثر نیست بلکه دراکثرموارد باعث هدررفتن انرژی ، وقت و پول شما میشود. میدانید که مالک و سازنده کانال به عنوان مدیر اصلی میتواند در ابتدای ساخت کانال تا ۲۰۰ نفر از مخاطبین دوجانبه یا Mutual Contacts (یعنی مخاطبینی که شما شماره آنها را دارید وآنها نیز شماره شما را دارند) خود را به کانال اضافه کند. این عمل برای استارت کار و شروع فعالیت کانال بعنوان یک محرک مناسب از طرف تلگرام به سازنده کانال داده شده است تا کار رشد کانال سرعت بیشتری پیدا بکند. اما مشکل بزرگ این روش این هست که عضویت افراد بدون اطلاع و جلب رضایت آنها صورت میگیرد و ممکن است باعث ناراحتی و ترک کانال توسط آنها شود.
این نکته موقعی اهمیت پیدا میکند که بدانید یک مدیر کانال درافزودن تعداد مخاطب به این روش محدودیت دارد و بیشتر از200 عضو را نمیتواند با استفاده از شماره تلفن مخاطبین خود عضو کند بشرطی که مخاطب شماره شما را درگوشی خود ثبت کرده باشد درغیراینصورت با اخطار: Sorry, you can only send messages to mutual contacts at the moment مواجه میشوید.
برای اینکار ابتدا وارد کانالی که ساخته اید شوید. سپس بالای صفحه برروی عنوان یا همان لوگو ، تصویر یا نام کانال ثبت شده در تلگرام کلیک کنید. هنگامیکه پنجره تنظیمات باز شد برروی گزینه Members کلیک کنید. دراین صفحه با کلیک کردن لینک Add Members  میتوانید تا ۲۰۰ نفر را بصورت مستقیم وارد کانال کنید. بعد از ۲۰۰ نفر باید لینک دعوت ارسال کنید. همانطورکه مشاهده میکنید مخاطب موردنظر به کانال اضافه شد.

 

ایجاد محتوای مناسب ، مفید و جدید برای افزایش تعداد اعضای کانال تلگرام

نخستین چیزی را که قبل از ایجاد کانال باید برای خودتان روشن کنید جواب به این سئوال است: «هدف من از ایجاد کانال تلگرامی چیست؟» وقتی هدف خودرا از ساختن کانال مشخص کردید بطورخودکار موضوع کانال هم مشخص میشود که باید آنرا در قسمت تنظیمات یا setting کانال دربخش info بطوردقیق و خلاصه تعیین کنید. اما بخاطر داشته باشید هرگز نباید موضوع و لینک کانال را تغییردهید. نیاز به یادآوری است که مطالبی که در کانالتان منتشر میکنید باید موضوع و نام کانال و مطالبی که قبلا نشر شده انطباق و سازگاری داشته باشد. مثلا در کانالی با موضوع سرگرمی و جوک انتشار مباحث و محتوای علمی چندان جایز بنظر نمیرسد. چراکه میتواند باعث ایجاد سردرگمی یا نارضایتی برای بسیاری از اعضا شود و این امر درنهایت موجب میشود که آنان کانال شما را ترک کنند. بیاد داشته باشید که حتماً درهنگام انتشار عکس یا مطلبی درکانال، لینک کانال را در زیر مطلب یا عکس قراردهید تا اگر مطالب و محتوای کانال توسط اعضا Forward شد لینک کانال هم همراهش باشد. درصورتیکه در گروههایی عضو هستید و محتوای کانالتان ارزشمند هست مطالب کانال خودرا با لینکِ join  در گروهها منتشر (Forward) کنید تا درصورت مطلوبیت، توسط اعضاء گروه ها دست به دست در سایر گروه ها Forward شود. این عمل یکی از موثرترین ودر عین حال ساده ترین روشهای جذب عضو می باشد.

 

حفظ و ایجاد جذابیت در کانال برای نگه داشتن اعضای کانال تلگرام

بدیهی است که برای اینکه اعضایتان انگیزۀ لازم برای مراجعه به کانال را داشته باشند و بطورمنظم به کانال شما سربزنند شما باید محتوای جذاب و مفید در کانال ایجاد کنید. اینکار هم مستلزم مصرف انرژی و زمان زیادی برای شما بعنوان مدیر کانال هست و باعث میشود وقتی عضو جدیدی به کانال اضافه شد بجای ترک کانال را ترک کند، لینک join را انتخاب کند و مشتاق به نگهداشتن و ماندن در کانال شما شود. از ارسال مطالب تکراری ویا بی محتوا در کانال خودداری کنید چراکه باعث کاهش جذابیت کانال و درنهایت ریزش اعضایتان میشود. برای ایجاد جذابیت از عکس-نوشته و انیمشن گیفها و ویدیوهای کم حجم کمک بگیرید و همیشه با استفاده از نرم افزارهای گرافیکی حجم آنها را تا جای ممکن کم کنید تا مخاطبین و اعضای کانالِ شما سریعتر بتوانند محتوایتان را ببینند و اینترنت کمتری مصرف کنند.
علاوه برآنچه گفته شد سعی کنید از گذاشتن پست های طولانی خودداری کنید. چرا که مخاطب شما غالباً از طریق موبایل که صفحۀ کوچکی دارد اقدام به بازدید از کانال شما میکند. معمولاً کاربرانِ موبایل در اوقاتی که معطل هستند مانند جابجایی در مترو و انواع و اقسام صف ها اقدام به بازدید از کانال ها میکنند. پس اگر حجم متن شما بیشتر از دو یا سه پاراگراف باشد مخاطبین شما خیلی سریع براحتی ازخیر خواندن آن میگذرند. پس این نکته را باید بشدت رعایت کنید و هر پست متنی نباید از 50 الی 60 کلمه بیشتر باشد.
همانطورکه اشاره شد از تصاویر و عکسهای جذاب و مربوط به محتوا تا آنجاکه امکان دارد استفاده کنید. گاهی اوقات یک مفهوم را میتوان براحتی با یک عکس کوچک بیان کرد. درحالیکه همان کار راشاید با 100 کلمه هم نتوان رساند. علاوه براین مخاطبان شبکه های اجتماعی و تلگرام علاقۀ ویژه ای به تصویر دارند و کلاً به پست هایی که عکس داشته باشند، علاقۀ بیشتری دارند
اگر ادمین کانالِ آموزشی هستید که نمیتوان با نمایش محتوای کانالتان توسط عکس بخوبی حق مطلب را ادا کرد سعی کنید که فیلم آموزشی مناسب تهیه کنید  و زیرنویس برای فیلم بگذارید. علاوه براین دقت کنید که کاربران نباید با مشکل عدم نمایش یا لود شدن فیلمهایتان مواجه شوند. این اتفاق باعث دلسردی اعضا و در نهایت ترک کانالتان میشود.

 

تبادل لینک با کانال های پرمخاطب برای فزایش ممبر کانال تلگرام

اصولاً دو نوع روش تبلیغ کانال وجود دارد: تبلیغ تبادلی یا متقابل  و تبلیغ پولی. تبلیغ تبادلی یعنی اینکه شما بخواهید از مدیر کانالی تا لینک کانال شمارا در کانال خودش قراردهد و متقابلاً شماهم لینک آن کانال را در کانالتان قراردهید. اینکار را معمولاً کانالهایی انجام میدهند که تعداد اعضای یکسان دارند. ولی در تبلیغات پولی مدیران کانالهای دیگر از شما مبلغی میگیرند تا لینک کانال شما را در کانالشان قراردهند. اینکار را معمولاً کانالهایی انجام میدهند که تعداد اعضای چندصدهزارتایی دارند. باید گفت اگر استفاده از تبادل لینک ، بیجا باشد و از حدی بگذرد باعث افت کیفیت کانال میشود که درنهایت اعضای  کانال ریزش کرده و آنرا ترک میکنند. پس بیش از یکبار در روز تبادل لینک نکنید و حتماً کانالهایی را برای اینکار انتخاب کنید که باموضوع کانالِ شما مربوط باشند.

افزایش اعضای کانال تلگرام

 یک راه ساده برای افزایش تعداد ممبرهای کانال تلگرام

یکی از ساده ترین راه های افزایش و بالابردن اعضاء کانال تلگرام، تبلیغ رایگان در سوپرگروههای تلگرام است. برای اینکار باید یک لوگو یا بنر تاثیرگذار و جذاب طراحی کنید و آدرس کانال خود در پایین مطلب و یا بنر (لینکjoin) قرار دهید. این روش تبلیغات همیشه موثر بوده و بازده خوبی دارد. متاسفانه بسیاری از کانالهایی که دارای اعضا چند ده هزار نفری هستند، از تعداد زیادی ممبر فیک استفاده کرده اند. ممبر فیک (تقلبی) هیچ ارزشی نداشته و تنها برای بیشتر نشان دادن تعداد ممبرهای یک کانال و از جانب آماتورها بکار میرود. البته افراد حرفه ای با یک نگاه به کانال، میتوانند حدوداً تعداد اعضای فیک یک کانال را تخمین بزنند. همیشه رابطه مستقیمی میان تعداد بازدیدهای مطالب و تعداد ممبرِ واقعی آن کانال برقرار است. چراکه فیک ممبر هیچگونه فعالیتی ندارد و نمیتواند برروی بازدید پست ها اثری بگذارد. پس با مقایسه تعداد بازدید مطالب این کانال با تعداد اعضای آن میتوانید بصورت آزمایشی یک ساعت از آنها تبلیغ خریداری کنید و درصورتی که بازدهی مناسب داشت میتوانید ساعات بیشتری را از آن کانال تبلیغات خریداری نمایید.
تذکر: اکیدا توصیه میشود که تحت هیچ شرایطی سراغ خرید ممبرفیک نروید! قطعاً با اینکار ، هرشخصی با ورود به کانال شما و دیدن میزان بازدید مطالب کانال شما و مقایسۀ آن با تعداد اعضای کانال متوجه ممبرهای فیک شما خواهد شد با اینکار امکان تجارت آنلاین و کسب درآمد از فروش تبلیغات را ازدست خواهید داد.

 

تبلیغ کانال تلگرام در سایر رسانه ها و شبکه های اجتماعی و سایت ها

گاهی بدیهی ترین و دم دستی ترین کارها را از فرط سادگی و سهولتشان فراموش میکنیم. میتوانید سایتهایی را که لیست کانالهای تلگرام را به اشتراک میگذارند با یک جستجوی ساده پیداکنید و لینک کانال خود را درآنها قراردهید. این سایت ها کم نیستند و اینکار تاثیر بسزایی در معرفی کانال تلگرامی شما به دیگران دارد. اگر خدمات خاصی دارید میتوانید با پیشنهاد تخفیف ، اشتراک و... در عوض قراردادن و معرفی لینک شما به کاربران، رسانه موردنظر را بخوبی برای همراهی و همکاری تحریک کنید. . اینکار برای شما تقریباًهزینه ای نخواهد داشت اما نتیجه آن افزایش اعضای کانالِ شما با حداقلِ هزینۀ ممکن است.
بیاد داشته باشید که اگر از سایر شبکه های اجتماعی استفاده میکنید حتماً لینک کانال خود را در سایر کانالهایتان نظیر اینستاگرام، گوگل پلاس، فیسبوک، لاین و حتی وبلاگ و وبسایتتان (اگردارید) بگذارید.
پس یکی از روش های موثر درافزایش اعضای کانال، انتشار اطلاعات و نشانی URL کانال در وبلگ ها و وبسایت های اینترنتی است. برای اینکار میتوانید با جستجو در گوگل و پیداکردن وبسایتهایی که لیست کانالهای تلگرام را به اشتراک اطلاعات کانال خودرا به اشتراک بگذارید ویا درسایت هایی که امکان ارسال نظر یاComment  گذاری را میدهند با نظردهی کانالتان را هم معرفی کنید.

