ایجاد یک کانال در تلگرام کار بسیار ساده ای است و هر شخص میتواند حداکثر تا تعداد چهار کانال در تلگرام ایجاد کند. گذاشتن پست در کانال و تدارک محتوا برای کانال هم کار سختی نیست و هرکسی از عهدۀ آن برمی آید. کار دشوار ازجایی شروع میشود که بخواهیم ممبرها کانال تلگرام خود را افزایش دهیم. اساساً مهمترین سئوال هر ادمین کانالِ تلگرام این هست: چگونه اعضا یا ممبر کانال های خود را افزایش بدهیم؟ حتماً میدانید وقتی شما کانال خود را ایجاد میکنید و هیچ عضوی ندارد تلگرام به شما اجازه میدهد که ۲۰۰ نفر اولِ کانال را با شماره های دوستان و آشنایان که درگوشی دارید به کانالتان اضافه کنید. روش های افزایش ممبر و عضو واقعی و ایرانی کانال تلگرام راهکارهای ساده ای دارد که بسیاری از آنها نیز رایگان هستند. از شما دعوت میشود حتماً ویدیویی که در پایان این مقاله در ارتباط با افزایش ممبر کانالهای تلگرام آمده را مشاهده بفرمایید

 

پس باید اعتراف کرد که بعداز ایجاد یک کانال تلگرام نخستین و مهمترین دغدغه ی مدیران کانالها افزایش تعداد اعضا و ممبرهای واقعی کانالشان است. نیاز به گفتن نیست که اساساً هرچقدر تعداد اعضای یک کانال تلگرام بالاتر باشد نشانگر اعتبار، محبوبیت و موفقیت آن کانال و استقبال بیشتر کاربران تلگرام است. بعنوان مثال یک کانال با هدف تجاری، (مثلاً فروش محصولات در تلگرام) را درنظر بگیرید. به هر میزان که تعداد اعضای این کانال بیشتر باشد قطعاً کار فروش و بازاریابی برای مدیر این کانال ساده تر و با صرف انرژی کمتر صورت میگیرد. پس میتوان نتیجه گرفت که برای  کانالهای تلگرامی هم مانند دیگر رسانه ها، تعداد اعضا و ممبرهای کانال بسیار مهم است و اصولاً در کسب و کار تلگرامی حرف اول را میزند.

 

البته این نکته هم مهم هست که گاهی هم به دلایل مختلف ممکن است کاهش اعضا یا ریزش برای کانالها اتفاق بیفتد که یقیناً برای مدیران با تجربه و کانالهایی که محتوای با ارزش منتشر میکنند کاملاً قابل پیشگیری است. پس علاوه بر جذب عضو برای کانالها، حفظ و نگهداشتن اعضا و درواقع ایجاد وفاداری ممبرها هم چالش مهمی است که باید موردتوجه ادمین ها قرارگیرد و ترک کردن یا اصطلاحاً لفت دادن اعضای کانال میتواند هزینه، انرژی و زمان زیادی از مدیر کانال را تلف کند. در این مقاله تلاش ما براین است که مهمترین و عمومی ترین روش های افزایش اعضا و ممبر کانالهای تلگرام  را برای شما بازگو کنیم.

افزایش ممبر یا عضو کانال تلگرام

 

 افزایش ممبر تلگرام چگونه میتوان ممبر وعضو کانال تلگرام را بطور رایگان افزایش داد؟

لازم به ذکر است که افزایش اعضای کانال تلگرام با روشهای غیرمعمول نظیر رباتها و نرم افزارهایی که در این روزها در اینترنت بسیار فراوان هستند (افزایش ممبر فیک یا مجازی) نه تنها موثر نیست بلکه در اکثر موارد باعث هدر رفتن انرژی، وقت و پول شما میشود. علاوه بر این درحال حاضر تلگرام چند وقت یکبار تمام شماره های غیرواقعی را یکجا حذف میکند. همانطور که اشاره شد و میدانید مالک و سازنده کانال بعنوان ادمین اصلیِ کانال میتواند در ابتدای ساخت کانال تا ۲۰۰ نفر از مخاطبین دوجانبه یا Mutual Contacts (مخاطبینی که شما شماره آنها را دارید و آنها نیز شماره شما را در گوشی خود دارند) موجود در گوشی خود را به کانال اضافه کند. این امکان برای استارتِ کار و شروع فعالیت کانال بعنوان یک محرک مناسب از طرف تلگرام به سازنده کانال داده شده است تا کار رشد کانال در ابتدای راه، سرعت بیشتری پیدا کند. اما مشکل بزرگ این روش این هست که عضویت افراد غالباً بدون اطلاع و جلب رضایت آنها صورت میگیرد و ممکن است باعث ناراحتی و ترک کانال توسط آنها شود.

 

این نکته موقعی اهمیت بیشتری پیدا میکند که بدانید یک مدیر کانال درافزودن تعداد مخاطب به این روش محدودیت دارد و بیشتر از ۲۰۰ عضو را نمیتواند با استفاده از شماره تلفن مخاطبین خود، عضو کند بشرطی که مخاطب شماره شما را درگوشی خود ثبت کرده باشد درغیراینصورت با اخطار: Sorry, you can only send messages to mutual contacts at the moment مواجه میشوید.

 

برای اینکار ابتدا وارد کانالی که ساخته اید شوید. سپس بالای صفحه برروی عنوان یا همان لوگو ، تصویر یا نام کانال ثبت شده در تلگرام کلیک کنید. هنگامیکه پنجره تنظیمات بازشد برروی گزینه Members کلیک کنید. دراین صفحه با کلیک کردن لینک Add Members  میتوانید تا ۲۰۰ نفر را بصورت مستقیم وارد کانال کنید. بعد از ۲۰۰ نفر باید لینک دعوت یا جوین ارسال کنید.

 

 

افزایش ممبر تلگرام ایجاد محتوای مناسب ، مفید و جدید برای افزایش تعداد اعضای کانال تلگرام

نخستین چیزی را که قبل از ایجاد کانال باید برای خودتان روشن کنید جواب به این سئوال است: «هدف من از ایجاد کانال تلگرامی چیست؟» وقتی هدف خودرا از ساختن کانال مشخص کردید بطور خودکار موضوع کانال هم مشخص میشود که باید آنرا در قسمت تنظیمات یا setting کانال دربخش info بطوردقیق و خلاصه تعیین کنید. اما بخاطر داشته باشید هرگز نباید موضوع و لینک کانال را تغییر دهید.

نیاز به یادآوری است که مطالبی که در کانالتان منتشر میکنید باید موضوع و نام کانال و مطالبی که قبلاً نشر شده سازگاری داشته باشد. مثلاً در کانالی با موضوع سرگرمی و جوک، انتشار مباحث و محتوای علمی چندان جالب و جایز بنظر نمیرسد. چراکه میتواند باعث ایجاد سردرگمی یا نارضایتی برای بسیاری از اعضا شود و این امر درنهایت موجب میشود که آنان کانال شما را ترک کنند. بیاد داشته باشید که حتماً درهنگام انتشار عکس یا مطلبی درکانال، لینک کانال را در زیر مطلب یا عکس قراردهید تا اگر مطالب و محتوای کانال برای اعضا جالب بود و توسط اعضای کانال برای دیگران Forward شد لینک کانال هم همراهش باشد تا دیگران در صورت تمایل بتوانند عضو کانال شما شوند. درصورتیکه در گروههایی عضو هستید و محتوای کانالتان ارزشمند هست حتماً مطالب کانال خودرا با لینکِ join در گروهها منتشر (Forward) کنید تا درصورت مطلوبیت، توسط اعضاء گروه ها دست به دست در سایر گروه ها به اشتراک گذاشته شده و Forward شود. این عمل یکی از موثرترین و درعین حال ساده ترین روشهای جذب عضو می باشد (انتشار محتوای جالب و با ارزش همراه با لینک کانال).

 

 

افزایش ممبر تلگرام حفظ و ایجاد جذابیت در کانال برای نگه داشتن اعضای کانال تلگرام

بدیهی است که برای اینکه اعضایتان انگیزۀ لازم برای مراجعه به کانال را داشته باشند و بطور منظم به کانال شما سربزنند شما باید محتوای جذاب و مفید در کانال ایجاد کنید. اینکار مستلزم مصرف انرژی و زمان زیادی برای شما بعنوان مدیر کانال هست و باعث میشود وقتی عضو جدیدی به کانال اضافه شد بجای ترک کانال (پس از انتخاب لینک join در تبلیغات یا فعالیتهایی مانند خرید عضو) بیشتر مشتاق باشد به نگهداشتن و ماندن در کانال شما.

 

حتی المکان از ارسال مطالب تکراری و یا بی محتوا در کانال خودداری کنید چراکه باعث کاهش جذابیت کانال و درنهایت ریزش اعضایتان میشود. برای ایجاد جذابیت از عکس-نوشته و انیمشن-گیفها و ویدیوهای کم حجم کمک بگیرید و همیشه با استفاده از نرم افزارهای گرافیکی حجم آنها را تا جای ممکن کم کنید تا مخاطبین و اعضای کانالِ شما سریعتر بتوانند محتوایتان را ببینند و حجم اینترنت کمتری مصرف کنند.

 

علاوه برآنچه گفته شد سعی کنید از گذاشتن پست های طولانی خودداری کنید. چرا که مخاطب شما غالباً از طریق موبایل که صفحۀ کوچکی دارد اقدام به بازدید از کانال شما میکند. معمولاً کاربرانِ موبایل در اوقاتی که معطل هستند مانند جابجایی در مترو و انواع و اقسام صف ها اقدام به بازدید از کانال ها میکنند. پس اگر حجم متن شما بیشتر از دو یا سه پاراگراف باشد مخاطبین شما خیلی سریع، و براحتی از خیر خواندن آن میگذرند. پس این نکته را باید بشدت رعایت کنید و هر پست متنی نباید از 50 الی 60 کلمه بیشتر باشد.

 

همانطورکه اشاره شد تا جای ممکن از تصاویر و عکسهای جذاب و مربوط به محتوا، استفاده کنید. گاهی اوقات یک مفهوم را میتوان براحتی با یک عکس کوچک بیان کرد درحالیکه همان پیام را شاید با 100 کلمه هم نتوان بیان کرد. علاوه براین مخاطبان شبکه های اجتماعی و تلگرام علاقۀ ویژه ای به تصویر دارند و کلاً به پست هایی که عکس داشته باشند، علاقۀ بیشتری نشان میدهند.

 

اگر ادمین کانالِ آموزشی هستید باید بدانید که گاهی نمی شود با نمایش محتوای کانالتان توسط عکس، بخوبی حق مطلب را ادا کرد. بنابراین سعی کنید که فیلم آموزشی مناسب تهیه کنید و متن توضیحی در پایین آن بگذارید. علاوه براین دقت کنید که کاربران نباید با مشکل عدم نمایش یا لود شدن فیلم هایتان مواجه شوند. این اتفاق باعث دلسردی اعضا و در نهایت ترک کانالتان میشود. پس بجای استفاده از لینکِ فیلم سعی کنید آنرا در تلگرام آپلود کنید.

 

 

افزایش ممبر تلگرام تبادل لینک با کانال های پرمخاطب برای فزایش ممبر کانال تلگرام

میرسیم به بحث اصلی. اصولاً دو نوع روش برای جذب ممبر تلگرام و تبلیغ کانال وجود دارد: تبلیغ تبادلی یا متقابل و تبلیغات پولی. تبلیغ تبادلی یعنی اینکه: شما از مدیر کانالی بخواهید تا پست تبلیغاتی (لوگوی تبلیغاتی + لینک کانال) شما را در کانال خودش قراردهد و متقابلاً شما هم تبلیغ و لینک آن کانال را در کانالتان قراردهید. اینکار را معمولاً کانالهایی انجام میدهند که تعداد اعضای یکسان دارند و علاوه براین تعداد اعضای فعال کانالها بیش از پنج هزار ممبر هست. ولی در تبلیغات پولی مدیران کانالهای دیگر از شما مبلغی میگیرند تا تبلیغات و لینک کانال شما را در کانالشان قراردهند. اینکار را شما با کانالهایی باید انجام دهید که تعداد اعضای واقعی و فعال آنها بیش از پنجاه هزارتا باشد.

 

نکته: باید بدانید که اگر تبادلات و تبلیغات کانال بیش از حد باشد بطوریکه باعث آزار و اذیت اعضا شود نتیجۀ معکوس میدهد و باعث ریزشِ اعضا و فرار آنها از کانال شما میشود. پس اگر تبلیغ یا تبادل لینک، بیجا باشد و از حد و اندازه بگذرد باعث افت کیفیت کانال میشود که درنهایت اعضای کانال ریزش کرده و آنرا ترک میکنند. پس بیش از یکبار در روز تبادل لینک نکنید و حتماً کانالهایی را برای اینکار انتخاب کنید که تا حدودی با موضوع کانالِ شما مربوط و مرتبط باشند.

افزایش اعضای کانال تلگرام

 

افزایش ممبر تلگرام یک راه ساده برای افزایش تعداد ممبرهای کانال تلگرام

یکی از ساده ترین راه های افزایش و بالابردن اعضاء کانال تلگرام، تبلیغ رایگان در سوپرگروه های تلگرام است. برای اینکار باید یک لوگو یا بنر تاثیرگذار و جذاب طراحی کنید و آدرس کانال خود را در پایین مطلب و یا بنر (لینک join) قرار دهید. این روش تبلیغات همیشه موثر بوده و بازده خوبی دارد.

 

متاسفانه اکثر کانالهایی که دارای اعضا چند ده هزار نفری هستند از تعداد زیادی ممبر فیک استفاده کرده اند که این باعث کم شدن اعتبار آنها برای کسب درآمد از طریق گرفتن تبلیغات میشود. ممبر فیک (تقلبی) هیچ ارزشی نداشته و تنها برای بیشتر نشان دادن تعداد ممبرهای یک کانال و از جانب ادمین های آماتور بکار میرود. البته افراد حرفه ای با یک نگاه به تفاوت فاحش تعداد اعضای کانال و ویوی چند پست آخر، میتوانند حدوداً تعداد اعضای فیک یک کانال را تخمین بزنند. همیشه رابطه مستقیمی میان تعداد بازدیدهای مطالب و تعداد ممبرِ واقعی آن کانال برقرار است. چراکه ممبرتقلبی یا فیک هیچگونه فعالیتی ندارد و نمیتواند برروی بازدید پست ها اثری بگذارد (البته view یا بازدید تقلبی یا فیک هم وجود دارد. ولی غالباً فقط برای پست آخر).

 

پس با مقایسه تعداد بازدید مطالب کانالها با تعداد اعضای آن میتوانید براحتی حدود ممبرهای تقلبی آنرا حدس بزنید. درصورتی که برای افزایش ممبر و تبلیغ کانالتان نیاز به تبلیغات در کانالهای بزرگتر درتلگرام داشتید سعی کنید در ابتدا بصورت آزمایشی یک الی دو ساعت از آنها تبلیغ خریداری کنید و درصورتی که بازدهی مناسب داشت ساعات بیشتری را از آن کانال تبلیغات خریداری نمایید در غیر اینصورت بکلی تبلیغ سپردن به آن کانال را فراموش کنید و بسراغ کانال دیگری بروید.

 

تذکر: اکیدا توصیه میشود که تحت هیچ شرایطی سراغ خرید ممبرفیک نروید! قطعاً با اینکار، هرشخصی با ورود به کانال شما و دیدن میزان بازدید مطالب کانال شما و مقایسۀ آن با تعداد اعضای کانال متوجه ممبرهای فیک کانال شما خواهد شد با اینکار امکان تجارت آنلاین و کسب درآمد از فروش تبلیغات را ازدست خواهید داد.

 

 

افزایش ممبر تلگرام تبلیغ کانال تلگرام در سایر رسانه ها و شبکه های اجتماعی و سایت ها

گاهی بدیهی ترین و دم دستی ترین کارها را از فرط سادگی و سهولتشان فراموش میکنیم. شما با یک جستجوی ساده میتوانید سایتهایی را که لیست کانالهای تلگرام را به اشتراک میگذارند را پیداکنید و نام یا آدرس و لینک کانال خودرا در آنها قرار دهید. این سایت ها کم نیستند و اینکار تاثیر بسزایی در معرفی کانال تلگرامی شما به دیگران دارد. اگر خدمات خاصی دارید میتوانید با پیشنهاد تخفیف، اشتراک و... در عوض قراردادن و معرفی لینک شما به کاربران، رسانه موردنظر را بخوبی برای همراهی و همکاری تحریک کنید. اینکار برای شما تقریباً هزینه ای نخواهد داشت اما نتیجه آن افزایش اعضای کانالِ شما با حداقلِ هزینۀ ممکن است.

 

بیاد داشته باشید که اگر از سایر شبکه های اجتماعی استفاده میکنید حتماً لینک کانال خودرا در سایر شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، گوگل پلاس، فیسبوک، یوتیوب و حتی وبلاگ و وبسایتتان (اگردارید) بگذارید. پس یکی از روشهای موثر درافزایش اعضای کانال، انتشار اطلاعات و نشانی URL کانال در وبلاگ ها و وبسایت های اینترنتی است. برای اینکار میتوانید با جستجو در گوگل و پیداکردن وبسایتهایی که لیست کانالهای تلگرام را به اشتراک میگذارند اطلاعات کانال خودرا به اشتراک بگذارید و یا درسایت هایی که امکان ارسال نظر یا Comment گذاری را میدهند با نظردهی، کانالتان را هم معرفی کنید.

 

 

افزایش ممبر تلگرام افزایش اعضای کانال تلگرام با کارگروهی برای انتشار محتوای بیشتر و مفیدتر

شما میتوانید تا چهار ادمین یا مدیر برای هر کانال تلگرم داشته باشید. پس از این امکان استفاده کنید و دوستان مورد اعتماد و کسانی که میشناسید دعوت به همکاری کنید. درصورتیکه آنها نیز تمایل داشته باشند میتوانید به عنوان مدیر آنها را به کانال اضافه کنید تا مستقلاً در تولید محتوا و انتشار آن به شما کمک کنند. با استفاده از دیگران قطعاً کیفیت مطالب کانال تلگرامِ شما بیشتر خواهد شد و درنتیجه احتمال به اشتراک گذاشته شدن و انتشار مطالب شما در گروه های دیگر بالا رفته و در نهایت اعضا بیشتری جذب کانال شما میشوند. البته نباید با انتشار بیش از حد مطالب باعث اذیت و آزار اعضا شوید. سعی کنید بطور منظم و بصورت زمانبندی شده مطالب را انتشار دهید. حتی المکان از بعد ساعت 11 شب تا ۹ صبح چیزی منتشر نکنید تا باعث مزاحمت و ترک اعضای کانال تلگرامتان نشود.

 

 

افزایش ممبر تلگرام چند نکته مهم در ارتباط با افزایش اعضای کانال تلگرام

ایجاد کانال های عمومی: در هنگام ایجاد کانال، حتما نوع کانال خود را عمومی انتخاب کنید زیرا کانال های عمومی در نتایج جستجوی کاربران نمایش داده میشوند.

انتخاب لینک کوتاه و نام مناسب: نام مناسب و همچنین لینک کانال خودرا کوتاه و مختصر انتخاب کنید تا کاربران بتوانند آنرا به حافظه بسپارند.

 استفاده از افزونه های سیستم های مدیریت محتوا برای اشتراک اتوماتیک مطالب در کانال تلگرام: مثلاً Telegram for WP یکی از افزونه های سیستم مدیریت محتوای وردپرس است که از طریق آن میتوانید سایت وردپرسی خودرا به کانال تلگرامتان وصل کنید. از طریق این افزونه میتوان اطلاعاتی را از سایت خود وارد کانال تلگرام کنید.

ایجاد مسابقات، تخفیف های مناسبت دار یا ویژه و بخش درخواستیها برای اعضای کانال: هرچند وقت یکبار با استفاده از ربات vote نظرسنجی یا مسابقه و امکانات جالبِ دیگر نظیر اینها را کانال خود بگذارید. یکی از مشهورترین مسابقات کانالی، مسابقۀ عکس می باشد که هر چند وقت یکبار هم سروصدای زیادی در تلگرام راه می اندازد! مثلاً شما با ارسال عکس فرزند خود میتوانید در مسابقه شرکت کنید و اگر تعداد بازدید از عکس شما بیشتر از سایرین باشد شما برنده محسوب میشوید. یا مثلاً مسابقه ای که برای صنایع مختلف برگزار میشود و اشخاص میتوانند با ارسال عکس یکی از محصولات یا کارهای خود در مسابقه شرکت کنند. اگر شما مدیر یک کانال فروش هستید میتوانید هرچندوقت یکبار برای جذب خریداران تخفیف های ویژه بگذارید. یا اگر مثلاً کانال موزیک دارید میتوانید با استفاده از ربات های تلگرام، یک بخش درخواستی نیز درنظر بگیرید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد میشود حتماً مقالۀ حرفه ای: چگونه برای کانال تلگرام خودم ممبر واقعی جذب کنم؟ را مطالعه فرمایید.

 

درصورتیکه به ایده ها و تکنیک های کسب درآمد از تلگرام علاقه مند هستید میتوانید آموزش کسب درآمد از تلگرام را هم مطالعه بفرمایید.


موفق و پیروز باشید.


دیدگاه‌ها  

+1 # امید 1397-05-17 02:01
با سلام خدمت دوستان گرامی من یه کانال واسه کسب درامد از اینترنت دارم کاملا واقعی و رایگان برای اعضای کانال اموزش ها هم کاملا رایگان میباشد

https://t.me/daramadmelionimotabar
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # محمدرضا 1397-05-23 08:02
آموزش رایگان در زمینه پرورش مرغ بومی
عرضه محصولات ارگانیک
مطالب جدید و جذاب درمورد مرغ و خروس
همه در کانال تلگرامی ما
https://t.me/morghack
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # کسب درامد اینترنتی 1397-07-23 10:22
خیلی عالی بود مطالبتون تشکر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # علیرضا 1397-08-02 10:36
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # فاطمه 1397-08-16 02:56
سلام خیلی خوب و آموزنده بود خدا کنه بتونم استفاده کنم‌و موفق بشم .
کانال ما بدای خرید وفروش اجناس خونگی هستش نو ودست دوم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # Buy telegram member 1397-08-17 06:05
سلام

ممنون مطلب خیلی خوبی بود

پاسخ چهارراه آنلاین: قربان شما. خوبی از خودتونه دوست عزیز. موفق و پیروز باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # BryanJuicy 1397-08-27 22:17
Hello. I see that you don't update your site too often. I know that writing articles
is boring and time consuming. But did you know that there is a tool that allows you to
create new articles using existing content (from article
directories or other websites from your niche)?
And it does it very well. The new articles are unique and pass the copyscape test.
Search in google and try: miftolo's tools
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+1 # moslem 1397-09-12 03:56
❇️❇️❇️❇️❇️❇️❇️❇️❇️❇️❇️❇️
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+1 # صدف 1397-09-14 09:14
راحت ترین روش بدست آوردن بیت کویین رایگان با ربات تلگرام
عدد شانس خود را وارد کنین بیت کویین دریافت کنین.
https://t.me/DinoParkBot?start=130347345
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # 1397 mohammad 1397-09-18 12:13
https://t.me/jointechnology
کانالی برای لذت بردن از علم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # reza.troye 1397-09-21 10:01
سلام مطالب خوب و عالی بود ممنونم

دوستان جهت درآمد بدونه هیچ سرمایه ای به بیتکوین ما بپیوندید

https://t.me/joinchat/AAAAAES0hBi4iKn8YKwsaA
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # محسن 1397-09-27 10:29
پولدار که باشی ولگرد هم باشی
میگویند جهانگرد....
@ganoon_naneveshteh
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # حسین 1397-10-01 20:52
بدست آوردن پول رایگان از ایردراپ ها و کریپتوکارنسی های جدید، شامل ارز بیت کوین، اتریم و سایر ارزهای دیگر کانال ما:
@airdrops_tokens1
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # ریحانه 1397-10-04 13:05
سلام به سایت منم سر بزنید مرسی عه :P

http://www.p040.harajiha.ir/
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # sam 1397-10-08 06:26
سلام. واقعا ممنون از سایت خوب و به روزتون
جریان بسته شدن اد کانال‌ها چیه و چرا نمیشه ممبر اجباری به کانال اد کرد؟
آیا مربوط به نسخه telegram میشه که غیر رسمیه؟!

پاسخ چهارراه آنلاین: با سلام و تشکر از شما همراه گرامی
حتماً میدونید که چندوقتی هست که تلگرام شماره های مجازی رو بصورت دسته جمعی حذف میکنه و ممبر مجازی دیگه منتفی هست.
اما درمورد add اجباری چون این کار ازنظر تلگرام بی احترامی به کاربران و تجاوز به حریم خصوصی دیگران محسوب میشه، تلگرام باهاش مبارزه میکنه و از نظر تلگرام غیرمجازه.
موفق و پیروز باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+1 # JanaBig 1397-10-08 20:57
Hi. I have checked your 4rahonline.ir and i see
you've got some duplicate content so probably it is the reason that you don't rank hi in google.
But you can fix this issue fast. There is a tool that generates articles like human, just search
in google: miftolo's tools

پاسخ چهارراه آنلاین:

i fixed it
thank you so much
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # javad 1397-10-25 08:01
ممنون بابت مطالب مفیدتون
کانال نقاشی و طراحی سیاه قلم :-)
ghalamoo.gallery@
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # MPop 1397-10-30 13:00
Cryptocurrency Core
کانال رسمی خرید و فروش و سرمایه‌گذاری در حوزه ارزهای دیجیتال ، ایردراپ‌ها
https://t.meCCCore
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # یزدانی 1397-11-01 10:30
سلام
به کانال ما سر بزنید برگزار کننده دوره های مهارت مربیگری پیش دبستانی و دوره های مهارت تدریس مقطع ابتدایی با ارائه گواهینامه از آموزش و پرورش و نیز دانشگاه
@iaufars
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # amir70e 1397-11-05 14:51
سلام.
اگر به دنبال درامد میلیونی بدون نیاز به سرمایه اولیه هستین ، کانال مارو دنبال کنید:
t.me/e_daramadd
;-) ;-) ;-)
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # btc faucets list 1397-11-06 19:56
Aw, this was an incredibly nice post. Taking a few minutes and actual effort
to generate a really good article… but what can I say… I hesitate a whole
lot and don't manage to get anything done.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # ابوالفضل 1397-11-07 16:15
کانال سفارشات فتوشاپ گلشن
طراحی لوگو و استیکر با نام یا عکس شما در کمترین زمان ممکن

https://t.me/PSCS62108
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # علی lpln 1397-11-10 04:31
سلام کاربران گرامی کانال تلگرامی سایت استخدامی بلاک گ به آدرس "استخدامیها" estekhhdamiha@ افتتاح شده لطفا با پیگیری کانال اخبار و خدمات ما از طریق کانال دنبال کنید و سوالاتتون را در ز مینه استخدام و مصاحبه و گزینش استخدامی با ایدی rahisan@ (مشاور استخدام ) در میان بگذارید و آیدی کانال را میتوانید از طریق بخش جستجوی کانال جستجو کنید و بما ملحق شوید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # Majid 1397-11-12 22:04
با سلام
لطفا بفرمائید گزینه آخر که ربات vote بود
چطور میشه به این ربات دسترسی داشت؟
ممنون میشم پاسخ دهید.

پاسخ چهارراه آنلاین: مثل تمام ربات ها در سرچ تلگرام اسمش رو تایپ کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # مهدی999 1397-11-16 17:27
اگه دهه شصتی هستید و هنوز با خاطرات دوران بچگیتون زندگی می‌کنید یا این که دلتون واسه اون روزا تنگ شده به این کانال سربزنید
@nslesukhteh
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # Saeid 1397-11-16 23:46
سلام کانال من نقاشی های دیواری هستش خوشحال میشم سر بزنید
Mehrab_art_decor@
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # سام 1397-11-18 21:29
کانال میزان کالری و تناسب اندام @calories84 حتما سر بزنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # Mahdi 1397-11-22 14:28
سلام.دلتون میخواد از اخبار لحظه به لحظه ورزشی باخبر باشید؟فقط کافیه این آیدی رو بزنیدودر تلگرام عضو کانال شوید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # javadti 1397-11-22 14:41
این یک سورپرایز است
شما می توانید از طریق سایت من عضو رایگان تلگرام دریافت کنید
https://buytelegrammember24.com
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # زهرا 1397-11-23 21:52
https://t.me/joinchat/AAAAAFXbRQAPFcgNTevmAg
خرید و فروش اسان
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # خوشنویس 1397-11-26 11:52
https://t.me/joinchat/CS6Rv1L-tPjZYwecdCXxCg
لینک گروه خوشنویسی با خودکار استاد مهندس اکبر فتحی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # کافه پروژه 1397-11-27 21:01
بهترین کانال سفارش پروژه


✔مهارت تو انجام کاری داری ومیخوای کسب درآمد کنی؟

✔دنبال کسی میگردی که پروژهاتو برات انجام بده؟

پس بهترین گزینه برای شماکانال @cafeproject ماست
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # پریا 1397-11-29 11:05
کانال آموزش زبان به متد پریا
https://t.me/joinchat/AAAAAEzY8CHsLuJvRw-_hw
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # ترنج 1397-12-01 06:51
سلام دوستان کانالی دارم که مخصوص صنایع دستی هستش و تازه ( سفره هفت سین ، حوض ، دیوارکوب)شروع به کار کردم خوشحال میشم عضو کانال بشین
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # Proline 1397-12-01 15:49
سلام. اگر به اخبا امنیتی و دنیای دیجیتال علاقه دارید از کانال ما بازدید کنید.
ممنون.
@prolineco_iran
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # mehdi 1397-12-01 20:21
هر کس دنبال به روزترین فیلم ها و سریالهای ایرانی و خارجی هست یه سری به سایت منم بزنه
http://roozdl.com
@roozdl
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # moham868 1397-12-02 08:45
کانال استخراج ارزهای دیجیتال
@freebitcoin_crytotabb
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # امین 1397-12-03 15:02
کانال متن و عکس کلیپ مناسبتی مخصوص مناسبتهای مختلف سال راه اندازی شد :lol: لطفا جوین بدید :roll:
آدرس t.me/mona3bati
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # mohamadmir 1397-12-03 15:10
کانال آموزش بورس مجازی
boursepluss@ ادرس کانال

@Pedram1282 ایدی تبادل کانال

https://t.me/boursepluss

http://bourseplus.blogfa.com/ وبلاگ بورس پلاس
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # افزایش ممبر تلگرام 1397-12-07 08:02
دوستانی که تمایل به افزایش اعضای گروه و یا کانال تلگرامیشون دارن به آیدی
Membersale044
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # empressmeson 1397-12-07 17:49
کانال ما پر از لباسای شیک و لاکچریه
بگرد، پیدا کن، لذت ببر
t.me/empressmeson
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # m.rexa 1397-12-07 18:30
بهترین کانال ربات سازی لطفا عضو شید ممنون....

https://telegram.me/BotSaz_FrreeCH

:P :P :D :D :lol: :lol: :oops: :oops: :cry: :o :-x :-x
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # MILAD195 1397-12-09 20:21
کانال ویرایش و ادیت عکس دارم اگه دوس داشتید نمونه کارام تو کانالم هست: SEFARESHEAX@
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # امید 1397-12-11 08:46
من اخیرا کانالی تو تلگرام دیدم که خیلی مرموز هست و پروفایل کانالش رو هیچ کسی نتونسته تا حالا دانلود کنه :-? و از همین روش خاص بودن پروفایلش نسبت به بقیه کانالا ممبر جمع کرده! این لینکشه @HACKGM اگه میشه به ماهم روشش رو بگید تا انجام بدیم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # سعید 1397-12-13 11:35
کسب و کار خود را اینجا ب نمایش بزارید و همچنین جستجوی کار کنید


لینک گروه :
https://t.me/joinchat/LXfGSksIqFePOliWs06G4w
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # Ramin 1397-12-14 17:50
سلام بچه ها یه کانال توپ سراغ دارم که کسب سود از راه سرمایه گذاری ارز های دیجیتالی رو داره آموزش میده خواستین یه چکی بکنین اش. جون شما مطالب نو و جدیدی داره آموزش میده.
earnmoneyandprofit
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # میترا 1397-12-18 23:25
اگر کانال دارین پس به احتمال زیاد به دنبال روش های افزایش اعضای کانال خود هستین.
چگونه اعضای کانال ها رو بطور اتوماتیک و خودکار افزایش دهیم؟
در فیلم آموزشی افزایش اعضای کانال ها در سایت منبع آموزشی گفته شده.

http://manbaeamozeshi.com

https://goo.gl/FDbaju
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # tohid 1397-12-19 12:54
سلام،دوستان،،نام کانال اطلاعات عمومی بیمه هست با لینک online_bimeh@
منتظر شما عزیزان هستیم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # سعید باقری 1397-12-20 08:47
سلام دوستان خواهش میکنم اگه به ماوراالطبیعه و سحر طلسم اعتقاد دارید و مشکلی دارید به این کانال حتما سری بزنید دست خالی بر نمیگردید
https://t.me/joinchat/AAAAAE1v91lbZN0cCNuMhQ
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # proxy 1398-01-25 07:28
سلام
تلگرام بدون فیلتر شکن با پرسرعت ترین پروکسی ها . فقط با تلگرام نسخه اصلی
عضویت :lol:

@Best_prox
یا
https://t.me/best_prox
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # ehsan 1398-01-25 10:28
خانم های خوش سلیقه این فروشگاه رو از دست ندید

فروش انواع سرهمی وپیراهن زنانه مجلسی
شروع قیمت ها از 59 هزار تومان
مناسب برای انواع مهمانی ها و مجالس
ید

https://t.me/avinluxury
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # حامد 1398-01-26 04:34
با سلام من یه کانال ورزشی دارم ممنون میشم دوستان سری بزنید


Longiterol@
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # روح الله احمدی 1398-01-26 11:57
سلام دوستان یه سربه این کانال بزنید ضررنمیکنید همه چی نصف قیمتkalaye_rouz@
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # ماریاراد 1398-01-29 11:23
آموزش رایگان قانون جذب و موفقیت
برای تحقق آرزوها به این کانال بپیوندید.
@mariaaraad4444
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # ستاره 1398-01-30 07:53
سلام دوستای خوبم خوسحال میشم به کانال خودتون تشریف بیارید @Funkademan
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # علی فتاحی 1398-01-31 16:10
سلام دوستان کانال متن و جک و فیلم های بروز و جدید میزارم لطفا جوین کنید
@jokomatnofilm
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # سهند 1398-02-01 10:06
سلام بر ترش دوستها به کانال خشکبار تومتوش در تلگرام بیایید و بتده را حمایت کنید ممنون khoshkbaret@
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # روحانی 1398-02-02 05:50
اینترنت ارزان.خدمات اینستا و تلگرام با قیمت مناسب.فالوور لایک کامنت ویو ممبر و فروش انواع پیج و ................................
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # علی حسینی ..... 1398-02-04 12:49
آیا شما نمی توانید پروژه های آفیس خود را بسازید؟؟؟؟
برای اینکار به کانال ما بپیوندید.
با کمترین قیمت یک پروژه زیبا و چشمگیر داشته باشید.
همین الان عضو شوید.... GrafOffice@
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # M.y 1398-02-04 15:45
@serviskhune
سلام.سفارشات دوخت انواع مدلهای سرویس آشپزخانه مطابق با سلیقه شما،دوخته می شود.
#ارسال سریع
#به تمام نقاط کشور

@serviskhune
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # Jordan 1398-02-04 20:45
به کانال ما بپیوندید: به روزترین و کمیاب ترین متون تخصصی رشته های روابط بین الملل، دیپلماسی و سازمان های بین المللی و مطالعات منطقه ای به زبان انگلیسی برگرفته از سیلابس درسی بهترین دانشگاه های جهان در لینک زیر:
https://t.me/joinchat/AAAAAEz_nmggGnIWB0Dkmw
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # پرشین کایزر 1398-02-07 11:53
بازرگانی پرشین کایزر
ترخیص کالا
امور مشاوره خرید تخصصی

https://t.me/kaiserkargo
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # کتابگاه 1398-02-07 14:31
عضو بشید :-)
T.me/ketabgah2
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # مهسا 1398-02-09 08:38
سلام دوستان خوب کانال من اموزش زبان انگلیسی برای بزرگسالان و کودکان ساعت ده هر پنج شنبه و جمعه از مبتدی یعنی الفبا تا پیشرفته هستش که شامل داستان، کارتن، موزیک، گرامر و listening , معرفی کتب و دیکشنری میباشد. هم گروه و هم کانال تا بتونید دوستاتونو اد کنید.
ادرس گروه Learning English
کانال ENGLISH_SENCE
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # نان جانان 1398-02-14 05:49
https://t.me/nanejanan
فروشگاه نان جانان
عرضه انواع نان سالم و بهداشتی تهیه شده با روش کاملاً سنتی در تنور سنگی بدون تماس با فلزات
مواد تشکیل دهنده: آرد کامل گندم، خمیرمایه تازه سنتی، آب و نمک به مقدار کمتر از یک درصد (در 80 کیلوگرم خمیر 300 گرم نمک مصرف می گردد)
فروش ویژه ماه مبارک رمضان
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # زهرا 1398-02-14 21:40
سلام دوستان خوشحال میشم از کانال زیوآلات و کارهای دستیم ک تماما شیک و بازاری هستن دیدن کنید و در صورت پسند خرید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # الهه 1398-02-15 05:53
سلام مطلبتون عالی بود
به کانال ما رازهای سنتی سلامتی آشنایی با روشهای سنتی شفابخش سلامتی، هزاران راز نهفته در گیاهان هم سر بزنید
https://t.me/thesecretesoftraditional
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+1 # فارلین 1398-02-15 08:53
سلام

فروشگاه فارلین
لباس های شیک و ژورنالی کودک
جوراب های فانتزی خاص و بسیار زیبا

حتما سربزنید
در ضمن قیمت هامون واقعا عالیههههههههههههه :-)
@farlin_shop
@farlin_shop
@farlin_shop
@farlin_shop
@farlin_shop
@farlin_shop
@farlin_shop
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-1 # محمود 1398-02-18 16:13
توجه توجه:

سلام و خسته نباشد
مهندس عابدینی هستم کارشناس سیستم CRM سی آر ام و راه اندازی کدهای ussd یو اس اس دس
کدسه رقمی #789* خدمات بانکی و خرید شارژها کدهای ussd هستند که کاربر و مخاطب میتواند از هر نقطه کشور بدون نیاز به اینترنت و بصورت کاملا رایگان شماره گیری کند و منو و خدمات اون صاحب کسب و کار را ببیند
قیمت این کدها برای تهیه از هر دو اپراتور همراه اول و ایرانسل بسیار بسیار بلاست مثلا شما در غالب یک شرکت خصوصی برای تهیه یک کد 4 رقمی و تهیه آن از هر دو اپراتور ایرانسل و همراه اول باید در یک سال مبلغ 6/286میلیارد و همچنین 565 میلیون ارزش افزوده دولتی و همچنین 350 میلیون برای برنامه نویسی به یک تیم برنامه نویس کدهایussd پرداخت کرد و جمع مبلغی حدود7 میلیارد تومن فقط برای یک سال باید بپردازید و حتمن هم باید شرکت داشته باشید و بعد اقدام کنید.
بنده سیستمی را طراحی کردم به نام CRM
من باسیستمcrmخودم قادر خواهم بود کدهای ussd از 1 رقمی تا 11 رقمی درست کنم
و .....
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+1 # فروشگاه تلگرام 1398-02-20 04:34
از کند بودن تلگرام خسته شدی ؟
به کانال فروشگاهی یه سر بزن و پراکسی پر سرعت تهیه کن !
https://t.me/sell_teleg
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-1 # KING 1398-02-21 07:44
به کانال ما سر بزنید
@kootahojarf
مجموعه ای از شعر و ادب و هنر
دنیای دیجیتال و IT و...
جدیدترین فیلمها و سریالها

https://t.me/kootahojarf
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+1 # محمد ذاکر هونکزهی 1398-02-22 05:31
سلام دوستان شما را به گروه بازار تهران دعوت می کنم بازار تهران کسب درآمد رایگان است کاملا تست شد دوستان همه بیاید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-1 # تولید محتوا 1398-02-22 11:15
خیلی خیلی مقاله ارزشمندی هست.

با تشکر از شما
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-1 # مهران محرابيان 1398-02-22 23:20
@Behtarin_Sekans
كانال بهترين سكانس

لطفا جوين بشيد و اشتراك گزاري كنيد
كاره ما درجه يكه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+1 # winworld 1398-02-23 10:37
بهترین و مناسب ترین راه ها برای واردات و صادرات کالاهای شما
خدمات مشاوره بارایگان بازرگانی خارجی در وبسایت ما:

https://www.winworld.ir
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+1 # دلسا 1398-02-23 10:46
@nanadsarayedelsa
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # rezaeag 1398-02-24 09:55
راه های کسب بیت کوین رایگان
http://bonusbitcoin.co/?ref=492154F21583
http://moonbit.co.in/?ref=455120f22da8
http://bitfun.co/?ref=8B3375941D72
داج کوین رایگان
http://moondoge.co.in/?ref=014d21a7f24a
لایت کوین رایگان
http://moonliteco.in/?ref=af6f8fa5436e
بیت کوین کش رایگان
http://moonbitcoin.cash/?ref=9BE34FF2D369
دش کوین رایگان
http://moondash.co.in/?ref=FC099A12C165
فقط کافیست روی لینک های بالا کلیک کنید.
در صورت داشتن هر گونه سوالی به آیدی تلگرام زیر پیام دهید.
REZAEAG@
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # اشواق ضیایی 1398-02-26 09:15
سلام.
دوستان جان برای افزایش واقعی عضوهای کانالی تلگرامتون به آدرس زیر مراجعه کنین لطفا t.me/ordermemberschannel البته اگر تمایل داشتین
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # سفربام 1398-02-31 02:39
سلام دوستان
اگه تمایل دارید از بهترین ویلاها و سویت های اجاره ای با قیمت های مختلف مطلع بشید و اقامت مناسبی در سفرهاتون داشته باشید به کانال ما هم سر بزنید
@safarbam_2018
https://t.me/safarbam_2018
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # elmira banoo 1398-02-31 13:35
کانالِ کتاب ورمان
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # سعید 1398-03-01 06:16
درود ؛ کانالی برای انجام پروژه های دانشجویی با کمترین قیمت و کوتاهترین زمان ، اگر تخصص انجام پروژه در رشته ی خود را دارید برای کسب درآمد به ما بپیوندید. لینک کانال ما : https://t.me/OfficeProject1_2_3
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # داود 1398-03-01 19:56
با تشکر از کلیه دوستان ومطالب خوبشون یه سری هم به کانال ما( ازهمه جا ازهمه چی) بزنید مطالب متنوع و گوناگون در همه زمینه ها میباشد
T.me/ world_ of_information1
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید