در این مقالات سیستم مدیریت محتوا وردپرس بصورت حرفه ای و خودآموز از 0 تا 100 آموزش داده میشود وما سعی کرده ایم تا این مباحث را ساده برگزار کنیم تا اگر شما بتازگی با وردپرس آشنا شده اید براحتی آنرا درک کنید. در جلسه چهارم یادگیری وردپرس درمورد مدیریت نوشته ها، دسته ها، برچسب ها، برگه ها بحث خواهیم کرد. ما درآموزش وردپرس تا به اینجا رسیدیم که: درمورد ورود به وردپرس و ارسال پست یا نوشته و برخی از گزینه های نوشته ها بحث کردیم. ما امیدواریم بتوانیم آموزش ها را با بهترین محتوا و کیفیت دراختیار شماعزیزان قراردهیم.

در جلسات قبل آموزش وردپرس، درمورد برخی امکانات پنل مدیریت وردپرس بحث کردیم. در این جلسه ما قصد داریم تا اینکار را ادامه دهیم و با برخی دیگر از امکانات وردپرس آشنا شویم.

آنچه در این جلسه از آموزش مدیریت وردپرس بیان میشود: ارسال نوشته جدید در وردپرس.

برای ایجاد پست یا نوشته جدید، در صفحۀ پیشخوان وردپرس از منو اصلی که در وردپرس فارسی در سمت راست قرار گرفته باید از منوی نوشته ها، گزینۀ افزودن نوشته را کلیک کنید.

آموزش وردپرس را ادامه میدهیم. در جلسه قبل از آموزش وردپرس، از میزان گسترش و محبوبیت، تعداد قالبها و افزونه های رایگان، سادگی بهینه سازی محتوا (سئو) و امنیت سیستم مدیریت محتوای وردپرس صحبت کردیم. در این جلسه و چند جلسه آینده، ما قصد داریم که تمام امکانات وردپرس را شرح دهیم. پس با ما همراه باشید...

وردپرس سیستم طراحی وبی است که این روزها نزد ایرانیان بسیار محبوب شده. شما در این مقاله ها نحوه کار با پیشخوان وردپرس، کار با افزونه های وردپرس،  کار با قالب های وردپرس، ابزارکهای وردپرس، فهرست ها در وردپرس، رفع مشکلات امنیتی وردپرس، جلوگیری از نظرات و ایمیلهای اسپم وردپرس و غیره را آموزش خواهید دید. اگر بتازگی با سیستم مدیریت محتوا وردپرس آشنا شده اید، پیشنهاد میشود این مقالات آموزشی را مطالعه فرمایید.