 

افزایش اعضای کانال تلگرام با کارگروهی برای انتشار محتوای بیشتر و مفیدتر

شما میتوانید تا چهار ادمین یا مدیر برای هر کانال تلگرم داشته باشید. پس از این امکان استفاده کنید و دوستان مورد اعتماد و کسانی که میشناسید دعوت به همکاری کنید. درصورتی که آنها نیز تمایل داشته باشند میتوانید به عنوان مدید آنها را به کانال اضافه کنید تا مستقلا در تولید محتوا و انتشار آن به شما کمک کنند. با استفاده از دیگران قطعاً کیفیت مطالب کانال تلگرامِ شما بیشتر خواهد شد و درنتیجه  احتمال انتشار مطالب شما در گروه های دیگر بالا رفته و در نهایت اعضا بیشتری جذب کانال میشوند. البته نباید با انتشار بیش از حد مطالب باعث اذیت و آزار اعضا شوید. سعی کنید بطور منظم و بصورت زمانبندی شده مطالب را انتشار دهید. حتیالمکان ازدساعت 11 شب تا ۹ صبح چیزی منتشر نکنید تا باعث مزاحمت و ترک اعضای کانال تلگرامتان شود. میتوانید از تکنیک ارسال مطلب خاموش در کانال تلگرام برای اینکار استفاده کنید.

 

چند نکته مهم در ارتباط با افزایش اعضای کانل تلگرام

ایجاد کانال های عمومی: در هنگام ایجاد کانال ، حتما نوع کانال خود را عمومی انتخاب کنید زیرا کانال های عمومی در نتایج جستجوی کاربران نمایش داده میشوند.

انتخاب لینک کوتاه و نام مناسب: نام مناسب و همچنین لینک کانال خود را کوتاه و مختصر انتخاب کنید تا کاربران بتوانند آنرا به حافظه بسپارند.

استفاده از افزونه های سیستم های مدیریت محتوا برای اشتراک اتوماتیک مطالب در کانال تلگرام: مثلاً Telegram for WP یکی از افزونه های سیستم مدیریت محتوای وردپرس است که از طریق آن میتوانید سایت وردپرسی خود را به کانال تلگرامتان وصل کنید. از طریق این افزونه میتوان اطلاعاتی را از سایت خود وارد کانال تلگرام کنید. اطلاعاتی مثل: ثبت نام کاربر، بازیابی رمز توسط کاربر، ثبت شدن کامنتی جدید و …امکان ارسال نوشته ها در کانال تلگرام نیز وجود دارد. حتی اگر کسی از طریق فرم تماس برای شما ایمیلی ارسال کند شما برروی تلفن همراه خود، در برنامۀ تلگرام میتوانید آنرا مشاهده کنید.

ایجاد مسابقات ، تخفیف های مناسبت دار یا ویژه و بخش درخواستیها برای اعضای کانال: هرچند وقت یکبار نظرسنجی یا مسابقه و امکانات جالبِ دیگر نظیر اینها را کانال خود بگذارید. یکی از مشهورترین مسابقات کانالی مسابقۀ عکس بچه بود که چندوقت پیش سروصدای زیادی هم راه انداخت! شما با ارسال عکس فرزند خود میتوانستید در مسابقه شرکت کنید و اگر تعداد بازدید از عکس شما بیشتر از سایرین باشد شما برنده این مسابقه خواهید بود. یا مثلاً مسابقه ای که برای صنایع مختلف برگزار میشود و اشخاص میتوانند با ارسال عکس یکی از کارهای خود در مسابقه شرکت کنند. اگر شما مدیر یک کانال فروش هستید میتوانید هرچندوقت یکبار برای جذب خریداران تخفیف های ویژه بگذارید. یا اگر مثلاً کانال موزیک دارید میتوانید با استفاده از ربات های تلگرام، یک بخش درخواستی نیز درنظر بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد میشود حتماً مقالۀ چگونه برای کانال تلگرام خودم ممبر واقعی جذب کنم؟ را مطالعه فرمایید.

 

درصورتیکه به کسب درآمد از تلگرام علاقه مند هستید میتوانید صفحۀ کسب درآمد از تلگرام را هم بخوانید.


موفق و پیروز باشید.


دیدگاه‌ها  

-2 # الهام 1397-04-06 12:27
بسیارعالی و مفید بود
لینک کانال تلگرام
https://t.me/joinchat/AAAAAE4XQc7UGLeLZlQaxw
لینک کانال ظروف گل پنبه ای

سفارش
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # اندیشه شریف 1397-08-26 14:36
سلام بسیار خوب
جمله های کوتاه ومدل نقاشی
andishsharif@
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-1 # مهدی۶۳۶۳ 1397-09-01 23:33
بسیار عالی چوخ گوزل از مطالب ارزشمندتون
کانال ما هم در ساخت هنرهای خمیر چینی فعالیت میکند
خوشحال میشم یه سر بزنید قیمتها پایین با کزفیت بالا
@tabrizlacchery
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # فاطمه 1397-09-23 19:54
دهه هفتادی های نازنین یه سر به کانال خودتون بزنید پشیمون نمیشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # اراد 1397-04-08 18:48
چت ازاد چت ازاد
گره گیلانی هاااااااااااااااا

https://t.me/joinchat/DOiTPEFbbxKpsEW5KpvnXQ :-|
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # طاها مولایی 1397-08-20 12:55
@khoshbakhtii12

کانالی با جملات و عکس های بسیار زیبا و امید دهنده درخدمت شماست
مطمینم از کانالمون لذت میبرید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # GOD SWORD 1397-09-12 14:43
کانال تلگرام عجایب و ماورا الطبیعه
پشیمون نمیشید از بازدید مطالبش
https://t.me/Ajayeb_va_mavara
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+3 # Mohammad 1397-04-08 20:01
https://t.me/joinchat/AAAAAEbeGi-yA2zUnNA7gQ
کانال جملات و تصاویر و عکس نوشته های الهام بخش❤❤
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # مهدی کیاشاد 1397-04-09 13:56
کانال کیاشاد
عرضه مستقیم چای طبیعی گیلان، بدون رنگ و اسانس شیمیایی

kiashad@
kiashad@
kiashad@
kiashad@
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-1 # proshat 1397-04-11 06:35
https://t.me/pakhshproshatco
پخش پروشات ( تولید و توزیع محصولات یکبارمصرف ارایشگاهی )
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # دوستی 1397-07-05 00:22
اجاره سوئیت و آپارتمان مبله در سراسر تهران با قیمت مناسب و مناسب پذیرائی از مهمانان شما
به صورت نیم روز، روزانه ، هفتگی ، ماهانه و سالانه
اجاره به خارجی ایرانی حتی مجرد

آدرس کانال تلگرام:

https://T.me/ejaremobletehran
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # نفس 1397-04-13 09:33
konkor_shimi@
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+2 # Mina 1397-04-13 16:21
مطلبتون بسیار مفید بود.

کانال تلگرامی لباس دارم با قیمت هایی خیلی ارزان
لینک کانال
arzansaraye_shick
لینک بالا را در تلگرام جستجو کنید و در کانالم عضو بشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # میلاد 1397-04-14 10:30
کانالی پر از سامانه شارژ های رایگان ایرانسل که روزانه 10 الی 20 هزار تومن شارژ بگیرید. داخل کانال ما عضو بشید. @ charge_rayegan66
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # نورالدین 1397-04-16 16:13
سلام دوستان بیایین کانال ما خیلی خوبه چالش میذاریم همیشه با جوایز خوب منتظرتونیم پشیمون نمیشید

@karasevda12
@karasevda12
@karasevda12
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # سعید ظاهری 1397-04-17 08:33
اگه میخوای اکانتت رو بقروشی اما مشتری پیدا نمیکنی یه سری به کانال ما بزنید
@accountshob
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-1 # Nilasoft 1397-04-17 11:42
شرکت توسعه هوشمند نرم افزار نیلا ارائه دهنده انواع خدمات نرم افزاری کانال تلگرام ما:nilasoft_com@
ما را دنبال کنید. ;-)
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+2 # سحر 1397-04-17 12:02
کانال پوشاک زنانه با قیمت عالی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # حسین 1397-04-18 16:16
آخرین اخبار خط 5 مترو تهران
۩۩#@m€d۩۩:
https://t.me/joinchat/AAAAAFNmKZL3ZuS-vNN0fA
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+3 # sogol 1397-04-18 17:05
@footballi_girl
@footballi_girl
ی چنل خیلی عالی برای دخترای فوتبالی :P اگه فوتبالی سریع جوین بده :-) @footballi_girl @footballi_girl @footballi_girl
@footballi_girl
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+3 # زهره 1397-04-19 18:16
سلام من کانال نمد دارم
خوشحال میشم عضو کانالم بشین
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # ناصر 1397-04-20 09:24
سلام و خسته نباشید خدمت مدیریت سایت
بنده ممبر به کانال میزنم با قیمت مناسب
فالو برا اینستاگرام میزنم با قیمت مناسب
کسانی که میخوان خودشون کارکنن با قیمت مناسب آموزش داده میشه.
به ایدی تلگرام بنده مراجعه کنین... naser4248@
سپاس از سایت خوبتون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # ونوس گالری 1397-04-20 22:01
سلااام سلااام
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # سمانه 1397-04-21 10:55
خیلی ممنون ازتوضیحاتتون

گالری هنری: zeinaliart@
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # pry 1397-04-21 12:55
t.me/sorat_ashki
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # اوا 1397-04-21 13:36
سلام از کانال من هم دیدن کنید ارزانسرای نفس
به ارزانسرای نفس خوش آمدید.


شیک ترین پوشاک و نازلترین قیمتها

لباسهای مجلسی
مانتو
تونیک ..1
ارتباط با مدیریت @Ava64571

شماره تماس ،09354431950

عمده: @poshakabolfazl


تک: @arzansarayenafas
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # جواد 1397-04-21 20:18
با سلام
خرید زعفران بدون واسطه ، از تولید کننده(مدیر کانال)
عرضه ی مستقیم طلای سرخ سرزمین های خراسان رضوی...
لطفا به کانال ما عنایتی بفرمایید...
@saffron_gold_farm
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # Maryam 1397-04-22 06:29
به کانال تلگرامی منم سر بزنید

@Fo0tballism
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # Aboalfazl 1397-04-23 06:19
خیلی باحال بود.
کانال نقاشی باموسیقی خیلی باحال است حتما عضو شوید
musicpaintofficiall@
ممنون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+1 # qasedak 1397-04-24 08:11
love_abism@
عشق یعنی حال دلت خوووب باشهههه ;-)
به کانال لاو آبیسم بیایین تا حرفای دلمون و بگیم
یه گروه دورهمیه دوستانه هم داریم بیایین با هم بگیم بخندیم :D :D
love_abism@
love_abism@
love_abism@
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+2 # ابوذر 1397-04-25 13:18
فروش عسل و حشی کاملا ارگانیک
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-1 # nzawngy 1397-04-26 17:25
https://t.me/joinchat/G9OJ6UdanadWdMcOj4HLjg


لینک را بادوستان خودتان به اشتراک بگذارید تا آنها هم از این فرصت استفاده کنند
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # ادهم پایدار 1397-04-27 08:19
ب کانال شارژ رایگان منم بیاین
@chargerayganO
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-2 # سالی 1397-04-27 12:50
سلام.
ممنون بابت مطلب خوبتون. به گروه تلگرامی خودتونم سر بزنید حتما
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # pouya 1397-04-27 19:13
لینک کانال تلگرام:@takhfif_mahsolat
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-1 # علی حسینی 1397-04-28 14:43
تربیت فرزندان
مسائل زناشویی
اصول درست استفاده کردن از رابطه ها
مطالبی ک در این کانال قرار میگیرن صرفآ جهت اطلاعات عمومی است. جهت درمان لطفا به پزشک مراجعه فرمائید

https://t.me/joinchat/AAAAAErIdWrA8K7loDrzBQ
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # همراز 1397-04-29 08:10
یه چنل از قهرمانان شرکت دی سی مثل بتمن.فلش.گرین لانتر.
هر روز یک ابر قهرمان به شما معرفی میشود.
ممنون میشم سر بزنید
@Dc_big_company ;-)
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # دنیا 1397-04-29 11:40
سلام به همه
من یه کانال سرگرم کننده حسابی دارم پر از متنهای زیبا...موزیک...مد و لباس...دانستنی های سلامتی و زیبایی...ترفندهای جالب وعجیب و....
چیزایی که هیچ جا ندیدین...حتمـــــا عضو شین.مطمئن باشین پشیمون نمیشین :roll:
اینم آدرس کانالمه@mokhatabekhasedonya
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+1 # بئاتریس 1397-04-29 21:07
سلام دوستان
کانالی برای افرادی با روحیه ی هنری و ادبی
آهنگ ها متنها و تصاویر کتاب ها و شعر های خاص
@beatriiss
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # محمود 1397-04-30 02:37
سلام
مطالب خوبی بود و استفاده کردم .
به کانال من بیاین .
اطلاع رسانی و مشاوره انواع بیمه ( درمان تکمیلی انفرادی و گروهی ، عمر و سرمایه گذاری ، بدنه ، مسولیت ، مهندسی ، ثالث ، آتش سوزی و ... )
@bimetakmili1397
شماره همراه : ۰۹۱۵۱۰۵۳۵۵۴
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+1 # Armaqan 1397-04-30 10:12
زیورآلات زیبا با قیمت مناسب.به کانال ما سری بزنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+2 # احسان 1397-04-30 10:27
به کانال منم سر بزنید مالب جالبی دارم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # hasan 1397-04-31 04:50
یه کانال پر از کلیپ های فوق العاده
ch_anten@
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # مولتی ویزا 1397-04-31 07:29
مولتی ویزا
مهاجرت به کانادا . پذیرش تحصیلی و ویزای توریستی
www.multivisa.ir
https://t.me/multivisa_ir
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+1 # 4mir 1397-04-31 09:57
سلام‌

از کانال اوای عشق دیدن کنید

مطاالب عاشقانه
کلیپ عاشقانه
اهنگ های خاص
ولی مطالب جالب دیگر
@jo0one
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-2 # سامی 1397-04-31 11:08
@nefleganرو سرچ کنید توتلگرام
عضوبشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-1 # محمد شاه مردی 1397-05-01 08:15
سامانه جامع کسب و کار
اهداف اصلی مجموعه رونق بخشی به کسب و کار ، مدیریت مشتریان فعلی ، ارتباط موثر با مشتریان، کاهش هزینه تبلیغات، حذف کارت ویزیت، بروشور و کاتالوگ و در نهایت ایجاد سامانه جامع ویژه کسب و کارها در سراسر جهان معین شده است
کانال : @Inoticrm
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-1 # آلما 1397-05-01 09:44
ارائه انواع دست سازه ها
❤آینه کاری
❤نقاشی و طرحواره روی سفال،
❤شیشه،
❤فلز،
❤ظروف وغیره

لینک کانال :
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+2 # سجاد 1397-05-01 22:50
۲ کا ممبر واقعی ۲۹ تومن جهت سفارش به آیدی
@sajjadtnkgod
مراجعه کنید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # پوشاک کده 1397-05-02 17:54
ارزانکده پوشاک زنانه

تخفیف های ویژه

قیمت های استثنایی

لذت خرید انلاین را با ما تجربه کنید

@aryakhomein_omde
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # تنن 1397-05-04 00:49
لتنننم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+1 # soheil 1397-05-04 16:09
✳️کسب درآمد روزانه 500 تا 1/5 میلیون تومان کاملاً تضمینی و تست شده در ایران

◀️بدون کارهای کلیکی،تبلیغی،باینری، سرمایه‌ای و بازاریابی،رویای شما درلینک زیر با آموزش ویدیویی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+1 # ارمان عزیزپور 1397-05-04 20:50
کسب درآمد ایده آل برای همه افراد حتی خانم های خانه دار
کسب درآمد از گوشی و فضای مجازی..پرداخت آنی پورسانت.دارای مجوز وکاملا قانونی.
شانس خودتو امتحان کن
برای اطلاعات بیشتر به کانال تلگرام ما بپویندید
@cantel_servis
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+1 # حسام 1397-05-06 10:49
به کانالم سری بزنید وجوین بدید لطفا

@bankjuk
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-2 # Mhmd 1397-05-07 05:10
کانال کسب درآمد با اپلیکیشن
خیلی راحت و سریع و واقعی
کانال رو ببینید واقعا عالیه
daramadd1
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+1 # سیده فاطمه رحیمی 1397-05-07 07:38
سلام ،کانالم درمورد آموزش زبان و ترجمه س ،لطفا جوین بدید.ممنون از لطفتون


T.me/@tarjome_online1
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+1 # نینجا 1397-05-07 13:28
باسلام باعضو شدنتون دراین کانال سرگرمی و جوک خنده و چیزای مختلف جالب ماروخوشحال میکنید.باتشکر.chiz_miz24@
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+1 # النا 1397-05-07 15:26
سلام دوستان
کانال تلگرامی لباس وآرایشی بهداشتیولوازم خونه وآشپزخونه و..باقیمتای خیلی مناسب دارم خوشحال میشم عضو کانال بشین
لینک کانالم
@arzzansarraa
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # آرمین 1397-05-08 21:06
سلام دوستان من کانال طراحی گرافیک دارم و واستون طرح رو با ارزان ترین قیمت درست میکنم و حتی طرح های رایگان هم داریم
خوش حال میشم جوین بدید
Mester_Graphic@
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # نرگس حق جو 1397-05-09 20:58
جدیدترین مدل ها با بهترین کیفیت ومناسب ترین قیمت را از ما بخواهید
خانومای مشهدی دیدنش ضرر نداره شاید پسندتون شد
پس یه سری به کانال لباس مجلسی بزنید
ادرس کانال:kia_mashhadd
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # Sm65 1397-05-10 07:10
کانالی پر از ایده های خوب کسب درآمد از طریق اینترنت و بدون هیچ سرمایه ای . جوین شین پشیمون نمیشی
Ptc_2@
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # Fa 1397-05-10 12:34
آزمون قلم چی در کاناله ما اگ از ترازت خسته شدی بیا @ghalamchi_keliddd
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # Sari 1397-05-10 20:02
سلام من كانال رمان دارم رمانهای جالبی با موضوعات مختلف میزارم خوشحال میشم بازدید کنید :lol: :lol:
@mywords333
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # احسان 1397-05-10 21:52
کسب درامد با اپلیکیشن رسنو بسیار ساده و بدون هزینه
ابتدا اپلیکیشن رسنو رو نصب میکنید سپس کد معرف 617298 رو وارد میکنید تا وارد اپلیکیشن شوید
سپس به قسمت صفحه من رفته و با زدن شماذتون ثبت نام کنید تا حسابتون فعال بشه
بعد از فعال شدن حسابتون شروع میکنید به کسب در امداز طریق دیدن ویدیو ها و پستر های تبلیغاتی از قسمت خانه
همچنین با کد کاربریه خود میتونید دوستاتونو دعوت کنید و با کسب امتیاز دوستاتون هم شما هم دوستان به در امد نامحدود برسیدبرای توضیحات کامل و دریافت اخرین اخبار رسنو به کانال تلگرام ما یسری بزنید هیچ هزینه و ضرری نداره
daramadbaresno@
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # Papillon 1397-05-10 23:20
بهترین تجربه خرید انلاین
با مزون آنلاین پاپیون

بهترین قیمتها

بهترین لباسها
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-2 # عباس 1397-05-11 08:28
سلام دوستداران نقاشی و طراحی سیاه قلم بفرمایید.....@art_chehrahhhhhh
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+1 # Soniya 1397-05-12 10:23
سلام دوستان عزیز کانال من در رابطه با پیشگیری تمام بیماریها ازجمله سرطان.تومور.دیابت . چاقی و اضافه وزن.وخیلی از بیماریهای که الان توایران بیداد می‌کنه هستش میخوان بدن سالمی داشته باشین واندامی خوشگلی و پوست وموی عالی به کانال من پادشاه گیاهان دارویی حتماً یکسری بزنید مطمئن باشیدپشیمان نخواهید شد لینک کانال تلگرام ما
@losidom
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-1 # فرهاد 1397-05-12 13:59
با تشکر از راهنمایی شما.
کلینیک و پت شاپ آرا
گرگان بلوار مفتح روبروی دانشگاه پردیس لاین کندرو جنب پل عابر پیاده
جهت عضویت در کانال ما به آدرس زیر مراجعه کنید.
@cilinicara
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+1 # Me 1397-05-12 15:54
سلام شبتون به خیر دوستان
کانال تلگرامی #تکست_عاشقانه و پروفایل باز کردم
خوشحال میشم به کانال تلگرامی delgraamm@ سر بزنید و حرفهای دلتون و به دوستاتون و عشقتون از طریق کانال انتقال بدید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+4 # پیمان 1397-05-13 18:53
ایا دوست دارید وضع مالیتون خیلی خوب باشه و یه خونه رویایی داشته باشید!
ایا دوست دارید یه زندگی مدرن و پیشرفته داشته باشید.

به لینک کانال ماهم سر بزنید تا ببینید که چطور می شه به اینجاها و موفقیت رسید.

درامد روزی ۱/۵ الی ۲ میلیون

به لینک کانال تلگرام زیر مراجعه کنید.

https://t.me/joinchat/AAAAAEjAy3d4uBPNFfMPcg
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+1 # عمران 1397-05-13 19:15
عالی بود
دوستان این کانال فروشگاهی فیروزه نیشابور هست لطفا یه سر بزنید.
قیمت ها بسیار عالی و ارزان میباشد.
https://t.me/joinchat/AAAAAEpRjUGcf_fntbk3pw
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+2 # مینو 1397-05-13 21:22
ممنون بسیار عالی ومفید بود.
لینک کانال تایپ و ترجمه و پاورپوینت

https://t.me/landarch
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+1 # ارشام 1397-05-14 18:27
سلام دوستان اگر دوست دارید پوشاک رایگان دریافت کنید یک سری به کانال ما بزنید تمامی اجناس برند
https://t.me/joinchat/AAAAAEeloz02F6f2_1oRaA
https://t.me/joinchat/AAAAAEeloz02F6f2_1oRaA
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+1 # reyhan 1397-05-16 11:09
سلام اگه میخواین حرفای دلتونو از زبون کسه دیگه ای بشنوین به کانال من یه سر بزنین.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+1 # ماهگل 1397-05-16 20:54
سلام
خانومای عزیز خوشحال میشم به کانالمون سر بزنید.کلی فانتزی و سوپرایز داریم واستون.این آیدیمو نه >
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+1 # امید 1397-05-17 02:01
با سلام خدمت دوستان گرامی من یه کانال واسه کسب درامد از اینترنت دارم کاملا واقعی و رایگان برای اعضای کانال اموزش ها هم کاملا رایگان میباشد

https://t.me/daramadmelionimotabar
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+1 # لیلا 1397-05-17 05:20
سلام .
کانال تلگرام استخدامی و گزینش وزارت بهداشت
@gozineshiha
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+1 # Lovely 1397-05-17 11:32
هرهفته جدیدترین اهنگها و موزیک ویدیوهای ایرانی و خارجی بدوبیا ببین چخبره :-)


https://t.me/joinchat/AAAAAEgsRWB4gR0vPPHstg
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+1 # amirking 1397-05-19 04:07
کانال کسب درامد و شارژ رایگان کاملا واقعی@shajeraygan2018
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+1 # Ashkan 1397-05-19 20:14
کانال دانلود آهنگ خارجی
@Dj_ashkan81
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+1 # نازی 1397-05-19 21:04
ب کانالم بیاین کار در منزله با نصب یه نرم افزار و در آمد میلیونی
@resnoooodaramad
@resnoooodaramad
این لینک کانالمه بیاید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+1 # علیرضا 1397-05-20 09:22
ممنون از مطالبتون
لطفا به کانال من هم سر بزنید
@depressedFF
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+1 # _hosseinam 1397-05-20 17:01
چنل تلگرام من
خوشحال میشم یه سر بزنید :)

https://t.me/coffe_hichism
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # امیر 1397-05-21 12:05
سلام یک کانال برای کسای که فوتبالی هستند
@shleg1
عضؤ شوید لطفا
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # k1 1397-05-22 08:21
سلام
یه کانال باحال و جذاب و کمدی برای شکار لحظه ها درست شده و مطالبش هم سراسر خنده با عکسهای با کیفیته ، لینک زیرو باز کنید حال میده:
https://t.me/capturing_moments
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # ابوالفضل عباسی 1397-05-22 11:14
کانال تلگرام،فروش اکانت ترکیبی ps4
t.me/psn_game_account
در کانال ما اکانت های کرک شده بدون کوچکترین تغییری و با ایمیل اصلی به فروش میرسد.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # محمدرضا 1397-05-23 08:02
آموزش رایگان در زمینه پرورش مرغ بومی
عرضه محصولات ارگانیک
مطالب جدید و جذاب درمورد مرغ و خروس
همه در کانال تلگرامی ما
https://t.me/morghack
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # عاطفه 1397-05-23 11:10
كانال كاريابي و نيازمندي ها، وارد شو و نيازتو برطرف كن
نياز مسكن، شغل ، خريد و... https://t.me/ffhjyyhghhjjjjjjjddddgg
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # Setare 1397-05-24 08:08
بیاین کانال. Ketabnick@
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # پیمان 1397-05-24 15:31
کسب درامد با اپلیکیشن رسنو

لینک کانال زیر

https://t.me/joinchat/AAAAAD7wzEhZqy2SQGszHg
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # پیمان 1397-05-24 15:32
درامد سازترین کانال تلگرام زیر

https://t.me/joinchat/AAAAAEjAy3d4uBPNFfMPcg
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # بهنام 1397-05-25 14:47
کانال سرگرمی و پر از مطالب خواندنی و جالب
https://t.me/isva97
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # محسن سروي 1397-05-25 19:24
بهترين شغل در استارتآپ جديدي كه زير مجموعه مخابرات هم هست
T.me/iNotiacadamy
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # parvinsa 1397-05-25 21:30
سلام دوستان من کانال پوشاک زنانه مجلسی با قیمت و کیفیت خوب دارم دیدن از کانال من خالی از لطف نیست لینک کانال t.me/kodakvabano21
حتما سر بزنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # Z 1397-05-27 06:22
ممنون از مطالب خودتون
ادرس کانال رمان عاشقانه در تلگرام
t.me/Roman_asheghane_z
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # سحر 1397-05-27 22:33
کار پر درامد در منزل ادرس کانالiran_resno1@
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # رنگین کمان 1397-05-28 08:01
@Rainbowgalaxy
با اختلاف بهترین کانال تلگرام
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # النا 1397-05-29 07:49
جنجالی ترین ،ارزانترین وباکیفیت ترین فروشگاه آنلاین
عرضه انواع پوشاک زنانه وبچگانه،لوازم خانه وآشپزخانه،آرایشی وبهداشتیو...
با مناسبترین قیمت وکیفیت برای شما عزیزان
دیدنش ضرر نداره
لینک کانال:https://telegram.Me/arzzansarraa
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+1 # فاطمه 1397-05-29 13:46
کانال سفال های تزیینی و انواع هفت سین های آماده؛
خوشحال میشم ب کانال منم سر بزنین :-)
کانال تلگرام(هاتگرام) : sofal1365@
آدرس اینستا گرام: sofal.ir1365
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # Alighzz 1397-05-30 01:18
اینارو ولش گلبازاش جوین شن بترکونیم @golbazzero
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # فرزانه 1397-05-30 06:00
کانال تلگرامی فروشگاه فایل حتما به من سر بزنین
هر فایلی که بخواین هست مقاله پاور پوینت کتاب جزوه نمونه سوال فقط کافیه سفارش بدین
دوستتون دارممممممممممم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # کیوان 1397-05-30 10:13
خوشحال می شم به کانال من سری بزنید برا اونایی که عاشق گیم و اخبار گیم هستند .
@zoomg_kgh
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-1 # من 1397-05-30 14:16
یک کانال زیبا :
https://t.me/f_anose
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-1 # Asal 1397-05-31 10:13
سلام ممنون میشم به چنل منم یه سری بزنین یه رمان خاص که تقریبا همه ژانر هارو داره. خوشحال میشم بیاین. ممنون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-1 # ریحان 1397-05-31 10:40
سلام اگه میخواین حرفای دل خودتونو از زبون کس دیگه ای بشنوین حتما به کانال من یه سری بزنید پشیمون نمیشین
آدرس کانال تلگرام من
@ganginehayeman
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # میرعلی موسوی نژاد 1397-06-01 12:40
سلام . کانال محصولات پستی ، هر چی خواستین توش هست . سر بزنید .

@Home_Niusha
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-1 # ehsan 1397-06-02 06:23
سلام.اگه میخواهید از طریق اینترنت کسب درامد کنید یه سری به کانال ما در تلگرام بزنید.فقط ۵ دقیقه مطالب ما را بخونید.
coinpot7@
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-1 # مهسا محمدی 1397-06-02 10:15
سلام یه کانال تکست موزیک دارم اگه دوس داشتین سر بزنین
آیدی تلگراام : @textmusic081
پیج اینستا : @text.music081
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-1 # محمدرضا 1397-06-02 20:35
با عرض سلام خدمت همه دوستان
✅آموزش کامل مراحل پرورش مرغ بومی
✅عرضه جوجه مرغ های بومی گلپایگان در سنین 1 ماهه و 2 ماهه و 3 ماهه
✅عرضه تخم مرغ خوراکی و نطفه دار
همراه ما باشید در کانال
Http://t.me/morghack
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-1 # Miss 1397-06-03 13:00
جمله های ناب و ادبی ، عاشقانه های کوتاه از حافظ ، مولانا و سعدی با ترجمه انگلیسی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-1 # محمد خسروی 1397-06-04 04:56
سلام دوستان اگر دنبال کانالی برای دکوراسیون خونتون و یا اگشزخونتون هستید حتما از کانال ما دیدن کنید با تشکر
@decor_khosravi
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-1 # خدمات کامپیوتری آنلا 1397-06-04 19:29
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-1 # korea 1397-06-06 01:11
T.me/@fereshtehay_sorati
تشریف بیارین ازتون خیلی خوب پذیرایی میشه :lol: ;-)

بیا پشیمون نمیشی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-1 # zerokara 1397-06-06 09:00
مروز ارزهای دیجیتال در سراسر جهان مطرح شده است و خیلی از کاربران در استخراج انها نقش دارند و کسب درآمد و ثروت می کنند ، ولی دیگر اکنون با افزایش بازیگران دریای ارزهای دیجیتال ، برخی از ارزها به سختی استخراج خود افزوده اند که فقط سخت افزارهای مخصوص استخراج می توانند نقش در ماین کردن آنها داشته باشند.
اول از همه اصلا از لپ تاپ خودتان برای این کار استفاده نکنید زیرا سیستم خنک کننده برای این گونه کارها طراحی نشده است و ....
به اطلاعات بیشتر به کانال ما سر بزنید:

t.me/ IR_InfocryptocurrencyMining

@ir_cctomine
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # ندا 1397-06-06 14:43
http://T.me/miss_royal_beauty
فروش لوازم آرایشی بهداشتی و لباس های لوکس اورجینال
خرید مستقیم از ترکیه
هزینه باربری هر ۱۰۰ گرم ۴۵۰۰ تومان برای لباس و هر ۱۰۰ گرم ۶۰۰۰ برای آرایشی
فروش بصورت تک و عمده

ارسال به تمام نقاط ایران
ارتباط با ادمین
@missnedafard
@miss_royal_beauty اینستاگرام
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # Arya 1397-06-06 15:09
t.me/nojumfarsi
آخرین اخبار و اطلاعات نجومی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # mina 1397-06-07 20:29
ماگستان، بزرگترین گالری فروش ماگ و اکسسوری های نوشیدنی و کادویی در ایران با ارسال به همه نقاط و فروش حضوری فروش عمده به مغازه داران و فروشگاه ها و ارسال به تمام نقاط ایران
فروش تک و خرده با کادویی رایگان و ارسال به تمام ایران کانال یا اینستاگرام ماگستان:⤵⤵⤵
آیدی کانال◀mugestanfantezi@
اینستاگرام◀mugestan_adminn
خانما و دخترخانما حتما از کانال فانتزیمون دیدن کنین
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # پریا 1397-06-08 00:57
سلام
کانال مشاوره و فروش محصولات آرایشی بهداشتی اوریفلیم رو دارم ، ممنون میشم عضو کانال شین و از محصولات عالی ما خرید کنید
آدرس کانال:

https://t.me/joinchat/AAAAAEqYGzlC2te8IXHg9g
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # محمد احمدی نیا 1397-06-09 22:34
@clashofsupercelhdtug بچه ها این کانال منه کلش اف کلنس
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # مدیم 1397-06-10 08:27
کانالی پر از بافتنی های شیک و جذاب!!!منتظرتون هستیم
https://t.me/joinchat/AAAAAFCTJtLBN6DTofkjhA
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # مهتاب https://t.me/a 1397-06-10 09:50
https://t.me/asha85محصولات متنوع آرايشى و بهداشتي فابرليك
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # عرفان 1397-06-10 10:54
:lol: :lol: :lol: :lol: کانال جدید من کانال گیز توپ جوین بدین

@giztooptel
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # نیلو 1397-06-10 17:17
سلام . مطالب کانال تلگرام من شامل کتب ، اشعار ، گزین گویه ها و ناگفته های احمد شاملو هست .. از حضورتون خوشحال خواهم شد .
@shaamlou
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # معلم 1397-06-11 08:40
کانال أموزشی معلمان نمونه
@specialteacherr
کانالی بسیار جذاب
همه ی آنچه معلمان به دنبالش اند
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # _\Elnz/_ 1397-06-11 11:58
@text_ghmgiin
حتما بیاین :-)
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # صهبا 1397-06-13 05:02
سلام. نوستالژی یعنی خاطره انگیز از نوع خوب :-)
بهترین موزیکهای نوستالژی را در کانال من ببینید
https://t.me/best_nostalgia
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # زهره رضایی رشید اباد 1397-06-13 14:39
ارسال به سراسر ایران
72 ساعت گارانتی تست کالا
هزینه ارسال 6 هزار تومان
پرداخت وجه درب منزل
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # عربی پایه کنکور 1397-06-14 10:24
تدریس عربی پایه کنکور
رفع اشکال مشاوره رایگان
htajikarabi @
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # abolfazl 1397-06-14 11:15
کسب درامد با تلگرام
ما مطالب دروغین رو قرار نمیدیم هر مطلبی که قرار داده میشه با اثبات هست
https://t.me/joinchat/AAAAAFMqchLJoHVlOfOD5g
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # مهدی مهدی 1397-06-14 14:16
@harfedeleMahdi

کانال دلنوشته

بیاین دوستان
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # محمدح 1397-06-14 18:20
پخش عمده کفش و کتونی
مردانه و زنانه
تنوع در مدل و قیمت
ارسال از تهران به سراسر کشور
zonabo@
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # املاك البرز ساوجبلاغ 1397-06-15 17:21
سايت مسكن البرز بهترين مشاور درامر خريد و فروش باغ و باغچه و زمين هاي ويلايي و ويلا در منطقه كوهستاني و خوش اب و هواي استان البرز شهرستان ساوجبلاغ شهرك ييلاقي خور شماره تماس٠٩١٢٢٦٨٥١٣٩
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # aliali 1397-06-16 07:02
به رایگان در اینجا کانالتان یا کسب و کارتان را تبلیغ کنید
https://telegram.me/freeadvertisement
---------------------------------------------------------------
در مسابقات داستان کوتاه نویسی و تک عکس شرکت کنید و برنده جایزه نقدی شوید
https://telegram.me/artmatches
در مسابقات ساخت فیلم کوتاه شرکت کنید و با پرداخت حق الورود برنده 5 برابر جایزه نقدی شوید
https://telegram.me/IRAFIFilmproducers
زیباترین عکسهای ایرانی با کیفیت رارایگان ببینید و دانلود کنید و برای چاپ بخرید
https://telegram.me/momtazaks
زیباترین عکسهای خارجی با کیفیت را رایگان ببینید و برای چاپ بخرید
https://telegram.me/foreignpics
اگر صدای زیبایی دارید بخوانید ضبط کنید و ارسال کنید و 5 برابر حق الورود برنده شوید
https://telegram.me/angelssongs
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # Msb 1397-06-16 13:48
سلام کانال شارژرایگان همراه اول
کانال:شارژقلک رایگان
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # King ♔ pars 1397-06-16 21:34
درود. کانال آریایی با تمدن تلاش میکند تا تاریخ ایران عزیزمان را به اطلاع و اگاهی همگان برساند. حتماً به ما سر بزنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # سحر 1397-06-17 08:35
به نقل از نفس:
konkor_shimi@

@atayol_online_shopping
کانال خرید مستقیم از برندهای ترک و اروپا حتنا جوین شین.با کمترین قیمت صاحب بهترین جنس باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # hamid 1397-06-17 13:13
سلام.به روز ترین و جدیدترین آهنگ ها در کانال موزیک باکس

MusicBoxonline@
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # محمدجواد پهلوان 1397-06-17 15:16
:roll:
کتاب های کنکوری و دانشگاهی
فرشگاه کتاب تلگرامی
@bookTshop
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # نورا 1397-06-18 14:55
كانالي با روسريها و سربند و توربان هاي شيك و خيلي خيلي ارزون ، عالي عالي ، باورنكردنيييييي

https://t.me/Behdokht_Gallery
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # افسانه 1397-06-18 20:20
برای موفقیت در کنکور و رسیدن به رشته دلخواه زیر نظر بهترین مشاور و روانشناس و اولین مبتکر بیگ دیتا در کشور به کانال تلگرامی ما مراجعه و گام بزرگی در موفقیتتون بردارین.
@konkurekayzen
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # Maryam 1397-06-19 12:03
سلام دوستان لطفا کانالم عضو شین پشیمون نمیشین
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # سمیه 1397-06-19 13:42
به کانال ما تشریف بیارین مطالب مفید و دلنوشته می زاریم
@BaraneRoyaa
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # Fatiw 1397-06-19 14:01
کانال آشپزی ماه بانو
@mahbanio_c
https://t.me/joinchat/AAAAAEdJ33-DXICwT_H4Rg
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # مونا 1397-06-21 22:45
@asheghane6872

کانال عاشقونه

❤عاشــــقانـہ هاےما❤
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # مهسا 1397-06-22 19:52
دوستان گلم به کانالم بیاین و از محصولاتم دیدن کنید تقریبا همه چیز داریم با خریدتون از تخفیفات ویژه برخوردار بشید و لذت استفاده از محصولات رو ببرید .با تشکر مهسا
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # m 1397-06-24 06:14
https://t.me/lovestory5555
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # نسترن 1397-06-24 16:54
روش افزایش عضو کانال تلگرامی خودتان. یکبار برای همیشه یاد بگیرید..
http://library.4kia.ir/info/455603/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%84-%D9%85%D9%85%D8%A8%D8%B1%D8%B2%D9%86%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D9%84-%D8%AA%D9%84%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%85%DB%8C-%D8%AE%D9%88%D8%AF%D8%AA%D8%A7%D9%86/
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # عذرا 1397-06-27 13:20
https://t.me/TASVIRENTEQAM
https://t.me/TASVIRENTEQAM
https://t.me/TASVIRENTEQAM
https://t.me/TASVIRENTEQAM
https://t.me/TASVIRENTEQAM
https://t.me/TASVIRENTEQAM
https://t.me/TASVIRENTEQAM
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-2 # احمد 1397-06-28 04:09
مطالب این کانال عالی است حتما عضو شوید
آدرس کانال ما در سفیران هدایت
safiran_hedaiat@
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # معراج محمدی 1397-06-28 19:50
Tatt0o
انواع تاتو حرفه و اموزش مجازی و حضوری در مشهد
جهت ارتباط با ادمین
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # میلاد 1397-06-29 05:21
لطفا به کانال شارژ رایگان بپیوندید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # Poria 1397-06-29 07:34
@dollar_day
کانال جدید مثقال . قیمت لحظه به لحظه دلار .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # Afshin 1397-06-29 11:57
دوستان عزیز در کانال من هدف از اینه که هوزان ارشد راربه بالا بردن وشناس تمام خواننده ها هس در عملم به من کمک کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # دانش بنیان 1397-06-29 20:53
برای آشنایی برای محصولات دانش بنیان
https://t.me/TPR_innovative
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # ایمان 1397-06-30 14:22
کانال کسب درآمد از اینترنت با تولید بیت کوین
telegram.me/btc2invest
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # بیت کوین 1397-06-30 16:20
دوستانی که علاقه مند هستن درباره ارزرمزنگاری شده به عنوان مثال بیت کوین که به سرعت ارزش آن در حال افزایش هست میتونن به کانال زیر مراجعه کنن.
https://t.me/Bitcoin911BTC
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # بهزاد 1397-07-02 10:43
تولید وپخش عمده پوشاک‌ زنانه و بچه گانه
لینک کانال تلگرام aysanomde@
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # Melisa 1397-07-02 18:47
کسب درامد فوق العاده اپليکيشن 7030
https://t.me/haftadsee7030
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # migmig 1397-07-03 09:07
https://t.me/bitcoin2btc
آموزش استخراج ارز دیجیتال بیت کوین
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # فاطمه 1397-07-03 15:51
سلام یه کانال داریم پراز لباس با قیمت های باورنکردنی
لینک کانال t.me/takhfifeghermez0
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # پدرام 1397-07-03 21:23
عالی بود
@farghinadare2اینم ادرس کانالم خوشحال میشم همراهی کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+2 # miitraa 1397-07-04 06:54
عالی بود
لطفا ب چنل من هم سر بزنید :

♡ لاو بازی ♡
t.me/Lv_bazi
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # 6pack6 1397-07-05 07:11
https://t.me/sixpacksix/3

کانالی مفید برای علاقه مندان ورزش بدنسازی و فیتنس
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # arezoo 1397-07-05 09:15
:roll:ایده خلاقیت دخترونه ترفند آرایشی و آشپزی t.me/idedokhtaroone
@idedokhtaroone
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # f 1397-07-05 11:27
https://t.me/lovestory5555
https://t.me/lovestory5555
https://t.me/lovestory5555
https://t.me/lovestory5555
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # Jerjis 1397-07-05 12:30
مطالب بسیار عالی بود
خوش حال میشم به کانال @jafangiiyat سر بزنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # mehdi 1397-07-06 03:52
کسب درامد میلیونی فقط با یک کامپیوتر یا لپ تاب
فقط با روشن کردن چند ساعت کامپیوتر در روز همین
درسته به همین سادگی درامد به دلار داشته باشید

https://t.me/joinchat/AAAAAEm89Rsz5w8C0UpOxw
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # محمدmbj 1397-07-06 06:08
@narmafzarkar_ir
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # Crazy 1397-07-06 09:20
پاتوق دیوونه ها
https://t.me/TheOlds
دیوونه نیستی نیا
https://t.me/TheOlds
https://t.me/TheOlds
@TheOlds
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # امیدی 1397-07-09 12:13
اگر دنبال انژی و اندیشه مثبت هستید به جمع کانال ما بپیوندید . منتظر حضور گرمتان هستیم.
https://t.me/Niaze_emroz
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # ll 1397-07-10 08:40
✅ با سلام خدمت تمام دوستان عزیز
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # Baymax.1060 1397-07-10 18:59
کانال انگشتر های خاص و نایاب
t.me/solseal
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # ehsan 1397-07-11 02:31
سلام‌دوستان
املاک توانا (شهرک‌ غرب مشهد )
خرید فروش رهن اجاره
مشارکت در ساخت
پیمانکاری ساختمان
تفکیک اراضی و نقشه برداری
لطفاً به کانال ما هم سر بزنید
https://t.me/amlaktavanaee
با تشکر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # hosswin naghash 1397-07-11 11:08
کالای یهداشتی و ساختمانی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # هادی 1397-07-11 11:45
☀️ معرفی طرح ها و روش های رایگان اینترنت
☀️ انواع اموزش های اینترنت
☀️ کد های هدیه و اختصاصی اشتراک فیلیمو رو به صورت رایگان
☀️معرفی نرم افزار های پولی که 100 در 100 تخفیف خوردن
☀️ اخبارهای مهم و روزانه مربوط به اینترنت

https://t.me/freenetok
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # Sodabeh 1397-07-11 16:01
کانال تلگرامیه خیاطی بانوان
سفارش دوخت تکی و عمده.همکاری با تولیدی ها
دوخت انواع لباس های مجلسی ساده و کارکرده.اسپورت.لباسهای شب.مانتو های طرح های اینترنتی ب سلیقه ی شما.دوخت لباسهای بچگانه مجلسی و اسپورت .دوخت انواع کاورهای لوازم آشپزخانه.با بیش از ۳۰سال سابقه ی کار.
تازه تصمیم گرفتم کانال بزنم و کارمو گسترش بدم لطفا ب دوستان خود کانال منو معرفی کنید ممنونم.کرج
https://t.me/joinchat/AAAAAFDBW9T0WhQEi3fwNw
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+1 # مهنا 1397-07-11 21:23
سلام دوستام من کانال تبلیغاتی دارم میتونین محصولات
خود از جمله:پوشاک' لوازم ارایشی. خودرو. تبلیغ کانال گروه
و....در این کانال تبلیغ کنید لطفا سر بزنید

لینک:
https://t.me/joinchat/AAAAAFFq_SOUAjZm1LWrtw
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # میلاد 1397-07-13 05:54
sher_poemبیاید خوبه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # ترمه 1397-07-13 12:08
با سلام و تشکر برای ارایه مطالب مفید
دوستانی که دنبال کانال تلگرام برای کسب درآمد هستند به به این آدرس مراجعه کنند ، فوق العاده است و با مطالعه آموزش اون و استفاده شگفت زده خواهید شد.
iranminingbtc@
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # Goli 1397-07-13 14:26
دوستان من یک کانال دارم که داخل اون به شما یاد میدم چ طور بدون سرمایه و فقط با روزانه ۳۰دقیقه وقتگذاشتن پول دربیارید.
حتما سربزنید به کانال و این روش کسب درآمد رو از دست ندید
کانال من:https://t.me/poolbamobail
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # علی آقا 1397-07-13 15:02
سلم لطفا به کانال عطر دوستی بپیوندید ;-)

آیدیه کانال عطر دوستی:atrdoosti@
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # منتظر 1397-07-13 17:38
ashaar_Mahdavia@
ناب ترین اشعار مهدویت
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # stm 1397-07-13 18:03
~STM•ATX Official
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # افشین فرزادی 1397-07-13 19:17
https://t.me/BTC_Faucet_robot?start=184876337
سلام بچه ها اين ربات تلگرامي، هر 30 ثانيه ساتوشي ميده مقدارش مشخص نيس
يه بار مثلا 100 تا ميده يه بار 1000 تا
فقط کافيه روي گزينه
Faucte
پايين صفحه ربات کليک کنيد تا بهتون ساتوشي بده
با آرزوي موفقيت شما ..
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # f 1397-07-14 08:20
https://t.me/lovestory5555
https://t.me/english_with_soroush2018
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # Sepideh 1397-07-14 09:31
سلام دوستان
دوستان کامپیوتر خودتون رو روزی ۵ ساعت روشن کنید و دلار
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # zahrab 1397-07-14 22:46
لباس زیرزنانه ومردانه باقیمت مناسب به کانال ما سربزنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # مهراب 1397-07-15 08:51
https://t.me/joinchat/AAAAAEq3bCvySTxRQYRmLg
کانال کرک و هک
اکانت های رایگان سایت های مختلف
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # الی 1397-07-15 14:09
سلام کانال جوین بده خیلی عالیه..
کاکائویی میشی
@kakaooe :lol:
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # ج ع 1397-07-16 06:46
سلام
کانالی از تک بیت های شاهکار و ماندگار
https://t.me/joinchat/AAAAAFlplfZQDllobDrUNA

یا نغز و مغز:NAGHZMAGHZ
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # سعید 1397-07-16 08:56
سلام لینک کانال پتروتجهیزمرکز
تامین کننده انواع شیرالات و لوله و اتصالات
https://t.me/petrotajhizat
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # lmirw 1397-07-16 20:39
مطالبتون مفیدبودن:)
#ساعت از25:00شَب که میگذره،
آدماتویه دنیایه دیگه ای میرن،
فکراشون ناخداگاه پروازمیکنه..
اینجاهمون دنیاست..:)
به کانال مابیاین وتجربه ی جدیدی آغازکنین^_^
#فوق العادس
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # میلادل 1397-07-17 10:28
آدرس کانال شارژ رایگان
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # محمد73 1397-07-17 15:34
سلام دوستان.
مایه کانال تلگرام ساختیم به اسم دیوونه خونه،که پراز جوک و عکس و فیلم های خنده دار هست.
دوستانی که مایل هستن بیان تو کانال دیوونه خونه لینک زیر رو تو تلگرام بزنن و وارد کانال خودتون بشید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # abbas moghimnezhad 1397-07-18 06:01
محصولات آرایشی و بهداشتی مادوا
عرضه کننده انواع ماسک و کرم و ژل های مبتنی بر آلل ژن گروه های خونی مختلف
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # سهیل!! 1397-07-18 06:29
سلام
نمي دانم تا الان اسم استخراج بيت کوين شنيده ايد يا نه
ولي اگر نشنيده ايد بايد بگم مي توانيد فقط با روشن گذاشتن کامپيوترتون پول به دسن بياريد
ولي لازمه بدست اوردن پول کافي پيدا کردن زيرمجموعه و شبکه است که حتما به پول خوبي مي رسيد
خوبي بيت کويت اين است که نياز به استفاده حتي 1 تمان هم نيست
اگر به بيت کوين و اين روش علاقه داريد يا مي خوايد بيشتر بدونيد مي توانم کمک کنم
چون در اين روش نيازي به پول نيست و در خانه فقط با روشن بودن کامپيوتر و استفاده 50% از cpu مي توانيد به پول برسيد
مي توانيد حتي براي 1 هفته امتحان کنيد و ببينيد چيزي از دست نميديد
اگر علاقه مند هستيد مي توانم درباره بيت کوين و اين روش بيشتر توضيح بدهم
ایدی: @SoheilSh647
با تشکر از وقتتان
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # آگهی پردازان 1397-07-18 15:08
@agahipardazan
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # saeed 1397-07-18 21:51
باسلام
همراهان و دوستان عزیز...
ورود شما را به دنیای معجزه سلامتی خوش آمد میگویم...
هدف ما ازگردآوری این کانال کمک به سلامتی شما عزیزان و معرفی یک محصول منحصربه فرد که دردنیا فقط ۳شرکت هستند که تولید می کنند و ایران جزو سه تولیدکننده این محصول می باشد..

محصول:۵ نوع کافه با قارچ گونودرما

کافه لاته
کافه موکا
کافه سوپریم
هات چاکلت "شکلات داغ"
کافی میکس
که حاوی پودر قارچ گانودرما میباشد...

اطلاعات بیشتر محصول درکانال در اختیار شما گذاشته شده است... shopera@
برای مشاوره رایگان وثبت سفارش با آیدی زیر ارتباط برقرار کنید...fallen139@
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # Amirali 1397-07-19 14:55
سلام کانالم خیلی خوبه چیز های جذابی توش گذاشتم عضو کانالم بشید روی منو زمین نندازید...ایدی:@amirfasm
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # روسری آبی 1397-07-19 22:30
سلام.ممنون از مطالب مفبدتون
دوستان به کانال فروش عمده شال و روسری ما هم سر برنید
@rusariaby20
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # ستاره 1397-07-19 22:34
سفارش انواع طراحی کاریکاتور کارتونی . تبدیل عکس شما به کاریکاتور کارتونی . طراحی چهره حرفه ای. کارهای گرافیکی . انیمیشن سازی . فتو مونتاژ را از ما بخواهید ...
لینک کانال https://t.me/joinchat/AAAAAEkuHgkQHpRakKkBhA

✅آیدی مدیر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # Roz 1397-07-20 22:56
اگه به طبیعت و زیبایی هاش علاقه دارین به کانال تلگرام طبیعت رنگارنگ بیاید: @ColorfulNature
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # پدرام رضایی 1397-07-21 09:40
دوستان به کانال تلگرام زیر مراجعه کنید وگرنه عمرتون بر فناست.
کسب درامدی کاملا واقعی و تست شده روزی ۱۵۰ الی ۲۰۰ دلار
حتما امتحان کنید خیلی سود می کنید.از ما گفتن بود.
لینک کانال تلگرام:

https://t.me/joinchat/AAAAAEbFgzIKa3mSX1-KEA
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # پدرام رضایی 1397-07-21 09:45
انواع پکیج های حرفه ای برای میلیونر شدن
پکیج های کاملا واقعی و تست شده در کانال

لینک کانال داده شده در زیر

https://t.me/joinchat/AAAAAEjAy3d4uBPNFfMPcg
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # Castle 1397-07-21 14:44
سلام دوستان
اگه علاقه به کسب درآمد رایگان از اینترنت دارید
به کانال تلگرام کسب درآمد رایگان بیایید
t.me/Bitcoin_IRFree
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # فرزانه 1397-07-21 16:21
سلام دوستان برای جذب انرژی مثبت و نکات آموزشی از قبیل تربیت کودک ، اصول همسرداری،موسیقی ، اصول روانشناسی،نکات مثبت از قانون جذب از شما خوبان دعوت می کنم از کانال اسرار زندگی بهتر بازدید بفرمایید اگر مد نظر شما عزیزان بود عضو گردید
ادرس لینک
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # سوگل 1397-07-22 23:59
بزرگترین کانال تبلیغاتی در ایران ( رز آبی ) :-) :D
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # کسب درامد اینترنتی 1397-07-23 10:22
خیلی عالی بود مطالبتون تشکر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # مینا 1397-07-23 10:51
يه كانال با عكساي خيلي زيبا براي مامانا


telegram.me/namadkadehabasi
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # نسرين 1397-07-23 10:52
كانالي پر از عکسهای نمدی سفارشات نمدی پذیرفته میشود


telegram.me/namadkadehabasi
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # مهربانی 1397-07-23 11:38
لطفا به کانال ما هم سر بزنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # مهربانی 1397-07-23 11:39
به کانال ماهم سربزنید
@mehrabaniii96
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # ش 1397-07-24 15:58
https://t.me/lovestory5555
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # عباس 1397-07-25 08:41
سلام
ممنون از مطالب خیلی مفیدی که ارایه کردین . منکه خیلی استفاده کردم.
با تشکر
ضمنا دوستان از کانال ما هم میتونین بازدید کنین یه فرصت خیلی خوبه برای پولدار شدن و پشیمون نمیشین....
https://t.me/Exirbitcoin
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # علی اصغرعزیزی 1397-07-25 10:41
افزایش واقعی ممبرتلگرام 09387884325
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # هیچکاک 1397-07-25 11:39
هیچکاکیسم!
هیچکاک یکی از بزرگترین هنرمندانی بود که تاریخ به خودش دید ، برای آشنایی با ذهن نابغه او کانال هیچکاکیسم! به وجود آمده تا بتواند مرجعی برای آشنایی با این هنرمند بزرگ باشد. شما را دعوت میکنم برای ورود به کانال هیچکاکیسم!
کانال تلگرام: https://t.me/HitcHcockisM
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # ستاره 1397-07-25 12:28
سفارش انواع طراحی کاریکاتور کارتونی . تبدیل عکس شما به کاریکاتور کارتونی . طراحی چهره حرفه ای. کارهای گرافیکی . انیمیشن سازی . فتو مونتاژ را از ما بخواهید ...
لینک کانال @photo_Cartoon0

✅آیدی مدیر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # حامد 1397-07-26 09:18
به کانال منم سر بزنید.مطالب آموزنده درباره دیابت


https://t.me/ManooDiabet
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # پدرام رضایی 1397-07-26 10:16
کسب درآمد از اینترنت ماهیانه 8 میلیون تومان واقعی و تست شده
درامدی کاملا واقعی و تست شده
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # maryam 1397-07-27 00:35
Mehdi AGhaei:
لازم نیست شما کار کنید
رایانه برای شما کار خواهد کرد.
یکی از پر درآمد ترین و راحت ترین راه های کسب درآمد اینترنتی استخراج بیت کوین است
وسایل مورد نیاز
یک عدد رایانه
اشتراک اینترنت با قطعی کم
سرمایه ی اولیه
صفر
برای کسب اطلاعت بیشتر
@bcoinsemi
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # Mahtab 1397-07-28 10:30
بسیار عالی و مفید :-)
کانال دنیای نمدی. انواع دست سازه های نمدی
لینک کانال تلگرام:doniaynamady@ ;-)
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # Mohammadeyd 1397-07-28 20:32
خیلی خوب بود
خوشحال میشم کانال من رو هم دنبال کنید
اولین کانال ترسناک ایرانی
@NoTars
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # erfan 1397-07-29 06:04
دوستان ب ای افزایش اعضای کانالتون عضو رباتی معرفی میکنم شوید اینم لینک پستش که داخل کانالم گذاشتم
https://t.me/bitcoinbazsho/131
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # ali 1397-07-29 09:53
به کانال ما بپیوندید و کسب درامد کنید.
https://t.me/bitcoin_bitcoin_bitcoin20
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # عزیزی 1397-07-29 13:59
سلام
کانال روانشناسی در خصوص کودک . اردواج خانواده. لطفا جوین بشد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # گروه طراحی ارغوان 1397-07-30 12:18
طراحی امضا و لوگو
https://t.me/subjectad

https://www.instagram.com/subject.ad/
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # کاملی 1397-07-30 13:49
@badroodresaneh کانال خبری "بادرود رسانه"
شما مخاطب گرامی می توانید با عضو شدن در این کانال آخرین اخبار شهرستان نطنز و بادرود را مشاهده کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # باران 1397-07-30 14:20
t.me/Caktoooos عض شید لطفا
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # آگهی پردازان 1397-07-30 15:14
این کانال جهت ثبت آگهی های استخدام و عناوین روزنامه ها می باشد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # کسب درآمد واقعی 1397-08-01 06:29
تمامی راههای کسب درآمد با موبایل ، تلگرام ، اینترنت و فضای مجازی را با ما تجربه کنید

https://t.me/daramaadnew
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # علیرضا 1397-08-02 10:36
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # کسب درآمد با تلاش 1397-08-02 18:24
کسب درآمد تضمینی با تلاش و بدون نیاز به هزینه فقط شما نیاز به یک اینترنت و کامپیوتر یا لپ تاپ دارید. تلاش کنید یقینا به نتیجه میرسید:
https://t.me/FreeBTC_Money
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # امیر 1397-08-07 15:23
راه درآمد زایی ساده فقط با یک رایانه و اینترنت به راحتی برای اطلاعات بیشتر به کانال زیر مراجعه کنید
bitcoen98@
bitcoen98@
bitcoen98 @
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # Rahmani64 1397-08-07 19:46
نکات جااب و کاربردی اشاره شده
کانال خرید و فروش حبوبات
@hubobat
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # کسب بیتکوین رایگان 1397-08-07 21:21
@freearz_co

درامد ارز های دیجیتالی در کمترین زمان ممکن
میلیونر شوید

بدون هیچ گونه سرمایه گزاری
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # دانشپاد 1397-08-08 07:30
:roll: سلام.کانال ما پر از اپلیکیشن های مفیل.مقاله های انگلیسی برای روان شناسی و...
daneshpad4kiair@
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # ناصر یوسقی 1397-08-08 13:48
آهنگهای جدید و بروز بصورت اورجینال و کم حجم - آهنگهای قدیمی و کمیاب بصورت کم حجم - لازم بذکر است آهنگهای ارسالی به کانالمون از سایت معتبر میباشد . با عضویت در کانالمون مایه ی دلگرمی ماست .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # زهرا 1397-08-08 17:50
سلام من یک کانال نمدی دارم لطفا عضو بشید. :lol:
پراز کارهای شیک و جذاب
]t.me/DonyaiiNamadii
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # Farimah 1397-08-08 21:37
كانال آرايشي ارائه خدمات انواع شينيون و ميكاپ عروس، شينيون و ميكاپ محفلي، كوتاهي، رنگ، لايت و ...

Https://t.me/shokouh_zibai
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # متین 1397-08-09 14:46
کانال فروشگاه تخفیف با گارانتی
https://t.me/dayandiscount
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # Sahar 1397-08-10 16:25
کسب درآمد از کامپیوتر و گوشی
کانال تلگرامی بیت کوین @bitcoin_4062934
https://get.cryptobrowser.site/4062934
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # الهام 1397-08-11 00:02
سلام دوستای گلم
بزن بریم دنیای رنگا رنگ ها
کلی سبدای خوشگل
Abrang_sabad
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+1 # زهرا 1397-08-11 06:17
سلام دوستان
من از به دخت گالري روسري و سربند گرفتم ،
هم قيمتهاش عاليه هم كيفيتش
ارسال رايگان هم داره
اينم آدرسشه
https://t.me/Behdokht_Gallery
اينستاگرام هم داره : behdokht_gallery
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # ahmad 1397-08-11 09:17
کانال لوگو
میتونید لوگو سفارش بدید
لوگو بسیار خفن و زیبا برا پروفایل خودتون
حتما جوین شید
@ahmad0_0designer
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # king1400 1397-08-11 22:10
لام به کاربران عزیزم ☺️بنده تصمیم گرفتم دوره بینظیر کوین ترودو مولتی میلیاردر واستاد بزرگ موفقیت را با بیش از 70%درصد تخفیف قرار بدم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # مجتبی 1397-08-12 03:23
سلام
کسب و درآمد اینترنتی بصورت رایگان
با معرفی بیش از 7نوع ارز دیجیتالی بدون نیاز
به پرداخت پول و داشتن سرمایه آموزش از صفر تا صد
به زبان ساده همراه با آموزش ویدئویی با ما درتماس باشید

https://t.me/dobitttt
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # لیلا 1397-08-12 06:09
کانال زدم حتما عضو شین
@kafeh_khas :sad: :P
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # Mohammad ranjbar 1397-08-12 11:20
سلام

از شما دعوت میکنم یه سه به لینک زیر بزنید :
@kh_eram
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # کاظم 1397-08-12 12:19
ممبر فیک کانال یک کا 3500 تومان
بازدید پست 1000 تا 3500 تومان
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # ehsan asari 1397-08-12 17:46
http://juke.ir
ajabbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # زینلی 1397-08-13 07:59
گالری هنری
هنروزیبایی
آدرس کانال:zeinalart@
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # sama 1397-08-13 10:47
گروه پرسش و پاسخ مشاوده و روانشناسی
https://t.me/joinchat/DSk5rUvAdJbGerM8owKnVQ
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # R 1397-08-13 13:42
سلام کانال زبان عالی zabanamooz7@
تشریف بیارید از پایه کارمیشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # سورنا 1397-08-13 17:51
کانال رسمی نیازمندی های زنجان.

#فروش محصولات خود
#نیازمند کار هستی
#دنبال شاگرد میگردی
برای ثبت نیازمندی های خود به ایدی زیر مراجعه کنید:
@Sorenair1
#لینک نیازمندی های زنجان
@niyazmandihayezanjan
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # بازرگانی ناظریان 1397-08-14 19:14
بازرگانی و هایپرپلاست ناظریان(ایستگاه کاملترین جهیزیه در استان البرز) تلگرام:https://t.me/joinchat/AAAAAEDUSwwAchoXMvl-V Q
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # AR@SH 1397-08-14 19:15
فیلم های سینمایی خارجی______کلیپ های فان/ورزشی/عاشقانه
و آهنگ در کانال ما گذاشته میشه در صورت تمایل خوشحال میشیم عضو بشین...باتشکر
آدرس کانال ما
https://t.me/FILMkharji2018
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # محمد136925 1397-08-15 19:14
نورپردازی هوشمند
قابلیت کنترل تا ۱۶ میلیون رنگ
کنترل از طریق نرم افزارهای فارسی انگلیسی و....
قابلیت اسم گذاری رمز گذاری
هماهنگ با موزیک
https://t.me/lighting2017
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # فاطمه 1397-08-16 02:56
سلام خیلی خوب و آموزنده بود خدا کنه بتونم استفاده کنم‌و موفق بشم .
کانال ما بدای خرید وفروش اجناس خونگی هستش نو ودست دوم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # حامد 1397-08-16 11:28
@Tejarat_dolari_2019
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # محمد صادقی 1397-08-17 00:18
اولین کانال فروش دریم کچر در ایران
https://t.me/IRA_deramchatcher
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # Buy telegram member 1397-08-17 06:05
سلام

ممنون مطلب خیلی خوبی بود

پاسخ چهارراه آنلاین: قربان شما. خوبی از خودتونه دوست عزیز. موفق و پیروز باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # نازی 1397-08-17 15:19
سلام بسیار عااالی بود ممنونم
کانال راز سلامتی
سلامتی ، تناسب اندام، دمنوش های گیاهی خوشمزه و مفید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # Behzad yaghoobi 1397-08-17 16:53
کسب کار اینترنتی 100%تضمینی تا سقف 2 میلیون
Www.jozve2.blogsky.com
برو تو سایت ضرر نمیکنی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # amin 1397-08-17 23:17
اگه باهات قهره و pm نميده با يه جمله كوتاه دلتنگش كن
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # آرش زربند 1397-08-18 07:01
با درود و عرض ادب و سپاس بابت مطالب جامع و کامل شما منم یزدی تبارم و در زمینه خدمات سفر و گردشگری و اجاره واحدهای مبله یزد و سایر شهر های ایران فعالم و در شهر جدید هشتگرد (کرج) نیز ی کانال خبری راه اندازی کردم برای معرفی فرصت های سرمایه گذاری یا زندگی در این شهر نوساز
@shahrjadid

اینم آدرس کانالم
www.yazdmobleh.com
اینم وبلاگم
www.yazdgpg.blogfa.com
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # Amir.gh 1397-08-18 10:05
لینک کانال electroneum_miningPool@ امورش های استخراج ارز دیجیتالی electroneum به صورت رایگان
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # Pha 1397-08-19 11:18
@del_artist

جوین شو :-)
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # راحيل 1397-08-21 05:44
Tفروش به صورت آنلاين در سراسر ايران

براي كساني كه زمان كافي براي خريد حضوري را ندارند در ٢٤ساعت شبانه روز و حتي روزهاي تعطيل
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # آراس 1397-08-21 08:05
تشکر از مطلب خوبتون
لطفاً سری به کانال قاصدک بزنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # 4rahonline.ir 1397-08-21 17:52
کانال تلگرامی روز نویس:
نقد زرتشت و باستان. پاسخ به شبهات اسلام ستیزان. کتاب های نایاب. اخبار مهم روز سیاسی فرهنگی اقتصادی مذهبی اجتماعی. نقد دولت. فرمایشات رهبری و امام. اهل بیت در منابع برادران اهل سنت. اهل بیت در انجیل و تورات. مداحی و مولودی های مناسبتی. کلیپ های استاد رائفی پور استاد حسن عباسی استاد رحیم پور ازغدی و...
لینک: @Ali21_channel
@Ali21_channel
@Ali21_channel

آیدی توییتر Ali 21
@Ali21_channel
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # چارترز 1397-08-22 17:48
مطلب جالبی بود
مرجع چارتر ایران و اطلاع رسانی بلیط های روز چارتری و سیستمی داخلی و خارجی و رزرو آنلاین بلیط

chartersir@
chartersir@
chartersir@
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # saeid 1397-08-22 19:24
کنکوری ها
ی روش کامل برای زیست شناسی شامل برنامه ریزی. تست زنی . مطالعه و مرور. برای تهیه محصول میتوانید ب ایدی کانال ززر مراجعه کنید:
@biology_channel_telegram
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # Farzane 1397-08-24 07:13
موبایل وحید. واقع در کرج،با قیمت های باور نکردنی
لطفا مقایسه کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # ناشناس 1397-08-24 12:22
به یه کانال دخترونه نیاز دارین؟ بدویین تا از دست نرفته..
استایل پسرونه هم داریم
شکست عشقی و ترفند و ....
بدویییییننن

اسم کانال
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # ناشناس 1397-08-24 12:23
@Dokhtarooneh86


دخترونه پسرونه ترفند شکست عشقی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # عاطی 1397-08-25 07:31
تازه یه کانال زدم پر از کلیپهای خوب لطفا سربزنید
clip_milip20@
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # hamid 1397-08-25 15:42
نوشت افزار حمید
لوازم تحریر 2 ساله دارم اینم لینک کانال تلگرام @NVAFhamidreza
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # سرمایه ظلایی 1397-08-27 21:20
کانالی برای معرفی کار برای درآمد دلار به روش آسان
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # BryanJuicy 1397-08-27 22:17
Hello. I see that you don't update your site too often. I know that writing articles
is boring and time consuming. But did you know that there is a tool that allows you to
create new articles using existing content (from article
directories or other websites from your niche)?
And it does it very well. The new articles are unique and pass the copyscape test.
Search in google and try: miftolo's tools
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # پویا 1397-08-28 08:55
کانال آقای ایده
پر از ایده های ناب برای شروع یک کسب و کار
با آقای ایده آقای کسب و کار خود باشید.
@Aghaye_idea
:lol:
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # کلینیک تخصصی چشم 1397-08-29 14:21
اگه حواستون به بیماری های خاموش چشمی نیست یا نبوده پس حتما مارو دنبال کنید ، حواسمون به چشماتون هست!
@sedaghateyeclinic
@sedaghateyeclinic
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # بیبی استور 1397-08-29 21:44
بیبی استور فروشگاهی از بهترین برند های روز دنیا با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت برای کودکان ایرانی ارسال به سراسر ایران
babystore1397@
لطفا کانال ما را دنبال کنید ده درصد تخفیف مناسبت هفته وحدت
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # Tabi 1397-08-30 18:12
https://t.me/Fitnessclub11/19
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # متین 1397-08-30 19:24
پوشاک مردانه و زنانه
کفش شلوار عینک مانتو دارای تخفیف روزانه حراجی
ضمانت تعویض
ارسال به سراسر ایران
پشتیبانی قوی
درب منزل حساب کنید
هزینه پست پایین
دارای نماد اعتماد
با یکبار خرید مشتری دائمی کانال میشوید
فقط برای خرید کانال زیر در تلگرام خود باز کنید

https://t.me/dayandiscount
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # Ali 1397-09-01 10:12
بهترین و سریع ترین پروکسی های تلگرام و تویتر در کانال ما @proxylink1
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # roki 1397-09-02 14:40
[هنوز هم برایت مینویسم...
مانند کودکی نابینا...
که هروز برای ماهی مرده اش غذا میبرد...(:✨
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # ehsan ghorbani 1397-09-02 22:50
https://t.me/Fitnessbodybuildinghealth
كانال بدن سازى
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # alireza 1397-09-03 09:43
سلام بسیار مفید بود
لطفا به کانال ماهم سر بزنید.کانال پولساز رایگان اینترنتی
https://t.me/daramad_internet_pool1
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # سجاد 1397-09-04 11:55
فروشگاه آنلاین پوشاک وانواع ست ها،ساعت،کفش،گردنبند
وبرای دیدن محصولات بیشتر سایت مارابازدید فرمایید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # مجله پیم پَم 1397-09-04 18:27
مجله پیم پَم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # نمکدون 1397-09-04 19:17
نمکدون کانال صرفا کرکره خنده برای شما
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # فردین 1397-09-04 22:00
کانالی با محتوای آموزشی کار با سایت های معتبر و مطمئن کسب درآمد از اینترنت در این کانال معتبرترین سایت های کسب درآمد ارزهای دیجیتال معرفی میشود

@freecoinbase
@freecoinbase
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # sajad 1397-09-05 16:33
https://t.me/nyrshop بهترین و جدیدترین مدل های لباس
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # pivot 1397-09-05 17:13
سلام یک راه بسیار عالی برای درآمد فقط کافیه به مطالب کانال رو بخونید متوجه میشید آیدی کانال اینه: pivot_e@
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # mostafa 1397-09-06 11:14
با تشکر از راهکار بسیار عالیتون
گروه تبلیغاتی گیف نیک در خدمت شما و دوستان عزیز می باشد
طراحی بنر گیف برای سایت ،کانال تلگرام و پست های اینستاگرام
طراحی پروفایل برای تلگرام و اینستاگرام
http://gifnic.ir/
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # kami 1397-09-06 14:14
بسیار مطلب مفید و آموزنده ای بود ....
https://t.me/tipka_store
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # حمید77777 1397-09-06 14:40
سلامت تغذیه خود و فرزندانتان را در کانال سلامت و تغذیه بیابید


@salamaTaghziyeh
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # امیر 1397-09-06 16:50
کانال سروش

@ayamidanestid2018

@ayamidanestid2018

@ayamidanestid2018
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # حسین 1397-09-08 08:44
@nagmehsara منحصر به فرداست
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # کسب درآمد رایگان 1397-09-09 06:56
سلام

بدون نیاز ب اندکی سرمایه پولدار بشین

تبلیغات ببینید و پولشو بگیرین

مشاهده و عضویت

بدون 1 ریال سرمایه...ارزش دیدن داره

t.me/pollfree
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-1 # فروشگاه زرین شاپ 1397-09-11 10:33
سلام
لذت یک خرید هیجان انگیز در فروشگاه بزرگ زرین شاپ
با 72 ساعت گارانتی تعویض
پرداخت درب منزل
@zarriin_shop
@zarriin_shop
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # ameniya 1397-09-11 21:40
خیلی عالی بود از راهنمایی خوبتون بسیار بسیار استفاده کردیم موفق و پایدار باشید مارا درگروه املاک یاری کنیدamlakkambiiz@ از حمایت شما سپاس گزارم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+1 # moslem 1397-09-12 03:56
❇️❇️❇️❇️❇️❇️❇️❇️❇️❇️❇️❇️
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-1 # ممبر کانال 1397-09-12 12:40
سلام .ممنون از سایت خوبتون
چطوری یک مطلب تلگرام رو بدون پیوندهاش میشه به دیگران ارسال کرد؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+1 # ترانه 1397-09-12 19:29
میخوای تو مجالس و عروسی ها بدرخشی و موها و قشنگ باشه و استایل جذابی داشته باشی؟
پس بیا اینجا کلی گلسر و ریسه و شانه داره اونم با قیمتهای 2تا 15 هزار تومان
شعار ما کیفیت برتر رضایت مشتری

dokhtaruneh20@
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-1 # امید تهرانی 1397-09-13 12:56
سلام دوستان کانال همه نوع فیلم و سریال ایرانی و خارجی
در کانال تلگرام FilmGoo@ حتما دیدن کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-1 # هادی مشهدی 1397-09-13 16:06
کانال تکست حال خوب مخصوص دختر پسرای عاشق

@texthalekhub
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+1 # علیرضا 1397-09-13 17:56
سلام منم ی کانال در مورد خرید و فروش پرندگان زینتی زدم
@zibaaparvaz
خوشحال میشم تو کانالم ببینمتون.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+1 # محمد جاااااان 1397-09-13 18:43
بهترین کانال فروش
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+1 # صدف 1397-09-14 09:14
راحت ترین روش بدست آوردن بیت کویین رایگان با ربات تلگرام
عدد شانس خود را وارد کنین بیت کویین دریافت کنین.
https://t.me/DinoParkBot?start=130347345
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # زهرا 1397-09-18 07:47
یه کانال داریم پر از جوک و سرگرمی های باحال به ما سر بزنید
http://t.me/joinchat/AAAAAFDWJry56NUKMW-guw
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # 1397 mohammad 1397-09-18 12:13
https://t.me/jointechnology
کانالی برای لذت بردن از علم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # فروش ممبر 1397-09-19 05:56
بسیار عالی بود ممنون.
لطفا توضیح بدین چطور میشه دوتا تلگرام روی یک گوشی داشته باشم؟
یکی تلگرام طلایی و دومی نسخه اصلی telegram

پاسخ جهارراه آنلاین: مثل بقیۀ اپلیکیشن ها نصبش کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # reza.troye 1397-09-21 10:01
سلام مطالب خوب و عالی بود ممنونم

دوستان جهت درآمد بدونه هیچ سرمایه ای به بیتکوین ما بپیوندید

https://t.me/joinchat/AAAAAES0hBi4iKn8YKwsaA
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # m 1397-09-22 09:12
کانال رمان رحم اجاره ای

rahemroman@
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # کارشناس بیمه 1397-09-23 01:44
اگه پدرهستی برای بچه ات بیمه عمر بگیر تاتو اوج جوونیش لذت ببره
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید