جذب ممبر برای کانال تلگرام قصۀ بسیار طولانی و پر فراز و نشیبی دارد و افراد بسیاری هستند که درآمدی بالای ده میلیون تومان درماه از فروش ممبر برای کانال تلگرام داشتند و دارند. اما کلیت و اصول کار همیشه بسیار ساده بوده و هست. این سئوال که چگونه میتوان برای کانال تلگرام ممبر جذب کرد یا فروخت؟ بقدر از من پرسیده شده که تصمیم گرفتم یکبار برای همیشه سیرتاپیاز این موضوع را در سایت چهارراه آنلاین مورد بحث قرار بدهم.

ایجاد یک کانال در تلگرام کار بسیار ساده ای است و پر کردن محتوای کانال هم کار سختی نیست و هرکسی از عهدۀ آن برمیاید. کار دشوار از اینجا شروع میشود که چگونه اعضا یا ممبر کانالهای خود را افزایش دهیم؟ حتما میدانید وقتی شما کانال خود را ایجاد میکنید و هیچ عضوی ندارد تلگرام به شما اجازه میدهد که 200 نفر اولِ کانالتان را با شماره هایی که درگوشی دارید اضافه کنید. روش های افزایش ممبر و عضو واقعی و ایرانی کانال تلگرام راهکارهای ساده ای دارد که بسیاری از آنها نیز رایگان هستند.

مهمترین راهکارهای افزایش اعضا و ممبر کانال تلگرام چیست؟ در این بحث، سعی شده تا عمیق ترین و بنیادی ترین روشهای افزایش اعضای کانال تلگرام معرفی شوند. روش هاي افزايش ممبر و اعضاي كانال تلگرام را بطورکلی میتوان به دوبخش تقسیم کرد. بخشی از این راهکارها مربوط به درون کانال شما میشود و فقط در درون کانال قابل اجرا هستند و بخشی دیگر به استراتژی ها و روشهایی مربوط میشوند که شما در خارج از کانالتان برای جذب ممبر و اعضای بیشتر دنبال میکنید.

خروج از ریپورت تلگرام با ربات SpamBot بسیار ساده است. تلگرام اخیراً رباتی طراحی کرده که قادر هست کاربرانی را که بی دلیل ریپورت شدند را نجات دهد و اکانت آنها را به وضعیت عادی برگرداند. دراینجا میخواهیم استفاده از این ربات برای خروج از ریپورت تلگرام  را آموزش دهیم.  رباتی که هم مهربونه و هم از روابط عمومی قوی برخوردار هست! درضمن درکمال حسن نیت تمام دروغ های کاربرانِ ریپورت شدۀ تلگرام رو هم باور میکنه! دیگه چی از این بهتر...

پس با ماهمراه باشید.

ربات های محبوب بازی و سرگرمی تلگرام

ربات های محبوب بازی و سرگرمی تلگرام کدامند؟ در این مقاله 3 بازی مهم و محبوب و پرطرفدار تلگرام را بشما عزیزان معرفی میکنیم که هریک شامل چندین بازی هستند.

ربات بازی InlineGamesBot مجموعۀ 6 بازی

ربات بازی Hangbot بازی با حروف و حدس کلمات

ربات بازی slgbot بازی مارپله

 

تنظیماتی که در تلگرام دسکتاپ یا تلگرام کامپیوتر وجود دارد، در تلگرام گوشی تلفن همراه شما هم هست. البته با تفاوت هایی بسیار ناچیز و اندک. میخواهیم که در اینجا بطورکامل با تنظیمات تلگرام در کامپیوتر آشنا بشویم. بنظر میرسد که الان شما تلگرام را روی کامپیوتر خود نصب کردید. پس آنرا اجرا نمایید و روی گزینۀ Settings کلیک کنید. این بخش همان تنظیمات کلی تلگرام در کامپیوتر است که با هم تمامی قسمت های آنرا مرور میکنیم.

دانلود فایل های تلگرام با دانلود منیجر و دریافت لینک مستقیم به وسیله ربات GetPublicLinkBot

شما با استفاد از ربات GetPublicLinkBot میتوانید فایلهایی که در تلگرام پیوست شده را - با هرحجم دلخواهی - با لینک مستقیم توسط IDM یا هر برنامۀ دانلود منیجر دلخواهی دانلود کنید.

این یک ربات تلگرام هست که با دریافت لینکهای عمومی از فایلها و اسناد موجود در تلگرام، لینک دانلود آنرا میسازد. کافیست که هر سند دلخواهی را از تلگرام به ربات بفرستید.

ریپورت در تلگرام چیست؟ ریپورت در تلگرام به دو طریق برای شما میتواند رخ میدهد. در حالت نخست: موقعی اتفاق می افتد که مزاحم شخصی شوید که شماره شما را در لیست مخاطبینش ندارد دراینصورت خیلی راحت میتواند شما را ریپورت کند. درحالت دوم: شما در تلگرام روزانه تنها میتوانید با ۱۹ نفر ارتباط برقرار کنید بطوریکه شروع کننده مکالمه باشید و اگر تعداد نفراتی که شما دریکروز با آنها مکالمه را آغاز میکنید بیش از ۱۹ نفر بشود، تلگرام بطور خودکار اکانت شما را ریپورت میکند.

یکی از روشهای افزایش ممبر برای کانال، تبلیغات گسترده است. برای اینکه بتوانید کسب درآمد از تلگرام را شروع کنید، داشتن یک کانال با تعداد اعضای زیاد مهمترین و نخستین نیاز شماست. بهترین راه برای عضوگیری کانال، قراردادن تبلیغ و بنر کانال در کانالها یا گروه های دیگر می باشد و هرچه تعداد کانالها یا گروه های تبلیغاتی که جهت تبلیغات گسترده مورد استفاده قرارمیگیرند بیشتر باشند، این روش عضوگیری سریعتر بوده و بازدهی بالاتری دارد.

چگونه میتوانم از تلگرام کسب درآمد کنم؟ شاید شما هم این سئوال را از خود پرسیده باشید. در این مقاله میخواهیم از میان تمام راه و روشهای معمول و غیرمعمول کسب درآمد از تلگرام، دو روش از ساده ترین و عمومی ترین و موفق ترین راه های کسب درآمد از تلگرام را مورد بحث و بررسی قراردهیم. روش هایی که پیاده سازی آنها ساده است علاوه براین نیاز به سرمایۀ چندانی هم ندارد. پس لطفاً با ما همراه باشید!

چگونه میتوانم اعضای کانالم را در تلگرام افزایش دهم؟ این نخستین و مهمترین سئوالی است که افرادی که به تازگی یک کانال تلگرامی ایجاد میکنند و قصد کسب درآمد از تلگرام را دارند از خود می پرسند. برای اینکار باید کانال خودتان را به دیگران معرفی کنید و آنرا به دیگران پیشنهاد دهید یا به اصطلاح برای کانالتان تبلیغ کنید. اما چگونه؟ ساده ترین و کم هزینه ترین و موثرترین راه برای اینکار چیست؟

چگونه یک مدرس و یا استاد میتواند با استفاده از تلگرام کسب درآمد کند و حتی کار خودرا توسعه دهد؟

سئوال: آیا شما در تدریس(هر زمینه ای) استعداد دارید؟ قطعاً دارید! اگر درحال حاضر تدریس میکنید که حتماً دارید. هر حرفه و تخصصی که داشته باشید میتوانید آنرا به دیگران یاد بدهید پس حتماً دارید. اگر دانشجو باشید حتما میتوانید در دروس دبیرستانی مربوط به رشتۀ خودتان تدریس کنید پس بازهم حتماً دارید.

رازهای کسب درآمد کانالهای بزرگ چیست و آنها چگونه به درآمد میلیاردی رسیده اند؟ این سئوالی است که این روزها ذهن خیلی از مردم را بخود مشغول کرده. میدانید که تلگرام نسبت به سایر شبکه های اجتماعی نظیر واتس آپ، لاین، تانگو و ... عمر کمتری دارد ولی بعضی از قابلیتهای ویژه آن باعث شده این اپلیکیشن با استقبال کاربران در ایران مواجه شود. اگر بیاد داشته باشید درحدود دوسال قبل سرویس دیگری در تلگرام با نام "کانال تلگرام" راه اندازی شد که بسرعت بین مردم مورد استقبال قرار گرفت.

کسب درآمد از تلگرام مهمترین راه کسب درآمد اینترنتی است. چراکه تلگرام پر مخاطب ترین شبکه های اجتماعی در کشور ماست. درحال حاضر کسی نیست که دارای گوشی موبایل باشد ولی این اپلیکیشن را در موبایلش نداشته باشد و بطورکلی همه مردم درگیر تلگرام هستند. و این فرصت فوق العاده ای برای کسب درآمد از تلگرام برای خیلی ها بوجود آورده است. شاید شما عزیزان تصور کنید کسب درآمد از تلگرام فقط از طریق کانالهای بزرگ و معروف با چندصدهزارممبر امکان پذیر است. البته این فکر کاملاً درست است ولی همیشه اینطور نیست! در این مقاله میخواهیم این ادعا را بررسی کنیم.

کسب درآمد از کانال تلگرام موضوعی است که میخواهیم در این مقاله در مورد آن بحث کنیم. میدانید تلگرام رسانه‌ای است که بین ما ایرانیان به شکل عجیبی پرطرفدار شده است و آسان بودن استفاده از تلگرام موجب شده افرادی که تمایلی به کار با اینترنت نداشتند، از آن استفاده کنند. نمی‌توان پیش‌بینی کرد کهتا چند سال این علاقه به تلگرام ادامه خواهد داشت، ولی فعلاً امروزه یکی از قوی ترین روش های کسب درآمد، استفاده از تلگرام می باشد. دراینجا سریعاً به چند روش کسب درآمد از تلگرام که بسیار معمول هست و خیلی ها را پولدار کرده اشاره میشود: